اینگ، رئیس بوستون سلتیکس :واکر و کانتر جزو پلن A نقل‌و‌انتقالاتی ما بودند

براساس گزارش رسانه‌ها، بوستون سلتیکس در دو ماه گذشته امیدوار به جذب آنتونی دیویس و تمدید قرارداد کایری ارونیگ بوده است.

رئیس بوستون سلتیکس از گزینه های اصلی تیمش در نقل و انتقالات سخن گفت

این رویا خیلی زود نابود شد. دیویس به لس آنجلس لیکرز پیوست و اروینگ، بوستون سلتیکس را به مقصد بروکلین نتس ترک کرد. حتی آل هورفورد نیز تصمیم به جدایی گرفت و به فیلادلفیا سونی سیکسرز پیوست. هدیه ویژه بوستون سلتیکس به هواداران جذب کمبا واکر و انس کانتر است. دنی آینگ، رئیس باشگاه بوستون سلیتکس در این باره گفت:

وقتی کار خود را در مراسم درفت تمام کردیم و آماده جذب بازیکنان آزاد شدیم، پلن A نقل و انتقالاتی ما آغاز شد و این پلن A مربوط به جذب کمبا واکر و انس کانتر بود. سنجش فنی این معامله بستگی به این دارد که شما از چه زاویه‌ای آن را تفسیر کنید. اما دقیقاً همان چیزی بود که می‌خواستیم.

سلتیکس قرار نبود جذب بازیکنان آزاد را بعد از مراسم درفت آغاز کند. آن‌ها اولویتی برای جذب کمبا واکر و انس کانتر نداشتند. اما اگر کنجکاو هستید که درباره تغییر ایده آماده‌سازی بوستون بعد از درفت بدانید، همه چیز واضح و مشخص خواهد بود.

بوستون سلتیکس کمبا واکر انس کانتر

کاملاً مشخص بود که اروینگ و هورفورد باشگاه را ترک خواهند کرد و لس آنجلس نیز آنتونی دیویس را جذب کرد. گزارش‌های پیوستن واکر به بوستون تا بعد از برگزاری مراسم درفت به بیرون درز پیدا نکرد. به نظر می‌رسد او مناسب‌ترین گزینه از بازیکن‌های آزاد برای سلتیکس بود. جذب او خلأهای به وجود آمده تیم را می‌تواند پوشش دهد. کانتر نیز بازیکنی با کیفیت بالا است که انتظارات هواداران را برآورده خواهد ساخت. با این حال، با اطمینان کامل نمی‌توان گفت که بوستون دقیقاً پس از مراسم درفت از تمدید قرارداد بازیکن چالاکی مانند کایری اروینگ ناامید شده بود. تمدید قرارداد با او فرآیند پیچیده‌ای داشت اما اروینگ بازیکنی بااستعدادتر و جوانتر از واکر است.  شاید آینگ در رابطه با واکر از نظر فنی درست اظهارنظر کرده باشد اما در مقایسه با اروینگ نمی‌توان با اطمینان در این باره اظهارنظر کرد.

لازم به ذکر است کمبا واکر از سال ۲۰۱۱ در شارلوت باب کتس عضویت داشت و در فاصله سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ سه بار توانست در آل استار قرار گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *