• صفحه خانگی
  • >
  • مقالات
  • >
  • راب پلینکا : برای لیکرز هر اتفاقی جز قهرمانی، یک شکست به حساب می‌آید

راب پلینکا : برای لیکرز هر اتفاقی جز قهرمانی، یک شکست به حساب می‌آید

راب پلینکا پس از شکست در انتقال کوای لنارد به لیکرز، معتقد است که تیم تحت رهبریش با ارائه یک لیست کارآمد از بازیکنان توانمند می تواند از تکرار اشتباهات سال گذشته پرهیز کند.

راب پلینکا معتقد است که لیکرز باید فصل آینده قهرمان NBA شود

راب پلینکا مدیرعامل تیم لس آنجلس لیکرز جمعه در مصاحبه ای در مورد پیوستن کوای لنارد به لس آنجلس کلیپرز صحبت کرد و همچنین یادآور اشتباهات مدیریتی فصل گذشته لیکرز در نقل و انتقالات تابستانی شد.

راب پلینکا در این مصاحبه گفت:

من واقعا زمان زیادی را صرف فکر کردن و یا توضیح اینکه چطور لیکرز برای انتقال لنارد با کلیپرز و تورنتو در جدال بود، نکرده ام. چون وقتی در هیئت مدیره تصمیم بر حضور کوای لنارد در تیم شد، همانند مهره های بازی شطرنج بطور دقیق کارهایی را انجام دادیم تا این انتقال صورت پذیرد. به هر حال این اتفاق شکل نگرفت و ما هم به عقب نگاه نمی کنیم. فکر می کنم زمانی مانند نقل و انتقالات تابستانی که ستارگان زیادی در دسترس هستند، شما باید نهایت سعی خود را برای بدست آوردن آنها انجام دهید.

مدیران لیکرز پس از یک هفته از شروع نقل و انتقالات تابستانی و پس از اینکه خبر انتقال لنارد به کلیپرز را شنیدند اهداف دیگری را در نقل و انتقالات دنبال کردند. ستارگان جدیدی را همچون دمارکوس کازینز، دنی گرین و اوری بردلی را بخدمت گرفتند یا قرارداد بازیکنانی جون راجون راندو و کنتاویوس کالدول-پاپ را تمدید کردند تا نیمکت قوی را از این تیم در فصل آینده شاهد باشیم.

راب پلینکا

راب پلینکا می گوید با حضور آنتونی دیویس و لبران جیمز، لیکرز تلفیقی از ستارگان باتجربه و جوان را در اختیار خواهد داشت که می توانند در همه پست های کارآمد و حیاتی در بخش دفاعی و هجومی مثمرثمر واقع گردند. راب پلینکا در ادامه صحبت های خود می افزاید:

ما همیشه در لیکرز صحبت های زیادی با بازیکنانمان انجام می دهیم و خواستار حفظ اکثر آن ها در تیم بودیم، چرا که همگی آن ها برای ما مهم هستند. ما در تیم از حضور نوابغی چون جیمز و دیوس و برخی بازیکنان باهوش و توانمند دیگر بهره می بریم. ما نظاره گر رابطه خوب ستاره های تیم با دیگر بازیکنان هستیم. از اینکه می بینم دو فوق ستاره باشگاه، جیمز و دیویس با ۱۴ بازیکن دیگر چقدر گرم و صمیمی هستند، لذت می برم و این مایه مباهات ماست.

هرچند در رقابت برای جذب کوای لنارد، لیکرز قافیه را به کلیپرز باخت، اما پلینکا می گوید که او و هیئت مدیره لس آنجلس لیکرز از اتفاقات گذشته درس گرفته اند و قصد دارند تا شرایط را برای بستن یک قرارداد سوپرمکس در تابستان ۲۰۲۱ مهیا سازند:

فکر می کنم بزرگترین معلم در زندگی همه ما تجربه است. بنظرم اگر می خواهید در همه چیز عالی باشید، باید از گذشته خود درس بگیرید. برنامه های ما در تابستان گذشته بخوبی شکل نگرفت. ما اهداف خوبی در سر داشتیم. می خواستیم تیم را در همه زمینه ها با بازیکنان با کیفیت بالا تقویت کنیم و با ترکیبی ایده آل بازی ها را شروع نماییم.

راب پلینکا در ادامه می گوید:

شما همیشه باید در حال یادگیری باشید، رشد پیدا کنید و با شرایط روز آداپته شوید. برای لیکرز هر اتفاقی جز قهرمانی، یک شکست بحساب می آید. بنابراین ما باید از فصل گذشته درس بگیریم، چون موفق به قهرمانی نشدیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *