جوش ریچاردسون ، بازیکن فیلادلفیا: آماده هستم و برای هر بازی هیجان دارم

جوش ریچاردسون به عنوان جدیدترین عضو تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز ماجراجویی‌های زیادی با این تیم خواهد داشت اما مورد خاصی در این میان وجود دارد که وی باید به آن عادت کند.

چالش جوش ریچاردسون در فیلادلفیا

ریچاردسون با ۱.۹۸ متر قد و ۲۰۰ پوند وزن در فصل پیش‌رو کوتاه‌قدترین بازیکن در ترکیب ابتدایی فیلادلفیا سونی سیکسرز خواهد بود. جوش ریچاردسون در تور تابستانی فیلادلفیا سونی سیکسرز در وایلوود نیوجرسی در این باره گفت:

هرگز به زندگی‌ام در مورد این مسئله فکر نکردم. اما این مسئله برای هم‌تیمی‌ها و کادرفنی جذاب خواهد بود.

بدون شک، ریچادرسون به دنبال چالش در خط دفاعی سیکسرز خواهد بود. ریچاردسون در طول چهار سال فعالیتش در میامی هیت گاردها را دفاع کرد و اطمینان دارد که گاردهای کوچکتر را هم می‌تواند دفاع کند. وی در این خصوص گفت:

می‌دانم که کوتاه‌‌ترین بازیکن ترکیب ابتدایی فیلادلفیا سونی سیکسرز هستم و دفاع مقابل همه بازیکنانی که سرعتی هستند برایم اهمیتی ندارد.

جوش برای شروع فصل جدید آماده شده است مخصوصاً بعد از آنکه برنامه زمان‌بندی NBA اعلام شد. جوش ریچاردسون در این باره می‌‌گوید:

کاملاً هیجان‌زده هستم. می‌دانم که اولین بازی ما مقابل بوستون سلتیکس خواهد بود و در طول تاریخ کری‌خوانی‌هایی میان دو باشگاه وجود داشته است، پس مسابقه جذابی خواهد شد.

جوش ریچاردسون

وی درباره تیم قبلی خود می‌افزاید:

دلم می‌خواهد به میامی بروم و مقابل برادرانم بازی کنم. کاملاً آماده هستم و برای هر بازی هیجان خاصی دارم.

جوش ریچادرسون در زمان پیش‌فصل با بن سیمونز، توبیاس هریس، آل هورفورد و مایک اسکات در ارتباط بوده است. او شیک میلتون را برای اولین بار ملاقات کرد و در صبح روز شنبه از امکانات تمرینی فیلادلفیا سونی سیکسرز دیدن کرد. بازیکن سابق دانشگاه تنس تمرینات ویژه خود را در تابستان جاری آغاز کرده است.

وی درباره هدف پیش‌فصل خود می‌گوید:

سلامتی، فکر می‌کنم سلامتی سهم عمده‌ای در این ورزش داشته باشد، این‌که تا حد امکان بتوانم در هر بازی حضور داشته باشم و توپ را به سمت سبد پرتاب کنم برایم نعمت بزرگی است. به تصور من اینکه یک پرتاب‌گر باشی حسن بزرگی برای ما به حساب می‌آید.

ریچاردسون وقتی به پشت سر و انتقال خود می‌نگرد، علیرغم اینکه خود از این انتقال شوکه شده بود نمی‌تواند برای فرصت جدیدی که به او روی آورده بیشتر از این صبر کند. وی در این باره می‌گوید:

بعد از اینکه خودم را در ترکیب ابتدایی فیلادلفیا سونی سیکسرز تصور کردم، واقعاً هیجان زده شدم، مثل اینکه به زودی این اتفاق برایم بیفتد. هر چقدر که روان بازی کنیم و هر قدری که اهداف مشترکی در ذهن خود بپرورانیم، فصل قدرتمندانه‌تری خواهیم داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *