• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • عرض اندام جوناس والانسیوناس مقابل دراموند؛ پیروزی نه چندان جذاب گریزلیز

عرض اندام جوناس والانسیوناس مقابل دراموند؛ پیروزی نه چندان جذاب گریزلیز

جوناس والانسیوناس از شانس جنگیدن با یک بازیکن بزرگ در زیر سبد لذت برد.

درخشش جوناس والانسیوناس برابر دترویت

جوناس والانسیوناس ، سنتر ممفیس گریزلیز در پایان بازی با خنده گفت:

همیشه جنگیدن در دفاع و این‌که اجازه ندهی بازیکنی به خط پرتاب سه امتیازی برسد لذت‌بخش است.

جوناس والانسیوناس در جدال با آندره دراموند از دترویت پیستونز ۲۶ امتیاز و ۱۷ ریباند بدست آورد تا ممفیس گریزلیز دوشنبه شب مقابل دترویت پیستونز به برتری ۹۶ بر ۸۲ برسد. دیلون بروکس ۱۵ امتیاز بدست آورد و جیرن جکسون جی آر با ۱۴ امتیاز به کار خود در این بازی پایان داد. تایوس جونز در این بازی ۱۳ امتیازی شد. همچنین والانسیوناس ۴ بلاک از خود به نمایش گذاشت. والانسیوناس در پایان بازی اظهار داشت:

وقتی بازیکنان بزرگ زیادی در درون بازی حضور ندارند هیجانی وجود ندارد. همیشه تقابل با بازیکنان بزرگ جذاب است. آندره دراموند یک بازیکن خوب است. او بازیکن خوبی است و برای من جذاب است که در کنار او هستم.

آندره دراموند ۲۵ امتیاز و ۱۸ ریباند بدست آورد. لانگستون گالوی و کریستین وود، یارهای تعویضی دترویت پیستونز هر کدام ۱۷ امتیاز بدست آوردند. دراموند ۴ امتیاز از ۱۱ امتیاز خود را بعد از نیمه اول کسب کرد و یاران ممفیس گریزلیز فشار زیادی روی او آوردند. در حالیکه خط حمله ممفیس گریزلیز در کوارتر چهارم ۱۹ امتیاز اختلاف با حریف ایجاد کرد و خط دفاع آن‌ها نیز در این شب مهاجمان دترویت را آزار داد. تنها پرتاب سه امتیازی کریستین وود در ثانیه‌های نزدیک به پایان بود که پیستونز را از رقم خوردن پایین‌ترین امتیاز فصل رهایی داد. آن‌ها ۳۴ درصد پرتاب موفق داشتند که نزدیک به کمترین میزان فصل بود. رجی جکسون با ۱ پرتاب موفق از ۱۶ پرتاب فیلد به کار خود در این بازی پایان داد و سکو دومبیا ۲ پرتاب موفق از ۱۵ پرتاب خود داشت. ممفیس گریزلیز با ۱۲ بلاک بیشترین بلاک فصل خود را به نمایش گذاشت. گریزلیز کاری کرد که دترویت پیستونز ۳ پرتاب موفق از ۲۵ پرتاب خود در کوارتر سوم داشته باشد که حاصلش ۱۰ امتیاز بود، کمترین امتیازگیری پیستونز در هر یک از کوارترهای این فصل! کیسی، سرمربی دترویت پیستونز درباره کوارتر سوم ضعیف تیمش اظهار داشت:

زشت بود. زشت بهترین واژه‌ای است که می‌توانم برای این منظور استفاده کنم. این دقیقاً عکس کاری بود که ما در حرکت با توپ پیروزی یکشنبه شب در وقت‌های اضافه مقابل دنور ناگتس انجام دادیم.

جوناس والانسیوناس

ممفیس ۱۰ روز پیش دترویت پیستونز را ۱۲۵ بر ۱۱۲ شکست داده بود و دراموند در آن بازی حاضر نبود. این بار، دترویت دراموند را داشت اما بدون دریک رز، امتیازآورترین بازیکنش و مارکیف موریس پای به زمین مسابقه گذاشت. این امر موجب شد که دترویت فقط بتواند از ۸ بازیکن خود در این بازی استفاده کند. این پیروزی فقط دومین پیروزی ممفیس از اوایل ماه دسامبر بود و گریزلیز به ۱۰۰ امتیاز نرسید اما با این حال همین عملکرد نیز برای شکست دادن دترویت بی‌بازیکن کافی بود. تیلور جنکینز، سرمربی ممفیس گریزلیز اظهار داشت:

بازی خوبی نبود و هر دو تیم ضعیف ظاهر شدند. دفاع ما در نیمه اول و مخصوصاً در کوارتر اول آن‌طور که باید و شاید خوب عمل نکرد و بازیکنان ما در نیمه دوم به خود آمدند.

نکات بازی:

دترویت پیستونز: دریک رز هشتمین دیدار خود را به دلیل مصدومیت از دست داد. رز روز یکشنبه در دیدار مقابل دنور ناگتس مصدوم شده بود. موریس نیز به علت مصدومیت قادر به حضور در این بازی نبود. پایین‌ترین امتیاز آن‌ها ۸۱ امتیاز مقابل یوتا جاز در تاریخ ۳۰ دسامبر بود. پایین‌ترین درصد امتیاز فیلد آن‌ها با ۳۳.۷ درصد به بازی با شیکاگو بولز در تاریخ ۲۰ نوامبر برمی‌گشت. آندره دراموند در ۶ بازی گذشته حداقل ۱۵ ریباند در کوارتر چهارم به ثبت رسانده است.

ممفیس گزیزلیز: جکسون و مارکو گودوریک از یک بازی محرومیت بازگشته بودند. دوشنبه، تیلور جنکینز، سرمربی ممفیس گریزلیز بهترین سرمربی کنفرانس غرب در ژانویه لقب گرفت. بهترین بلاک قبلی ممفیس گریزلیز ۱۱ بلاک در بازی ۲۸ ژانویه مقابل دنور بود. ددلاین نقل و انتقالاتی این پنجشنبه به پایان می‌رسد و آندره ایگودالا در دسترس خواهد بود. او کل فصل برای ممفیس گریزلیز بازی انجام نداد. دیلون بروکس درباره انتقال آندره ایگودالا اظهار داشت:

تا زمانی که راهی برای انتقال او پیدا نشود نمی‌توانم منتظر بمانم و باید نشان دهیم که ممفیس واقعاً چه تیمی است.

بازی بعدی:

دترویت پیستونز: چهارشنبه شب در دیداری خانگی مقابل فینیکس سانز صف‌آرایی خواهند کرد.

ممفیس گریزلیز: چهارشنبه شب مقابل دالاس ماوریکس صف‌آرایی خواهند کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *