تادئوس یانگ از فهرست تیم ملی بسکتبال آمریکا خط خورد

تیم ملی بسکتبال آمریکا ۱۵ بازیکن در کمپ اردویی جام جهانی بسکتبال دارد و بعد از ارزیابی سفید و آبی‌پوشان در روز جمعه، گرگ پوپویچ، سرمربی تیم ملی و دستیارانش اولین خروجی‌های تیم را مشخص کردند که نام تادئوس یانگ هم حضور داشت و فرصت هرگونه عرض اندام از بازیکن شیکاگو بولز در تیم ملی آمریکا گرفته شد.

خط خوردن تادئوس یانگ از تیم ملی بسکتبال آمریکا

برایان ویندهورست، خبرنگار ESPN در اکانت توئیتر خود نوشت:

بعد از ارزیابی کادرفنی تیم ملی بسکتبال، تادئوس یانگ و بم آدبایو از لیست تیم ملی خط خوردند. دریک وایت و ماروین بگلی نیز به تیم ملی بزرگسالان راه یافتند تا در تمرینات هفته بعد این تیم شرکت کنند.

تادئوس یانگ، فوروارد جدید شیکاگو بولز و بم آدبائو، سنتر میامی هیت اولین خروجی‌های تیم ملی آمریکا بودند. در بازی ارزیابی آبی و سفیدپوشان، تادئوس یانگ کمتر از ۱۱ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. تادئوس یانگ ۵ امتیاز، ۱ اسیست و ۱ ترن اور بدست آورد. او پرتاب‌های خوبی نداشت و از ۳۳ درصد تلاش پرتاب او ۱.۴ درصد متعلق به پرتاب ۳ امتیازی بود و هیچ تلاشی برای پرتاب آزاد نداشت.

تادئوس یانگ

علیرغم این که یانگ جزو ۱۲ بازیکن نهایی تیم ملی آمریکا قرار نگرفت، پوپویچ از حضور این بازیکن در اردوی تمرینی تیم ملی بسکتبال آمریکا رضایت داشت. تادئوس سابقه ۱۲ سال حضور در لیگ NBA را داراست و یکی از بازیکنان کهنه کار و موثر در اردویی تمرینی تیم ملی بسکتبال آمریکا بود که راهنمایی‌ها و کمک‌های او به بازیکنان جوان تیم می‌تواند منجر به ارمغان آوردن طلا برای آمریکا در ماه سپتامبر گردد.

هر چه که به آغاز تورنمت جام جهانی بسکتبال چین نزدیک شویم زمان ۱۲ مرد نهایی تیم ملی آمریکا نیز نزدیک‌تر و نزدیک‌‌تر می‌شود و در همین ماه اعلام خواهد شد. اولین دیدار تیم ملی بسکتبال آنریکا در جام جهانی با همبازی‌های توماس ساتورنسکی، گارد تیم شیکاگو بولز و تیم ملی بسکتبال جمهوری چک در اول سپتامبر خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *