• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • میامی هیت، داین ویترز را از حضور در اولین بازی فصل لیگ NBA محروم کرد

میامی هیت، داین ویترز را از حضور در اولین بازی فصل لیگ NBA محروم کرد

داین ویترز آیلند دیدار افتتاحیه تیمش در فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ NBA را از دست خواهد داد.

غیبت داین ویترز در بازی اول فصل

شنبه شب، میامی هیت اعلام کرد که داین ویترز را به علت رفتار آسیب‌زننده به تیم از دیدار اول تیمش در لیگ NBA محروم کرده است. پت ریلی، رئیس میامی هیت، ضمن تأیید خبر محرومیت ویترز گفت:

او چند کار غیرقابل قبول را در این هفته انجام داد که اوج آن کار غیرحرفه‌ای بود که او شب گذشته بر روی نیمکت از خود نشان داد.

در حال حاضر مشخص نیست مدت محرومیت داین تا چه زمان ادامه خواهد یافت اما چیزی که مشخص است ویترز که امیدوار بود سال خوبی را در پست گارد میامی هیت در لیگ NBA آغاز کند باید چند روزی برای رسیدن به هدفش منتظر بماند. میامی هیت باید روز چهارشنبه در اولین دیدار فصل جدید لیگ NBA به مصاف ممفیس گریزلیز متحول شده برود. آن‌ها در آزمونی سخت‌تر و این بار شاید در حضور داین روز شنبه هفته آینده باید به دیدار میلواکی باکس بروند.

داین ویترز

داین ویترز میانگین ۱۲ امتیاز را در ۵۳۰ پرتاب درست خود در سال گذشته ثبت کرد و علاوه بر آن ۲.۸ اسیست و ۲.۶ ریباند نیز در هر بازی انجام داد. با محرومیت ویترز، راه برای ورود تیلر هرو باز می‌شود تا اولین بازی لیگ خود را برای این تیم انجام دهد. اگرچه جیمی باتلر، ستاره تیم از او انتقاداتی انجام داد اما پیک سیزدهم مراسم درفت سال ۲۰۱۹ لیگ NBA در پیش‌فصل نشان داد که شوت‌های بی‌نقص و بازی‌سازی خوبی دارد لازم به ذکر است داین ویترز در پیک چهارم راند اول مراسم درفت سال ۲۰۱۲ توسط کلیولند کاوالیرز انتخاب شد. این بازیکن ۱.۹۱ متری و ۹۸ کیلوگرمی سال ۲۰۱۵ به اوکلاهاما سیتی تاندر پیوست و پس از یک فصل با میامی هیت قرارداد امضا کرد. داین ویترز در سال ۲۰۱۳ در تیم منتخب فصل اولی‌های لیگ NBA قرار گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *