هیچ تیمی بزرگی در نقل و انتقالات NBA ۲۰۱۹ خواهان دمارکوس کازینز نیست

دمارکوس کازینز

دمارکوس کازینز همچنان در جستجوی تیمی جدید برای حضور در لیگ فصل آینده NBA است؛ تلاشی که تا این لحظه با موفقیت همراه نبوده است.

دمارکوس کازینز از تیم های بزرگ پیشنهاد ندارد

براساس گفته های آدرین وجناروسکی، تاکنون تیمی حاضر نشده تا با دمارکوس کازینز قراردادی را به عنوان بازیکن آزاد به امضا برساند. وجناروسکی در مصاحبه با ESPN درمورد نقل و انتقالات صورت گرفته بازیکنان آزاد NBA در چند روز گذشته گفت و گویی را انجام داد.

وی در بخشی از صحبت های خود درباره دمارکوس کازینز گفت:

برای او (دمارکوس کازینز) بازاری وجود ندارد. من فکر کنم کازینز امیدوار بود تا با توجه به قیمت پایین اش و فضای در اختیار گرفته شده برای تیم های بزرگ او با قیمت هایی چون ۱۲، ۱۵، ۱۸ و ۲۰ میلیون دلار، فصل بعد را در یکی از این باشگاه ها بگذراند. باید بگویم که این اتفاق رخ نخواهد داد و هیچ تیم بزرگی او را به خدمت نخواهد گرفت. حضور در گلدن استیت در فصل گذشته؟ این یک استثنا بود. دیگر این مسئله روی نخواهد داد.

دمارکوس کازینز

کازینز در تابستان سال گذشته قراردادی را با گلدن استیت وریرز به امضا رساند ولی در فصل ۲۰۱۸ و زمانی که در تیم نیواورلینز پلیکانز حضور داشت با مصدومیت جدی آشیل مواجه شده بود. کازینز قبل از آنکه در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ تاندون آشیل خود را پاره کند، آمار امتیازی خوبی را از خود برجای گذاشته بود. او در ۳۰ بازی که برای وریرز به میدان رفت توانست آمار ۱۶.۳ امتیاز، ۸.۲ ریباند، ۳.۶ اسیست، ۱.۵ بلاک و ۱.۳ توپ ربایی را در ۲۵.۷ دقیقه از زمان حضورش در هر دیدار طلایی پوشان برجای بگذارد. هرچند شایعاتی از علاقه تیم هایی نظیر نیویورک نیکس، لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکس به گوش می‌رسد. خود کازینز نیز بی میل به حضور مجدد در گلدن استیت نیست.

کازینز درمورد حضور احتمالی اش در گلدن استیت می‌گوید:

من واقعا از حضور در اینجا لذت بردم. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد، سعی می‌کنم بهترین تصمیم را برای خود و خانواده ام بگیرم. خواهیم دید که باد من را به چه سمتی خواهد کشاند.

در نقل و انتقالات تابستانی بازیکنان آزاد ۲۰۱۹، تیم ‌ها تاکنون علاقه چندانی به کازینز نشان ندادند. به این دلیل که آن ها معتقدند مصدومیت ‌های طولانی و متعدد، این بازیکن را از فرم ایده آل دور کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *