درایموند گرین در حال رشد است، اما برخی چیزها هیچ وقت تغییر نمی‌کنند

شرق LANSING ، میشیگان – تام ایزو ، مربی بسکتبال آقایان در ایالت میشیگان ، در دفتر خود بود که داستانهایی درباره درایموند گرین را به اشتراک می گذاشت. داستانهایی درباره شیوه هایی که گرین آنقدر عصبانی می شود که توپ را از سقف محکم می زد. درباره سخنان نیمه تعطیلاتی که Izzo هرگز از Green درخواست ارائه نکرد. درباره کلیپ بورد هایی که Izzo شکست و بازی هایی که گرین به پیروزی و دوستی که آنها ساخته بودند کمک کرد.

درایموند گرین

مصاحبه با درایموند گرین

ایززو گفت: “حتی با بزرگتر شدن او ،” هرگز فراموش نمی شود که از کجا آمده است. ”

درست پس از آن ، به نظر می رسد ، چهره سرگرمی گرین در درگاه ایزو ظاهر شده است. گرین ، مهاجم گلدن ایالت واریورز ، روز سه شنبه به دانشگاه رفت تا شماره دانشگاه خود را در آن شب بازنشسته كند و چون او و ایززو در آغوش گرفتند ، گرین از هوای سرد شکایت کرد.

ایززو گفت: “شما نرم می شوید!” “عالی به نظر می آیی. شرایط چگونه است؟ ”

درایموند گرین گفت: “من وارد سیستم شده ام و خارج از سیستم هستم ، اما این O.K است.” من فقط 20 دقیقه بازی می کنم. آنها به دلیل پاشنه پا من را در مدت چند دقیقه محدود کردند. تلاش برای به دست آوردن این حق. ”

ایزوو پرسید: “شما به یکی از این افراد” مدیریت بار “تبدیل نمی شوید؟”

درایموند گرین ، که تقریباً نسبت به حجم کار متوسط خود بی صدا بود ، گفت: “نه”.

گرین به ایزو گفته است که دقیقاً مانند روزهای گذشته به تمرین تمرین می رود. اما او همچنین یک شب بزرگ پیش روی او داشت. این مراسم قرار بود نیمه اول بازی ایالتی میشیگان مقابل دوک برگزار شود و گرین درخواست کرده بود تعداد زیادی بلیط بلیت برای خانواده و دوستانش بخواهد.

ایزو گفت: “فکر می کنم فکر کرد که ما قصد داریم این بازی را در ورزشگاه فوتبال انجام دهیم.”

این یک بازگشت خانوادگی عاطفی برای گرین 29 ساله بود که با آرزوی بازی در ایالت میشیگان ، از بزرگ شدن در نزدیکی ساژیناو یادآوری کرد. به گفته وی ، دانشگاه او را تغییر داده و او را دگرگون كرده است ، زمان او در آنجا بیش از همه با روابطش با ایزو تعریف شده بود كه شیوه اصلی ارتباطات او عشق سختی بود. گرین مربی را دوست و چهره پدر توصیف کرد.

خاطرات درایموند گرین

درایموند گرین گرین یادآوری می کند: “شما به عنوان یک دانشجوی سال اول وارد می شوید و دوست دارید ،” چرا این مرد برای من خیلی سخت است؟ ” “این مانند است ،” نمی توانید کمی حل و فصل کنید؟ “اما بعد می فهمید که دلیل او اینقدر سخت است: او همیشه می گوید:” من یکی از معدود افرادی در زندگی هستم که در واقع توانسته ام زندگی کند. رویا. من همین کار را برای شما می خواهم. ”

حدود یک ساعت پس از از بین رفتن 104-79 جنگجوها به هاوکس در روز دوشنبه شب ، گرین سوار هواپیمای شخصی در آتلانتا که برای میشیگان بود سوار شده بود. او به نامزدش ، دو فرزندشان و چند دوست از Warriors ، از جمله مربی استیو کر ، که یک آبجو نوشید ، پیوست و D’Angelo Russell ، هم تیمی که نیمه اول پرواز را برای مطالعه فیلم بازی روی لپ تاپ خود گذراند ، پیوست. . سبز بطری شراب قرمز را نپاشید و پورهای سخاوتمندانه ای را ارائه داد.

وی از کر پرسید: “آیا شما تا به حال تور شراب در بوردو انجام داده اید؟” “شما باید بروید.”

این یک فصل غیرمعمول برای رزمندگان ، مصدوم ، بی تجربه و بدترین رکورد لیگ بعد از 5 بازی مستقیم در N.B.A است. فینال سفر میشیگان برای همه افراد خوش آمد گویی بود و گرین هنگام انتظار هواپیما در فرودگاه در چند مایلی از محل دانشگاه ، با انتظار پیش می رفت.

“به ایالت بزرگ میشیگان خوش آمدید!” گرین فریاد زد وقتی راسل خواب را از چشمانش مالید.

گرین از زمان ترک ایالت میشیگان ، موفق به کسب سه N.B.A. مسابقات قهرمانی و یک مدال طلای المپیک. وی اخیراً تمدید قرارداد 100 میلیون دلاری را امضا کرده است. او در فرانسه استراحت می کند و تابستان های خود را در کالیفرنیای جنوبی می گذراند. نامزد وی ، هازل رنه ، در برنامه تلویزیونی “امپراطوری” نقش مکرر ایفا کرد. لبرن جیمز به یکی از دوستان او تبدیل شده است.

اما هنگامی که گرین در ایالت میشیگان ثبت نام کرد ، پس از پاشیدن مچ پا به عنوان دبیرستان مادربزرگ شد – – به یاد می آورد Izzo – “من او را پسرم خمیر Pillsbury نامیدم” ، و به عنوان کمی سال اول بازی کرد. بعضی اوقات ، او اصلاً بازی نمی کرد. بعد از اینکه گرین نتوانست در حین پیروزی در ایالت اوهایو ، هوای گرم خود را از بین ببرد ، او با اتوبوس به سمت شرق لانسینگ گریه کرد.

ایزو گفت: “من مطمئن نیستم که حتی تصور کرده ام که او شروع کند.” وی گفت: “این قطعاً یک پروسه بود ، و او به نوعی یک مدرسه قدیمی بود. با بدنش بهتر شد ، با بازی خود بهتر شد ، با هوش خود بهتر شد. او فقط به پیشرفت خود ادامه می دهد ، این بخشی از چیزی است که باعث شده این چنین با ارزش باشد. ”

ایزو ابراز تاسف کرد که چگونه به نظر می رسد مردم این روزها فاقد صبر هستند – نه فقط در بسکتبال کالج بلکه در هر تعقیب و گریز. موفقیت فوری. پاداش سریع نتایج فوری. سبز هیچ یک از این موارد نبود. پیشرفت او آرام آرام بود. او چهار سال زحمت کشید و درسهایی را که کادر مربیگری به او پیشنهاد دادند جذب کرد.

گرین در مورد ایزو گفت: “شما فهمیدید که این مردی است که احتمالاً می خواست من بیش از من حتی موفق شوم.” “دوست دارید به همان اندازه که می گویید ،” من می خواهم این کار را بکنم “، و” می خواهم این کار را بکنم “، خیلی به ندرت می توانید هر کاری را که برای رسیدن به آنجا انجام دهید ، بدون راهنمایی انجام دهید.”

با پایان دوران تحصیل در دانشگاه ، گرین بازیگر ده کنفرانس بزرگ سال ، پیشکسوت پیشرو در ایالت میشیگان و یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ برنامه بود. او با مربی خود تکه های خشن مختلفی را پشت سر گذاشت ، اما آنها روحیه مهربانی داشتند.

ایزو گفت: “ما هر دو احساسات خود را بر آستین می پوشیم.” “شما هرگز به خانه خود نرفتید که آیا او دیوانه است یا از چیزی ناراحت است. من همیشه می دانستم. ”

در همان زمان ، ایزو گفت ، به نظر می رسید گرین زندگی دانشگاه را مزه می کند. او به یك قایقرانی قایقرانی رفت و در جلسات پیگیری حضور یافت. او بیس بال و فوتبال را تماشا می کرد. او حتی برای یک بازی فوتبال بهاری ، پد های اهدایی را اهدا نکرد – او برای شروع دروغین یک پرچم جریمه را جلب کرد – و اولین بازی هاکی خود را که دوست داشت به دلیل اینکه درگیری رخ داد ، جمع کرد.

ایززو گفت: “این درست در کوچه او بود.”

ایزو گفت بخشی از تجدیدنظر ماندگار گرین با هواداران ایالت میشیگان مربوط به ماهیت هرکدام او است. او خط کمر خود را نبرد کرده است. رشد او زمان برد. حتی اکنون ، او گاهی برای کنترل احساسات خود تلاش می کند. (و ، بله ، گاهی اوقات حتی سعی نمی کند.)

طبیعت آتشین وی چشم مراقب N.B.A. داوران؛ او در 14 بازی در این فصل 5 خطای فنی دارد و یک بار هم حذف شده است.

ایززو گفت: “اما همه می دانند که او چقدر پرشور است ، و فکر می کنم این یکی از دلایلی است که او در اینجا به آن احترام می گذارد.”

و در حالی که گرین نسبت به N.C.A.A انتقاد کرده است ، در حمایت از قوانین اخیر که به ورزشکاران کالج اجازه می دهد از مزایای استفاده از نام و تشبیه آنها استفاده کنند ، استدلال می کند ، وی روابط محکمی با ایالت میشیگان حفظ کرده است. در سال 2015 ، او 3.1 میلیون دلار به بخش ورزشکار اهدا کرد که بخشی از آن برای تأمین بودجه ساخت مرکز قدرت و تهویه سبز درایوند هزینه شد. گرین گفت ، اتاق وزن قدیمی یک زباله بود. هنگامی که او اولین بار را برای اولین بار دید ، پسرش Draymond Jr را به همراه آورد.

گرین گفت: “من اسم من را در آنجا نمی بینم.” “من اسم پسرم را می بینم ، و این برای من معنی دارد.”

بعد از تمرین و برخی از جلسه های کاری روز سه شنبه ، گرین قبل از بازی مقابل دوک در یک پذیرش کوکتل بدست آمد. به نظر می رسید او از سخنان خود که اعضای خانواده را غافلگیر کرده ، مضطرب است.

مادرش مری بابرز-گرین گفت: “من هرگز او را از هر چیزی عصبی ندیده ام.”

دسته دیگری از مقامات Warriors ، از ساحل غربی تازه ، از جمله جو لاکوب ، مالک تیم و مدیر کل باب مایرز ، که برای ایالات متحده آمریکا بازی کرده بودند ، وارد شدند. با این حال هرگز شماره خود را بازنشسته نکرده است – “او گفت ،” این را باید بطور دائم توسط هر کس دیگری پوشید ، “اما اهمیت عزت را درک کرد.

مایرز گفت: “من فکر می کنم جاودانگی آن است.” “دیگر چیز زیادی برای همیشه نیست ، اما پایدار است ، و واقعی است.”

نگهبانان جنگجو ، کلای تامپسون ، که مجروح است ، سفر را نیز انجام داد و با دیدن گرین ، پشت بام را بالا برد. آنها آخرین قطعه هسته قهرمانی Warriors به ​​همراه استفان کاری هستند که نمی توانند در این مسابقات شرکت کنند زیرا وی برای جراحی برداشتن پین از دست چپ شکسته خود جراحی می کرد.

تامپسون درباره گرین گفت: “من با این مرد جنگ های زیادی را پشت سر گذاشته ام.”

در نیمه نیمه ، گرین راهی دربار شد. او سخنرانی خود را کوتاه و شیرین نگه داشت – 12 ثانیه از حد چهار دقیقه اش خاموش بود ، از جمله چند مکث برای خفه کردن اشک. سپس بنر با نام و شماره 23 او به طرف نردبانها بالا رفت تا هنگامی که گروه موسیقی پپ با بازی الماس ایالت میشیگان ایفای نقش کرد.

ایزو دوباره در اتاق قفل بود و برای نیمه دوم مربی تیمش بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *