زاین ویلیامسون ۱۸ ساله و حضور در فصل بعد رقابت های NBA در ترکیب پلیکانز

زاین ویلیامسون یکی از استعدادهای جوان و کم سن و سال بسکتبال ایالات متحده به شمار می‌رود که تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن او هستند. یکی از این تیم ها که سخت به دنبال جذب این بسکتبالیست ۱۸ ساله بود، نیواورلینز پلیکانز است و سرانجام می‌توانیم شاهد حضور این استعداد جدید بسکتبال آمریکا در این تیم باشیم.

زاین ویلیامسون در آستانه پیوستن به نیواورلینز پلیکانز قرار دارد

نام زاین ویلیامسون چندماه پیش به خاطر پاره شدن کفشش برسر زبان ها افتاد. این بازیکن جوان که در حال حاضر در تیم بسکتبال دانشگاه دوک مشغول به بازی است، در حین یکی از دیدار های تیمش کفشی که با برند نایکی داشت، پاره می‌شود و همین کافی بود تا نام و اعتبار این برند بزرگ زیر سوال برود. ویلیامسون با توجه به سن مناسب، قدرت جسمانی و وزنی که در اختیار دارد (۱۸ سال و ۱۲۹ کیلوگرم) ایده آل برال برای بازی بسکتبال در لیگ حرفه ای آمریکا NBA به حساب آمده و از این رو باشگه پلیکانز درصدد اخذ قرارداد با او برآمده است.

ویلیامسون امروز با پیراهنی سفید و کلاهی بر سر در بروکلین حاضر شد و گفت:

من فکر نمی‌کردم که در این موقعیت قرار بگیرم. نمی‌خواستم اینجا بدون مادرم حضور داشته باشم. فقط می خواهم از مادرم که زحمات زیادی برای من کشیده، تشکر کنم. رویاهای من در کنار آرزو های مادرم قرار دارد و تحقق می‌یابد.

زاین ویلیامسون

پلیکانز تیمی است که اخیرا بهترین ستاره خود یعنی آنتونی دیویس را به لی آنجلس لیکرز واکذار کرده تا در کنار لبران جیمز بار دیگر بتوانند شکوه گذشته را به این تیم سرشناس کنفرانس غرب برگردانند. حال مدیران نیواورلینز پلیکانز درصدد جایگزینی ویلیامسون به جای AD در تیمشان هستند. ویلیامسون جوان در فصل گذشته توانست جایزه «Naismith» را ازآن خود نماید. او یکی از چهره های درخشان تیم دانشگاهی دوک بود. میانگین ۲۲.۶ امتیاز و ۸.۹ ریباند نشان می‌دهد که او ستاره بی چون و چرای دوک در فصل قبل بوده است. زاین ویلیامسون ششم جولای وارد ۱۹ سالگی خود می‌شود و از همین حالا هواداران او را مشتاقانه مورد حمایت و تشویق قرار داده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *