اسکات بروکس: بردلی بیل نمی‌خواهد حتی یک شب از ترکیب ویزارد دور باشد

اسکات بروس سرمربی واشنگتن ویزارد عنوان کرد که بردلی بیل دوست دارد در تمام مسابقات این تیم به میدان برود.

صحبت های بروس در خصوص بردلی بیل

استراحت بازیکنان در بازی‌ها، مسئله‌ای است که در لیگ NBA همیشه انتظار می‌رود رخ دهد مخصوصاً در هفته‌های پایانی، اگرچه همه یا حداقل هواداران با آن موافق نیستند. بازیکنا یا باید برای پلی آف‌های طولانی‌مدت استراحت کنند و یا نمی‌خواهند برای بازی در بازی‌های آسان ریسک مصدومیت را بپذیرند. به هر دو صورت این فوق‌ستاره‌ها هستند که بیشتر تمایل به اعمال استراحت دارند. اما بردلی بیل اینگونه نیست. اسکات بروکس، سرمربی واشنگتن ویزارد در پادکست The Crossover که اجرای آن را کریس مانیکس، خبرنگار Sports Illustrated به عهده دارد شرکت کرد و داستان پیشنهاد استراحت به بردلی بیل را در پایان فصل و وقتی ویزارد نتوانسته بود به مرحله پلی‌آف صعود کند شرح داد و گفت:

ما خیلی سریع به پایان فصل نزدیک می‌شدیم. من به او گفتم که برد، تو می‌دانی که چه می‌خواهم بگویم، واقعا از همه تلاش‌هایی که در دو سال اخیر به خاطر من انجام دادی از تو متشکرم. و ما امسال نتوانستیم در پلی آف حاضر شویم و حذف شدیم. می‌خواهی مانند چیل دو هفته بیرون باشی و استراحت کنی؟ و او پاسخ داد که شما می‌دانید که من چه می‌گویم، قرارداد امضا کردم تا کاپیتان این تیم باشم و هر شب این کار را انجام خواهم داد. او واقعاً می‌خواست چنین کاری بکند و در هر دیدار حضور داشته باشد و به همین دلیل او دو سال متوالی توانست بازی کند.

بردلی بیل

چهار یا پنج سال پیش، بردلی بیل تعدادی از بازی‌های فصل را به خاطر مصدومیت از جمله جراحی مچ دست از دست داد. اما، او ۸۲ بازی کامل دو فصل اخیر را بازی کرد و فقط پنج بازی را از دست داد. او یک رقیب پر و پا قرص است و بازیکنی است که نمی‌خواهد حتی یک شب خارج از میادین باشد. اگرچه وقتی بیل زمانی عضوی از تیم حاضر در پلی‌آف می‌شود «یا در واشنگتن ویزارد یا تیمی دیگر» منطقی است که برای چند بازی در طول فصل استراحت کند و خود را برای مرحله پلی‌آف آماده نگه دارد. واشنگتن به بردلی بیل پیشنهاد تمدید ۳ ساله قرارداد به ارزش ۱۱۱ میلیون دلار را داده است و این بیشترین مبلغی است که به بازیکنی مانند او می‌توان پیشنهاد داد.

اما بیل هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده است. اگر بیل سالم باشد پس قضیه دیگری می‌تواند دخیل باشد. اگر او در تیم آل استار قرار گیرد می‌تواند قراردادش را به ۲۵۰ میلیون دلار تبدیل کند. اما چنین دلیلی فقط می‌تواند برای بازیکنی مصداق داشته باشد که تن به بازی در بازی‌های آسان ندهد که بردلی بیل اینگونه نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *