پیش بازی بوستون سلتیکس و میامی هیت در بسکتبال NBA

از سری رقابت‌های بسکتبال NBA ، دو تیم بوستون سلتیکس و میامی هیت در برابر هم قرار خواهند گرفت. دیداری که همواره در سالیان اخیر، جذابیت‌های خاص خود را داشته است. یاران دوین وید در میامی هیت برای راهیابی به پلی‌آف تلاش می‌کنند و از لحاظ انگیزه، آن‌ها در وضعیت بهتری به سر می‌برند. باید دید مردان آتش در آخرین حضور دی وید در تی دی گاردن، چه نتیجه‌ای کسب خواهند کرد.

بوستون سلتیکس: امیدوار به تغییر وضعیت در پلی‌آف

هنگامی که به ترکیب بوستون سلتیکس نگاهی می‌اندازیم، دلیلی برای حضور در جایگاه چهارم کنفرانس شرق نمی‌بینیم. بسیاری پیش از شروع فصل پیش بینی می‌کردند که آن‌ها به راحتی در جایگاه نخست کنفرانس شرق بسکتبال NBA قرار می‌گیرند اما شرایط همیشه در ایده‌آل ترین وجه ممکن قرار ندارد. اختلافاتی که میان کایری اروینگ و بازیکنان جوان تیم افتاد و سپس موارد تاکتیکی که دیگر کارایی نداشت، باعث شد تا بوستونی‌ها با وجود کیفیت بالای ترکیب خود کاری پیش نبرند. حالا علاقه‌مندان به این تیم امیدوارند تا در پلی‌آف وضعیت طور دیگری رقم بخورد و یک روی دیگر سکه را مشاهده کنیم. حضور کایری اروینگ و آل هورفورد در این مسابقه مبهم است و بقیه بازیکنان بوستون سلتیکس مشکلی برای حضور در این دیدار ندارند. بوستون سلتیکس برای متحول شدن، نیاز به تغییر ذهنیتی اساسی دارد. چیزی که باید به آن‌ها یادآور شود، پیروزی مهم‌ترین هدف است و اختلافات باید کنار گذاشته شود.

بسکتبال NBA

میامی هیت: هدف، حفظ فاصله با اورلاندو مجیک

در حالی که پرونده تیم‌های حاضر در پلی‌آف کنفرانس غرب بسته شد، در کنفرانس شرق سه تیم میامی هیت، اورلاندو مجیک و شارلوت هورنتس برای جایگاه آخر حضور در پلی‌آف می‌جنگند و در این میان شانس دو تیمی که نام آن‌ها اول ذکر شد، بسیار بیش‌تر است. همین نیز باعث می‌شود تا بازی‌های انتهای فصل عادی در حساس‌ترین حالت ممکن خود قرار داشته باشند. جاستیس وینزلو، رادنی مکگرودر و جاش ریچاردسون سه بازیکنی هستند که به طور قطع در این دیدار حضور ندارند و وضعیت دریک جونز جونیور نیز مشخص نیست. مردان آتش در ۲ بازی گذشته خود پیروز شده‌اند و این یعنی عزم خود را برای حضوری قدرتمندانه در پلی‌آف بسکتبال NBA جذب کرده‌اند. ویترز، بازیکنی محبوب در آمریکن ایرلاینز آرنا که بخش زیادی از فصل را به دلیل مصدومیت حضور نداشت، ستاره میامی هیت در دو پیروزی گذشته بوده و با ارائه یک بازی همه جانبه از خود، به همراه بازیکنانی چون گوران دراگیچ و دوین وید تیم را بالا کشیده‌اند.

بسکتبال NBA

بسکتبال NBA ؛ آمار و ارقامی درباره این بازی

بوستون سلتیکس در ۵ بازی گذشته خود، ۲ پیروزی و ۳ باخت کسب کرده و این آمار برای میامی هیت، ۳ برد و ۲ شکست است. در ۶ بازی رودرروی اخیر دو تیم، ۳ پیروزی سهم هر کدام از تیم‌ها بوده است.

مشخصات بازی

  • تاریخ: سه‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸- ۲ آوریل ۲۰۱۹
  • محل برگزاری: تی دی گاردن ( استادیوم اختصاصی بوستون سلتیکس)
  • ساعت: ۴:۰۰ بامداد
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *