پس از ۱۲ سال بازی در گریزلیز؛ مایک کانلی ، ممفیس را ترک خواهد گفت

مایک کانلی

مایک کانلی ستاره ۳۱ ساله رقابت های بسکتبال NBA بوده که از سال ۲۰۰۷ و به مدت ۱۲ سال سابقه حضور در ممفیس گریزلیز را دارد. حال خبرها حاکی از آن است که او در تابستان سال جاری می‌تواند به تیم دیگری ترید شود. پس از گذشتن چندین هفته از آخرین مهلت نقل و انتقالات در ماه فوریه، گزارش هایی از جدایی مایک کانلی از ممفیس خبر می‌دهد و مقصد بعدی این ستاره، تیم یوتا جاز خواهد بود.

مایک کانلی در آستانه جدایی از ممفیس گریزلیز قرار دارد

آدرین وجناروسکی، خبرنگار سرشناس سایت ESPN در این باره می گوید:

ممفیس، مایک کانلی را به یوتا جاز ترید خواهد کرد و و بر طبق این قرارداد گرایسون آلن، کایل کُرور و جائه کرودر به ممفیس منتقل خواهند شد.

کانلی در طول ۱۲ سال حضورش در ممفیس توانسته با این تیم نتایج خوبی کسب نماید و این تیم، هفت سال متوالی و از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ در تمامی مراحل پلی آف های بسکتبال حرفه ای آمریکا حاضر بوده است.

مایک کانلی

کمی پس از انتشار خبرهایی مربوط به این ترید، مایک کانلی در صفحه توییتر خود به تشکر از تیم ممفیس پرداخت و هیجان خود برای رفتن به تیم جدیدش، یوتا جاز را به اشتراک گذاشت:

چه چیز بیشتری می‌توانم درمورد این شهر بگویم. شما بچه ها، من را که امروز در این جایگاه قرار دارم ساخته اید. ممفیس همیشه خانه من خواهد بود. برای یک فصل دیگر، من هیجان زده هستم که به شهر یوتا و این تیم می‌روم.

انتقال این بازیکن باتجربه می تواند فواید مثبتی برای یوتا جاز داشته باشد. مایک کانلی در سال ۲۰۱۶ قراردادی پنج ساله با ارزش ۱۵۳ میلیون دلار به امضا رساند که در آن تاریخ گرانترین قرارداد NBA به شمار می رفت. کانلی ۳۱ ساله حال به دنبال چالشی جدید است و قصد دارد در فصل ۲۰-۲۰۱۹ بار دیگر شکوه را به تیم یوتا جاز برگرداند. یوتا در دور اول مراحل پلی آف در سال ۲۰۱۹ متحمل شکست شده بود و از راهیابی به مراحل بعدی این مسابقات بازماند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *