احتمال دارد جرالد گرین کل بازی‌های فصل راکتس را از دست بدهد

بعد از این‌که گزارش شد جرالد گرین ، گارد هیوستون راکتس در جریان بازی تدارکاتی پیش‌فصل مقابل تورنتو رپترز در ژاپن دچار شکستگی از ناحیه پای چپ شده است، این خطر وجود دارد که او کل فصل لیگ NBA را از دست بدهد.

مصدومیت جرالد گرین

شمس کارنیا، خبرنگار The Athletic گزارش داد که در ابتدا تشخیص داده شد که جرالد گرین با مصدومیتش چند ماه از میادین بسکتبال دور خواهد بود اما این مصدومیت بسیار بدتر از آن چیزی است که تصور می‌شد. شمس کارانیا در حساب توئیتری خود نوشت:

هیوستون راکتس می‌ترسد که پای شکسته جرالد گرین میزان مصدومیتش بدتر از تشخیصی باشد که در بررسی‌های ابتدایی اعلام شد. در ابتدا گفته بودند او چند ماه دور از میادین خواهد بود.

جرالد گرین یک نیمکت‌نشین کلیدی برای هیوستون راکتس است و برای مهارتش در پرتاب‌های ۳ امتیازی به زمین فرستاده می‌شود. این گارد شوت ۳۲ ساله دو فص قبل را در هیوستون راکتس سپری کرده است و در این مدت میانگین ۹.۲ امتیاز و ۲.۵ ریباند را از آن خود کرد در حالیکه در هر بازی ۲.۱ پرتاب سه امتیازی انجام داد.

جرالد گرین

غیبت او می‌تواند هیوستون راکتس را که برنامه‌های خود را برای این فصل لیگ NBA بر روی پرتاب‌های ۳ امتیازی چیده وارد چالشی اساسی کند. اما عدم حضور او می‌تواند فرصتی را برای بازی بیشتر بن مکلمور و سابو سفولوشا فراهم کند. لازم به ذکر است جرالد گرین در پیک هجدهم راند اول مراسم درفت سال ۲۰۰۵ توسط بوستون سلتیکس انتخاب شد و تا سال ۲۰۰۷ در همین تیم بازی کرد.

او در همین سال قهرمان رقابت اسلم دانک لیگ NBA شد. سپس به ترتیب به مینستوتا تیمبرولوز، هیوستون راکتس و دالاس موریکس ملحق شد و در فصل ۱۰-۲۰۰۹ به لوکوموتیو کوبان روسیه پیوست. او در روسیه بازی در تیم کراسنیه کریلیا را نیز تجربه کرد و پس از آن به چین رفت. وی در سال ۲۰۱۲ به لیگ NBA بازگشت و در این فصل نیز به هیوستون راکتس بازگشته است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *