• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • داک ریورز پس از شکست برابر راکتس: این اتفاقات باید برای‌مان آموزنده باشند

داک ریورز پس از شکست برابر راکتس: این اتفاقات باید برای‌مان آموزنده باشند

لو ویلیامز که معمولاً ساکت و آرام است پیش از آنکه از زمین اخراج شود، باید توسط دیگر بازیکنان تیم جلویش گرفته می‌شد تا سراغ یکی داوران بازی نرود. چند دقیقه بعد، پاتریک بورلی پنج خطایی شد و به دلیل جر و بحث کردن با راسل وستبروک از زمین بازی اخراج شد. داک ریورز به این اتفاقات واکنش نشان داد.

مصاحبه داک ریورز

پنج‌شنبه شب در کوارتر چهارم یک بازی حساس و هیجان‌انگیز در مقابل هیوستون راکتس، تیم لس آنجلس کلیپرز از هم پاشید و بازی را با نتیجه ۱۲۲-۱۱۷ در ورزشگاه استپلس سنتر به حریف خود واگذار کرد. کلیپرز در انتهای نیمه با ۱۵ امتیاز از حریف خود پیش بود. مربی کلیپرز یعنی داک ریورز در انتهای این دیدار رو به خبرنگاران گفت:

ما یک‌پارچگی خود به‌عنوان یک تیم را از دست دادیم. این یک تجربه آموزنده برای ما خواهد بود. من ترجیح می‌دهم که این اتفاق (کامبک خوردن از حریف) حالا اتفاق بیفتد تا در کوارتر چهارم یک بازی پلی‌آف. مشخص خواهد شد که آیا این تجربه برای ما آموزنده بود یا نه. خطاهای فنی باید تجربه شوند. این چیزی است که ما می‌توانیم کنترلش کنیم.

این بازی پررقابت و البته پرحرارت را باید به جدیدترین فصل ماجراهای بین دو تیم راکتس و کلیپرز اضافه کرد. در بخشی از این رقابت، ژانویه ۲۰۱۸، بازیکنان هیوستون راکتس از یک راهروی فرعی برای رسیدن به رختکن تیم میزبان استفاده کردند تا با بازیکنان کلیپرز درگیر شوند. در سه دیدار بین دو تیم در فصل جاری نیز ماجراهای دیگر رخ داده است. در جریان دیداری که در ماه نوامبر با پیروزی راکتس در شهر هیوستون به پایان رسید، آستین ریورز به داوران اصرار می‌کرد تا پدرش یعنی داک ریورز را از زمین اخراج کنند. ریورز پسر زمانی که داوران پدرش را به بیرون از زمین هدایت می‌کرد، با حرکات دست به مربی کلیپرز گفت که به او زنگ بزند.

داک ریورز

سپس یک ماه پس از آن ماجرا، در لس آنجلس، پس از آنکه راسل وستبروک در انتهای دیداری که با پیروزی ۱۲۲-۱۱۹ کلیپرز همراه بود، یک پرتاب سه امتیازی را از دست داد، با پاتریک بورلی درگیری لفظی پیدا کرد. اما شب پنجشنبه، بورلی در حالی که ۲ دقیقه و ۵۲ ثانیه به پایان بازی مانده بود، حداکثر تعداد خطاهای مجاز خود را انجام داد. پس از آن، او و وستبروک با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و سپس این صحنه توسط داوران مورد بازبینی قرار گرفت. برای بورلی، این دومین خطای تکنیکال بود و سومین مرتبه در فصل جاری بود که برابر هیوستون راکتس پنج خطایی می‌شود. در پایان وقتی که بورلی زمین را ترک می‌کرد، وستبروک برای او به نشانه خداحافظی دست تکان می‌داد. داک ریورز در ادامه صحبت‌های خود درباره رقابت بین کلیپرز و راکتس به شوخی گفت:

باید از راهروهای ورزشگاه‌ها حفاظت کرد. اگر این کار را انجام بدهیم، فکر کنم اوضاع خوب خواهد بود. نمی‌دانم مشکل دقیقاً چه چیزی است اما در نهایت مسئله‌ای وجود دارد. در این رابطه هیچ تردیدی نیست. پس بیایید با آنها روبه‌رو شویم.

راسل وستبروک در این دیدار ۴۰ امتیاز و ۱۰ ریباند کسب کرد و جیمز هاردن هم ۲۸ امتیاز و ۱۰ پاس گل برای راکتس آورد. راکتس در نیمه دوم از میزبان خود پیش افتاد و ۶۸ امتیاز در برابر ۴۸ امتیاز کلیپرز کسب کرد. اما برای تیم شهر لس آنجلس نیز پال جرج ۳۴ امتیاز کسب کرد و ۹ ریباند داشت. کوای لنارد نیز ۲۵ امتیاز آورد و ۹ ریباند کسب کرد. لو ویلیامز در حالی که ساعت ۱۱:۰۵ از کوارتر چهارم را نشان می‌داد از زمین اخراج شد. او با سرداور بازی یعنی کین فیتزجرالد درگیری فیزیکی پیدا کرد. حتی با وجود آنکه داک ریورز سعی در آرام کردن بازیکن خود داشت، ویلیامز آنقدر به جروبحث ادامه داد تا از زمین اخراج شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *