پیشنهاد تمدید قرارداد پنج ساله فیلادلفیا به بن سیمونز

یک سال دیگر از قرارداد بن سیمونز گارد راس ۲۲ ساله تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز باقی مانده و مدیران این تیم خواستار تمدید قرارداد ستاره ارزشمند خود هستند.

فیلادلفیا به دنبال تمدید قرارداد بن سیمونز است

عملکرد سیمونز در فصل گذشته به حدی در فیلادلفیا خوب بود که پس از پایان این مسابقات او در تیم منتخب فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ NBA قرار گرفت. براساس گزارش آدرین وجناروسکی از ESPN، سران تیم فیلادلفیا تصمیم گرفتند تا قرارداد ستاره ارزشمند خود را تا پنج سال دیگر تمدید نمایند. ارزش این قرارداد جدید و سوپرمکس ۱۷۰ میلیون دلار خواهد بود که از سال ۲۰۲۰ رسمی خواهد شد. قرارداد کنونی سیمونز چهار ساله بوده که همان طور که گفته شد یک سال دیگر از آن هم باقی ماند است. وی در هر سال حضورش در فیلادلفیا مبلغ ۲۶.۶ میلیون دلار دستمزد می‌گیرد. بن سیمونز در سال ۲۰۱۶ و در پیک انتخابی شماره ۱ به تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز درفت شد. در فصل گذشته او موفق شد به طور میانگین در هر بازی آمار ۱۶.۹ امتیاز، ۸.۸ ریباند، ۷.۷ اسیست و ۱.۴ توپ ربایی را در ۳۴.۲ دقیقه از حضورش در دیدارهای این تیم به ثمر برساند.

سیمونز در ماه آوریل در مصاحبه ای درمورد شرایطش در تیم فیلادلفیا گفته بود:

من دوست دارم که در اینجا باشم، عاشق هواداران هستم و آن ها محبت زیادی به من دارند. دوست ندارم در جایی حضور داشته باشم که به من علاقه ای ندارند یا تنها در زمان هایی که خوب بازی می کنیم و پیروز می شویم، به ما اهمیت بدهند.
بن سیمونز بازیکن جوانی به حساب می‌آید و از این رو مدیران سیکسرز سعی دارند تا بر روی بازیکن آینده دار خود سرمایه گذاری کنند.

بن سیمونز

سیمونز در ادامه مصاحبه اش با سایت رسمی باشگاه فیلادلفیا می‌گوید:

می‌خواهم پیشرفت کنم و به یک بازیکن کارآمد و خوب تبدیل شوم. بر روی بازی ام در فیلادلفیا تمرکز می‌کنم تا همچنان پیشرفت و رشد من ادامه پیدا کند.

بن سیمونز در کنار جوئل امبید توانستند در فصل گذشته در تیم آل استار NBA قرار گیرند و پر واضح است که این دو بازیکن در کنار هم می‌توانند پیشرفت کنند. سیکسرز به طرز شگفت انگیزی به دو بازیکن جوان خود امید بسته و می‌داند که آن ها در ادامه می‌توانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. هرچند آن ها توانستند برای فصل بعد بازیکنانی چون آل هورفورد و توبیاس هریس را به فیلادلفیا بخرند که قیمت هر دوی آن ها بالای ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *