• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • خودنمایی مونترزل هرل در کلیپرز، نوار ۳ پیروزی متوالی بلیزرز را پاره کرد

خودنمایی مونترزل هرل در کلیپرز، نوار ۳ پیروزی متوالی بلیزرز را پاره کرد

لس آنجلس کلیپرز علیرغم پیروزی هنوز کمبودهایی در تیم خود احساس می‌کند. آخرین نیمکت‌نشینانی که برای آنان به میدان آمدند ۶۶ امتیاز کسب کردند و این در حالی است که بازیکنان ترکیب اصلی ۵۱ امتیاز بدست آوردند. مونترزل هرل در این دیدار عملکرد خوبی داشت.

درخشش مونترزل هرل برابر پورتلند

مونترزل هرل ۲۶ امتیاز کسب کرد، پال جرج ۲۵ امتیاز به آن افزود و لس آنجلس کلیپرز سه‌شنبه شب موفق شد ۱۱۷ بر ۹۷ پورتلند بلیزرز را از میان بردارد. داک ریورز، سرمربی لس آنجلس کلیپرز در پایان بازی اظهار داشت:

بهترین چیزی که می‌توانم درباره این تیم بگویم این است که ما آن چیزی که انتظار داشتیم نیستیم.

کوای لنارد شب آرامی را در خط حمله کلیپرز سپری کرد، ۱۱ امتیاز گرفت و ۳ پرتاب موفق از ۱۵ پرتاب خود داشت اما به لس آنجلس کلیپرز کمک کرد تا رکورد ۱۳ پیروزی و ۱ شکست خانگی را به ثبت برساند. داک ریورز درباره کوای لنارد گفت:

او با پاسکاری‌ها تأثیرگذاری خود را نشان داد. او ابتدا کمک کرد تا دیگران صاحب توپ شوند و سپس خودش را به توپ رساند.

سی جی مک کالوم ۲۰ امتیاز کسب کرد، حسن وایتساید ۱۸ امتیاز و ۱۳ ریباند بدست آورد و دامیان لیارد ۱۶ امتیاز به سبد اندوخته‌های پورتلند بلیزرز اضافه کرد اما نوار ۳ پیروزی متوالی این تیم پاره شد. کارملو آنتونی ۲ هفته بعد از عقد قراردادش با پورتلند بلیزرز ۹ امتیاز و ۶ ریباند برای این تیم کسب کرد. این بازی ۱۰ بار در نیمه اول به تساوی کشیده شد و بعد از آن لس آنجلس کلیپرز با نتیجه ۶۲ بر ۵۹ در نیمه اول پیش افتاد. بلیزرز در نیمه اول ۵۲ درصد و کلیپرز ۵۰ درصد پرتاب موفق داشتند.

لس آنجلس کلیپرز در کوارتر سوم با نتیجه ۲۷ بر ۱۷ از پورتلند بلیزرز پیش افتاده بود. مک کالوم ۵ امتیاز و دامیان لیارد ۲ امتیاز در این کوارتر به دست آوردند. پال جرج و میرز لئونارد با موفقیت در کوارتر سوم حاضر شدند. هر یک از آن‌ها یک پرتاب ۳ امتیازی انجام دادند و پال جرج یک توپ‌ربایی و یک دانک انجام داد و لئونارد یک پرتاب آزاد موفق داشت تا کلیپرز با نتیجه ۷۶ بر ۶۲ پیش بیفتد. بلیزرز با ۷ امتیاز متوالی پاسخ کلیپرز را داد تا اختلاف به ۷ امتیاز برسد. مونترزل هرل در زمان باقیمانده از این کوارتر بازیکن برتر میدان بود و ۹ امتیاز بدست آورد تا کلیپرز با پیروزی ۹۶ بر ۷۶ به استقبال کوارتر چهارم برود. سی جی مک کالوم در پایان بازی اظهار داشت:

آن‌ها واقعاً هر چه می‌خواستند در نیمه دوم انجام دادند و ما پاسخی برای آن نداشتیم.

مونترزل هرل

پال جرج دبا ۶ پرتاب موفق از ۷ پرتاب ۳ امتیازی خود بیشترین پرتاب موفق ۳ امتیازی فصل خود را رقم زد. به عنوان یک تیم، لس آنجلس کلیپرز ۱۷ پرتاب موفق از ۳۴ پرتاب سه امتیازی خود داشت و پاتریک پترسون ۱۵ امتیاز از ۱۹ امتیاز خود را از همین پرتاب ۳ امتیازی بدست آورد. دامیان لیارد در پایان بازی اظهار داشت:

این بازی به طور کامل نشان داد که آن‌ها چه قدرتی دارند، چه تعداد بازیکن می‌توانند وارد زمین کنند و اینکه پاتریک پترسون به زمین می‌آید و شب فوق‌العاده‌ای را سپری می‌کند و مونترزل هرل هم همین منوال را در پیش می‌گیرد نشان می‌دهد چطور آن‌ها تولید امتیاز می‌کنند.

پترسون و جرج در کوارتر چهارم پرتاب‌های سه امتیازی پشت سر هم داشتند.

نکات بازی

پورتلند تریل بلیزرز: گری ترنت جی آر (پیچ‌خوردگی همسترینگ پای راست) چهارمین بازی متوالی خود را از دست داد. آن‌ها ۶ بازی از ۸ بازی آخر خود مقابل کلیپرز را با پیروزی پشت سر گذاشتند که در ۳ بازی انجام شده در استپلز سنتر سهم آنان ۲ پیروزی بود.

لس آنجلس کلیپرز: جامایکل گرین به دلیل مصدومیتی که شنبه بدان دچار شد در این بازی غایب بود.

پورتلند بلیزرز ۲ هفته پیش مارک گسول را ویو کرد و او به کشور مادری‌اش اسپانیا برگشت. تری استوتس، سرمربی گسول گفت که او در آینده به پورتلند بلیزرز خواهد پیوست. استوتس درباره گسول اظهار داشت:

او بازیکن ارزشمندی است و می‌تواند الگوی بسیاری از بازیکنان باشد. او می‌تواند با بسیاری از بازیکنان درباره بسیاری از مسائل سخن بگوید.

پائو گسول هرگز از ماه می که پای چپ خود را به تیغ جراحان سپرد برای پورتلند بلیزرز به میدان نرفته است.

بازی بعدی:

پورتلند تریل بلیزرز: چهارشنبه از ساکرامنتو کینگز میزبانی خواهد کرد.

لس آنجلس کلیپرز: روز جمعه در خانه میلواکی باکس به میدان خواهد رفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *