جیمز جانسون نتوانست آزمون شرایط جسمانی میامی هیت را پشت سر بگذارد

جیمز جانسون ، بازیکن تیم میامی هیت نتوانست تست های شرایط جسمانی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

رد شدن جیمز جانسون در تست شرایط جسمانی

هیچ سازمانی مانند میامی هیت به شرایط جسمانی بازیکنانش افتخار نمی‌کند. بازیکنانی که به این تیم رفته‌اند در بهترین فرم دوران بازیگری خود قرار دارند. پت ریلی احساس می‌کند که فصل قبل لغزش داده است و این شرایط به خاطر همان لغزشی است که او در فصل قبل احساس کرد. آن‌ها در این فصل پتانسیل‌های خود را ارائه خواهند داد. اما بازیکنی که می‌خواهیم در مورد او صحبت کنیم جیمز جانسون ، بسکتبالیست کهنه‌کاری است که از تست شرایط جسمانی نتوانست سربلند بیرون بیاید، بنابراین او میامی هیت را در اردوی تمرینی‌اش همراهی نخواهد کرد. هیت با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی نوشت:

میامی هیت امروز اعلام می‌کند که جیمز جانسون اردوی تمرینی این تیم را از دست خواهد داد زیرا نتوانست نیازهای ما را برآورده کند. به محض این‌که او توانست نیازهای ما را برآورده کند بار دیگر به تمرین تیم ملحق خواهد شد.

جیمز جانسون

اریک اسپوئلسترا، سرمربی میامی هیت، در دومین روز تمرینی این تیم و در مصاحبه با ایرا ویندرمن، خبرنگار Sun-Sentinel در این باره گفت:

جی جی اینجا نیست. او نیازهایی که ما برای حضور در اردوی تمرینی از او می‌خواستیم و خودش هم می‌دانست برآورده نکرد. او هنوز در برنامه‌های تیمی ما جا دارد و امیدواریم خیلی زود برگردد. برای او بهترین آرزوها را داریم و امیدواریم که زود بازگردد.

این امر در میامی هیت مسبوق به سابقه است و در سال ۲۰۰۶ نیز پت ریلی آنتونی واکر و جیمز پوسی را از کمپ تمرینی خارج کرد تا آزمون‌های شرایط جسمانی را انجام دهند. دو سال قبل جیمز جانسون عمل جراحی فتق را پشت سر گذاشت و روند درمانش در فصل قبل بسیار کند دنبال شد. در این فصل او بازگشت و امیدوار بود بتواند ثابت کند که سالم است و می‌تواند در بازی‌های هیت به میدان برود. برای این کار او باید آزمون‌های شرایط جسمانی سطح بالای میامی هیت را در ابتدا با موفقیت پشت سر می‌گذاشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *