دنور ناگتس درصدد است تا قرارداد هرناندوگومز و بیزلی را زودتر تمدید کند

دنور ناگتس فصل قبل تنها یک بازی تا فینال کنفرانس غرب فاصله داشت، آن‌ها آن بازی را به پورتلند بلیزرز باختند و در مجموع طعم ۷ شکست را در ۲ بازی مرحله حذفی چشیدند.

دنور ناگتس به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنانش

نیکولا یوکیچ کاپیتان ترکیب جوان و بااستعدادی است که امسال توان بیشتری برای رقابت دارد و آن‌ها می‌توانند از دنور ناگتس تیمی بسازند که بالاخره از وضعیت امروز خود دربیاید و به آن آینده‌ای که انتظارش را داشت برسد. اما دنور ناگتس هنوز چند جای سؤال در قراردادهای خود دارد و به نظر می‌رسد می‌خواهد قرارداد بعضی از بازیکنان خود را تمدید  کند. براساس گزارش مایک سینگر، از دنور پست می‌خواهد با خوانچو هرناندوگومز و مالیک بیزلی تمدید قرارداد پیش از موعد انجام دهد. دنور پست نوشت:

دنور ناگتس تا ۲۱ اکتبر برای تمدید قرارداد وقت دارد. اگر آن‌ها موفق به این کار نشوند، این دو بازیکن ممکن است در تابستان آینده وارد نقل و انتقالات آزاد محدود گردند. به لحاظ نظری، تیم‌های علاقه‌مند وارد این مبارزه نقل و انتقالاتی خواهند شد و قیمت این دو بازیکن را بالا خواهند برد.

دنور ناگتس

دنور ناگتس می‌خواهد قبل از ددلاین نقل و انتقالات با این دو بازیکن تمدید قرارداد کند چراکه بسیار بهتر از پذیرفتن ریسک از دست دادن آن‌هاست.  آن‌ها یک ماه برای این‌کار زمان دارند تا پارامتر‌ها را آن‌طور که باید و شاید برای این بازیکنان فراهم کنند.  بیزلی و هرناندوگومز در فصل قبل حضوری ۵۴ دقیقه‌ای در کنار هم داشتند. آن‌ها روی هم رفته ۱۵۱ بازی در سال قبل برای ناگتس انجام دادند و هر دو آن‌ها جوان و جانشینان قابل اتکایی هستند.

اگرچه هر دو آن‌ها در موقعیت تمدید قرارداد هستند، شرایط بیزلی و هرناندوگومز با یکدیگر متفاوت است. بیزلی یک بازیکن خلاق است و شاید وارد نقل و انتقالات آزاد محدود در تابستان آینده شود. از طرفی امضای قرارداد با ناگتس در شرایط کنونی برای او حاشیه امنیت به وجود می‌آورد و همچنین او در یک تیم پیروز عضویت خواهد داشت. هرناندوگومز خلاقیت کمتری دارد و بنابراین کمتر در کانون توجهات است. مصدومیت مانع از ارائه خلاقیت از جانب او شده است و ناگتس استعدادهای قراوانی در پست او دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *