• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • جدی عثمان قرارداد خود با کلیولند کاوالیرز را تمدید کرد

جدی عثمان قرارداد خود با کلیولند کاوالیرز را تمدید کرد

به نظر می‌رسد کلیولند کاوالیرز واقعاً جدی عثمان را دوست دارد. عثمان بازیکن مورد علاقه لبران جیمز در دو سال آخر حضورش در نورسرن اوهایو بود. حالا خبر رسیده است که این بازیکن چندین سال دیگر در کلیولند کاوالیرز خواهد ماند.

تمدید قرارداد جدی عثمان با کلیولند کاوالیرز

براساس چندین گزارش واصله، این بازیکن قرارداد خود را ۴ ساله به ارزش ۳۱ میلیون دلار با کلیولند کاوالیرز تمدید کرده تا در این تیم باقی بماند. مارک اشتین در اکانت توئیتری خود نوشت:

جف اسچواردز و جوردن گرتلر مدیربرنامه‌های جدی عثمان تأیید کردند که این بازیکن با تمدید قرارداد ۴ ساله به ارزش ۳۱ میلیون رورو با کلیولند کاوالیرز موافقت کرد.

بابی مارکز نیز در حساب توئیتری خود نوشت:

تمدید قرارداد جدی عثمان با مبلغ ۸.۶ میلیون دلار آغاز خواهد شد و در هر فصل کاهش می‌یابد. کاوالیرز فصل بعد ۳.۱ میلیون دلار از دست خواهد داد اما در برهه کنونی حفظ جدی عثمان برای هر دو طرف راضی کننده است.

جدی عثمان

گزارش‌ها حاکی از این است که تمدید قرارداد این بازیکن با هر سالی که می‌گذرد رقمش کاهش خواهد یافت بنابراین این مسئله یک انعطاف‌پذیری را پیش روی کلیولند کاوالیرز می‌گذارد که آن‌ها در دو فصل پایانی بتوانند فرصت عکس‌العمل داشته باشند. براساس گزارش برایان ویندهورست، آخرین سال قرارداد عثمان تضمین‌نشده است. این قرارداد برای بازیکنی مانند جدی عثمان که یک بازیکن دارای پتانسیل‌های فراوان است معقولانه تنظیم شد.

این بازیکن فقط ۲۴ سال سن دارد و این بازیکن ۲.۰۱ متری در عین ارزان بودن می‌تواند برای کلیولند کاوالیرز تأثیرگذار باشد. لازم به ذکر است وی ملیتی ترکیه‌ای دارد و در سال ۲۰۱۱ به تیم آنادولو افس ترکیه پیوست. وی در پیک سی و یکم راند دوم مراسم درفت سال ۲۰۱۵ توسط مینستوتا تیمبرولوز انتخاب شد. اما به بازی خود در تیم آنادولو ادامه داد. این بازیکن سال ۲۰۱۷ به کلیولند کاوالیرز پیوست اما در انتقالی قرضی راهی کانتون شارژ شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *