واکنش نیویورک نیکس به ادعای جنجالی ریچارد جفرسون

تیم نیویورک نیکس به صحبت های ریچارد جفرسون ، بازیکن سابق کلیولند واکنش نشان داد.

واکنش نیویورک نیکس به سخنان ریچارد جفرسون

تیم نیویورک نیکس در حال حاضر وضعیت بسیار بدی را در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ NBA سپری می‌کند. آنها تاکنون پذیرای ۱۳ شکست شده‌اند و در عوض تنها ۴ بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند. این ناکامی‌ها باعث شده تا جایگاه دیوید فیزدیل، مربی تیم به خطر بیفتد.

در میان همین شرایط بد، ریچارد جفرسون ۳۹ ساله، بازیکن سابق لیگ که همراه با کلیولند کاوالیرز قهرمانی را تجربه کرده بود و در سال ۲۰۱۸ از بازی خداحفظی کرده بود، به طور عمومی اعلام کرد که در زمان خداحافظی، تصمیم گرفت به‌جای آنکه برای نیویورک نیکس بازی کند، بسکتبال حرفه‌ای را کنار بگذارد. جفرسون گفت در آن زمان، نیکس تنها تیمی بود که به او پیشنهاد امضای قرارداد ارائه کرد. جفرسون اکنون برای بروکلین نتس، رقیب همشهری نیکس گزارشگری می‌کند. سر و صدای ایجادشده ناشی از این ادعا باعث شد تا نیویورک نیکس در بیانیه‌ای رسمی اعلام کند که در تابستان ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ به جفرسون هیچ پیشنهادی نداده است.

ریچارد جفرسون

جفرسون در ماه اکتبر ۲۰۱۸ بازنشستگی خود را اعلام کرد و بلافاصله به‌عنوان تحلیلگر تلویزیونی برای نتس مشغول به کار شد. او در جولای ۲۰۱۹ تلاش کرد تا از بازنشستگی خارج شود اما با اقبال چندانی از جانب تیم‌های لیگ روبه‌رو نشد.

ریچارد که سابقه ۱۷ سال بازی در لیگNBA را دارد در فصل آخر بازی خود که در دنور ناگتس سپری شد تنها ۱۶۳ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. آنطور که خود جفرسون تعریف می‌کند، نیویورک نیکس احتمالاً در سال ۲۰۱۸ به او پیشنهاد بازی داده بود. شاید اگر جفرسون تنها به شوخی این قضیه را مطرح کرده بود، قائله ختم به خیر می‌شد اما وقتی مجری برنامه درباره صحت داستان از جفرسون سؤال کرد، این بازیکن سابق داستان را تأیید کرد. فارغ از آنکه کدام‌یک از طرفین حقیقت را گفته‌اند، ما احتمالاً شاهد یکی از احمقانه‌ترین داستان‌های فصل بوده‌ایم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *