یوتا جاز مشتری جدید بوژان بوگدانوویچ ، بازیکن ۳۰ ساله تیم ایندیانا پیسرز

بوژان بوگدانوویچ از آن دسته از بازیکنان اروپایی موفق لیگ NBA به حساب می‌آید که از سال ۲۰۱۷ در تیم پیسرز مشغول به بازی است.

بوژان بوگدانوویچ در حال مذاکره با تیم های NBA

او حال به عنوان بازیکن آزاد شناخته می‌شود و مسئولین تیم ایندیانا پیسرز به دنبال تمدید قرارداد او هستند. اما پیشنهاد یکی از تیم های حاضر در لیگ بسکتبال آمریکا، شاید کار را برای مدیران این تیم سخت نماید. بوژان بوگدانوویچ ، بازیکنی است که وقتی صحبت از امضای قرارداد او پیش می‌آید، هواداران ناخواسته جملاتی “نظیر چه کسی؟” و “اینکه حالا مبلغ قرارداد او چقدر خواهد بود” به زبان خواهند آورد ولی باید گفت که این بازیکن باتجربه انتخاب هوشمندانه ای برای تیم های میانه جدول لیگ NBA محسوب خواهد شد. طبق گفته تونی جونز و شمس کارانیا از خبرگزاری اتلتیک، ممکن است پیشنهاد مدیران یوتا کار را برای تمدید قرارداد بوگدانوویچ از سوی ایندیانا سخت نماید. این دو معتقدند که یوتا جاز به عنوان تهدید جدی در راه ادامه کار این بسکتبالیست کروات در ایندیانا به حساب می‌آید و ممکن است حتی کار به جدایی بوژان از این تیم بکشد. یوتا جاز ترکیبی هجومی را در اختیار دارد و از همین رو می تواند تهدید بالقوه ای در فصل آینده برای تیم های منطقه کنفرانس غرب به حساب آید. آن ها اقدام به خرید مایک کانلی نموده اند و حال در فکر گزینه ای چون بوگدانوویچ نیز هستند.

بوژان بوگدانوویچ

انتخاب این مهاجم کروات، می‌تواند قدرت شوت زنی یوتا را در خط حمله بالا برده و آن ها می‌تواند بازی های خود را با ترکیبی چون مایک کانلی، داناوان میتچل، جو اینگلز، بوگدانوویچ و رودی گوبرت شروع نمایند. بوژان بوگدانوویچ در بازی های خود در فصل گذشته لیگ NBA در ترکیب تیم ایندیانا پیسرز توانست به طور میانگین در هر بازی ۱۸ امتیاز کسب نماید و ۴۲.۵ درصد از پرتاب های سه امتیازی خود را نیز به گل تبدیل نماید. او پس از ویکتور اولادیپو که توانست در هر بازی نزدیک به ۲۰.۶ امتیاز را کسب نماید، از این حیث در جایگاه دوم امتیازآورترین بازیکنان پیسرز قرار می‌گیرد. بوژان شوت زنی قهار است و یوتا هم دقیقا بدنبال بازیکنی با ویژگی های او می‌گردد. در کل باید گفت که انتظار می رود که ایندیانا به هیچ وجه بازیکنی چون بوژان را از دست ندهد و مراحل تمدید قرارداد او نیز به خوبی پیش برود ولی آن ها بازهم باید نگران پیشنهاداتی از این دست از تیم های رقیب باشند. یوتا اولین تیمی بود که پیشنهاد آن رسانه ای شده و شاید در ادامه دیگر تیم ها نیز به این بازیکن، پیشنهادات جدید خود را ارائه دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *