• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • نیکولا یوکیچ ، فرشته نجات دنور ناگتس در بازی مقابل مینستوتا

نیکولا یوکیچ ، فرشته نجات دنور ناگتس در بازی مقابل مینستوتا

یک بازی بعد از ثبت یک رکورد در کامبک، دنور ناگتس در برابر مینستوتا تیمبرولوز نیز تقریباً همان کار را انجام دهد. نیکولا یوکیچ فرشته نجات دنور ناگتس بود.

درخشش نیکولا یوکیچ

نیکولا یوکیچ در ۲.۴ ثانیه مانده به پایان بازی یک پرتاب موفق داشت تا دنور ناگتس یکشنبه شب و در وقت‌های اضافه بتواند با نتیجه ۱۰۰ بر ۹۸ از سد مینستوتا تیمبرولوز بگذرد. پائول میلسپ، فوروارد دنور ناگتس در پایان بازی گفت:

در این زمان، شما فقط باید بنشینید و تماشا کنید. من به پرتاب‌هایی که او انجام می‌دهد باور دارم و در این زمان‌ها فقط به او پاس می‌دهیم تا پرتاب‌هایش را انجام دهد.

یوکیچ در نقش ناجی ظاهر شد، یک پرتاب پیروزی‌بخش را در ۲.۲ ثانیه مانده به پایان بازی انجام داد تا دنور ناگتس بتواند در خانه مقابل مینستوتا تیمبرولوز کامبک بزند. او ۲۰ امتیاز کسب کرد و ۶ ریباند و ۷ پاس گل بدست آورد تا دنور بتواند چهارمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرد. ویل بارتون ۱۳ امتیاز کسب کرد که شامل دو پرتاب ۳ امتیازی در وقت‌های اضافه بود. وی همچنین ۱۲ ریباند بدست آورد. پائول میلسپ تمامی ۱۴ امتیاز خود را در کوارتر سوم این بازی بدست آورد و ۱۰ ریباند داشت. نیکولا یوکیچ در پایان بازی گفت:

آن‌ها واقعاً انرژی خوبی داشتند و ما پرتاب‌های خوبی انجام ندادیم. مینستوتا کاملاً هجومی بود. اما کار به وقت‌های اضافه کشید که این برای ما خوب بود. گزینه‌‌هایی را مقابل ما قرار داد تا در این بازی پیروز شویم.

کارل آنتونی تاؤنز ۲۵ امتیاز و ۱۶ ریباند برای مینستوتا تیمبرولوز بدست آورد. این تاؤنز بود که با پرتاب ۳ امتیازی خود بازی را به وقت‌های اضافه برد اما ولوز با ۱۳.۳ درصد پرتاب ۳ امتیازی و به طور کلی ۳۵.۱ درصد پرتاب از فیلد موفق کمترین آمار فصل خود را به نمایش گذاشت. اندرو ویگینز ۲۵ امتیاز کسب کرد اما مینتسوتا تیمبرولوز در رقابت‌های لیگ NBA سومین باخت خود را متحمل شد. وقتی جو هریس در ۶:۴۱ مانده به پایان کوارتر چهارم پرتاب ۳ امتیازی خود را تبدیل به امتیاز کرد، دنور ناگتس در کوارتر چهارم با ۱۶ امتیاز پیش افتاد. ناگتس در ادامه وقت‌های عادی نتوانست امتیازی کسب کند و مینستوتا تیمبرولوز ۱۶ امتیاز متوالی را از آن خود کرد. مایک مالون، سرمربی دنور ناگتس در پایان بازی گفت:

باید در زمینه حفظ برتری خود بهتر عمل کنیم و اجازه ندهیم حریف به امتیازات ما نزدیک شود. متاسفانه ویل بارتون در این بازی یارگیری شد. اما هیچ‌وقت ترس در بازی به ما غلبه نمی‌کند. نیکولا یوکیچ یک پرتاب باورنکردنی دیگر را انجام داد.

نیکولا یوکیچ

با توجه به دستورهای ساندرز، مینستوتا تیمبرولوز در این فصل بر روی پرتاب‌های ۳ امتیازی تأکید دارد. ولوز با میانگین ۴۰.۵ درصد تلاش برای پرتاب ۳ امتیازی، سومین تیم پرتلاش از این حیث است. اما آن‌ها با ۳۱.۸ درصد پرتاب ۳ امتیازی موفق بیست و پنجمین تیم لیگ هستند. از آنجایی که دنور ناگتس در کوارتر سوم بازی یاران مینستوتا تیمبرولوز را کنترل می‌کرد، بازیکنان این تیم نتوانستند هیچ‌یک از ۱۰ پرتاب سه امتیازی خود را به درون سبد بفرستند و در نیمه دوم و وقت‌های اضافه هم فقط ۲ پرتاب از ۲۲ پرتاب ۳ امتیازی آن‌ها تبدیل به امتیاز شد.

بدترین عملکرد سابق مینستوتا تیمبرولوز در زمینه پرتاب‌های سه امتیازی جمعه شب مقابل گلدن استیت واریرز بود که از ۳۶ پرتاب، ۹ پرتاب موفق داشتند. جمال مورای، گارد رأس دنور ناگتس یکی از بهترین بازی‌های فصل خود را انجام داد و ۱۲ امتیاز از ۱۹ امتیاز اول تیم خود را به دست آورد. مورای به دلیل مصدومیت از ناحیه پای چپ با گذشت فقط ۴۱ ثانیه از نیمه دوم از زمین مسابقه خارج شد اما بار دیگر به میدان بازگشت. او ۱۵ امتیاز در نیمه اول کسب کرد و در نیمه دوم هیچ‌یک از ۸ پرتاب او به درون سبد نرفت.

نکات بازی:

دنور ناگتس: میلک بیزلی، گارد دنور بعد از ۵ دقیقه بازی کردن و عدم کسب امتیاز به دلیل بیماری از زمین خارج شد.

مینستوتا تیمبرولوز: جف تیگ، گارد رأس (به دلیل بیماری) و شاباز نپیر (مصدومیت کشیدگی همسترینگ راست) سومین بازی متوالی خود را از دست دادند. مینستوتا در کوارتر اول ۱ بار لو دادن توپ داشت. ولوز با ۱۰ توپ ربایی به رکورد این فصل خود که روز جمعه مقابل گلدن استیت واریرز به جای گذاشته بود رسید.

بازی بعدی:

دنور ناگتس: آن‌ها سه شنبه شب از آتلانتا هاکس پذیرایی خواهند کرد.

مینستوتا تیمبرولوز: دوشنبه شب مهمان دترویت پیستونز خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *