جیسون تاتوم: حضور چهار بازیکن سلتیکس در تیم ملی حس فوق‌العاده‌ای دارد

بوستون سلتیکس این فرصت را پیدا کرده تا عملکرد برخی از بازیکنان جوان و خریدهای تازه خود را پیش از فصل ۲۰-۲۰۱۹ مورد بررسی قرار دهد. جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین در سپتامبر آغاز خواهد شد و بوستون سلتیکس نمایندگان شایسته‌ای در تیم ملی آمریکا دارند. یکی از آن ها جیسون تاتوم جوان است.

صحبت های جیسون تاتوم در خصوص حضور بازیکنان بوستون در تیم ملی آمریکا

یکی از بازیکنان که برای تیم ملی آمریکا بازی می‌کند جیسون تاتوم است. این بازیکن ۲۱ ساله ستاره نوظهوری است و فرصت بازی برای تیم ملی آمریکا و گرگ پوپوویچ، سرمربی این تیم را جذاب دانست. وی همچنین شرح داد که چطور بازی برای تیم ملی آمریکا کمی تا نسبتی با بازی در لیگ NBA تفاوت دارد.

تاتوم به جان کارالیس خبرنگار سایت MassLive گفت:

با بازی برای تیم ملی آمریکا شما یاد می‌گیرید که به روش متفاوتی بازی کنید. باید از خودگذشتگی کنید زیرا شما در کنار ۱۱ بازیکن بزرگ بازی می‌کنید. بنابراین همه ما باید برای رسیدن به اهداف بزرگتر دست در دست هم دهیم و از خودگذشتگی کنیم. ضمناً کمبا واکر در تیم ملی آمریکا است و این برای من یک دنیا می‌ارزد.

این جام می‌تواند با یک خروجی مثبت برای تاتوم به پایان برسد. سبک بازی بوستون سلتیکس در فصل قبل بسیار بسته بود و از سیستم چرخش توپ دور شده بودند که این سیستم مورد علاقه برد استیونس در گذشته بود. جیسون تاتوم نه تنها امتیازآور قابلی است بلکه مهارت بسیار خوبی نیز در پاس دادن دارد.

جیسون تاتوم

پس، شاید بازی در تیم ملی آمریکا سرعت پیشرفت او در این حوزه را افزایش دهد. تاتوم از بازی در کنار چند تن از همبازی‌هایش در سلتیکس هیجانی است. او امیدوار بود که فرصتی را برای تمرین در کنار هم‌تیمی‌هایش در لیگ NBA بدست آورد.

جیسون تاتوم در این باره می‌گوید:

حس بسیار خوبی است. چهار نفر از ما در تیم ملی هستیم. ما چهارنفر با پیراهن تیم ملی در کنار یکدیگر بازی می‌کنیم و ادراک خوبی از یکدیگر پیدا می‌کنیم. مخصوصاً با کمبا واکر که اضافه شدن او این جو را جذاب تر می‌کند.

به طور کلی، به نظر می‌رسد که تجربه تیم ملی آمریکا تأثیر مثبتی روی تاتوم گذاشته است. تماشای این که بازیکن باتجربه‌شان در کنار کمبا واکر تبدیل به یک ستاره می‌شود برای سلتیکس احساس فوق العاده‌ای خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *