• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • کامبک رویایی اسپرز مقابل بروکلین؛ پتی میلز در نقش ناجی ظاهر شد

کامبک رویایی اسپرز مقابل بروکلین؛ پتی میلز در نقش ناجی ظاهر شد

پتی میلز ، آخرین بازمانده از تیم طلایی سن آنتونیو اسپرز این نکته را یادآوری کرد که هنوز هم می‌توان آسان پیروز شد.

پیروزی اسپرز با درخشش پتی میلز

پتی میلز به هم‌بازی‌های خود گفت که مثبت‌اندیش باشند، صبر پیشه کنند و به مبارزه ادامه دهند. پنجشنبه شب او به آن‌ها نشان داد که چگونه باید این کار را انجام دهند. پتی میلز ۲۷ امتیاز بدست آورد و سن آنتونیو اسپرز با نتیجه ۱۱۸ بر ۱۰۵ مقابل بروکلین نتس پیروز شد. این در حالی بود که اسپنسر دینویدای با کسب ۴۱ امتیاز بیشترین امتیاز دوران بازیگری خود را بدست آورده بود. پتی میلز در پایان بازی اظهار داشت:

ما مجبور بودیم تا راهی برای پیروزی بیابیم. بخش اعظمی از آن به انرژی و تلاش بستگی داشت. بیش از آنچه از ما انتظار می‌رفت در زمین تلاش کردیم. فقط زحمت کشیدیم و زحمت کشیدیم تا پیروز شدیم.

پتی میلز ۲۱ امتیاز در نیمه دوم بدست آورد، ۵ پرتاب موفق از ۸ پرتاب سه امتیازی خود داشت و سن آنتونیو اسپرز موفق شد تا عقب ماندگی ۱۴ امتیازی خود را به پیروزی مقابل بروکلین نتس تبدیل کند و هفدهمین پیروزی متوالی خانگی خود را جشن بگیرد. شکست برای بروکلین نتس سخت بود و وقتی دیوید انوابا با پراگی تاندون آشیل خود فصل را از دست داد این شکست تلخ‌تر هم شد. انوابا یک دقیقه مانده به پایان کوارتر چهارم به زمین افتاد و از میدان بیرون رفت. کنی اتکینسون، سرمربی بروکلین نتس در پایان بازی اظهار داشت:

در حال حاضر سخت است که روی بازی تمرکز کنیم. او به اندازه تمامی نفرات تیم در نتس خوب بازی می‌کرد. قلب و ذهن ما در حال حاضر به یاد او است.

بروکلین نتس که سابقاً بدون کوین دورانت و کریس لورت را در اختیار ندارد، هفدهمین بازی خود را بدون کایری اروینگ، گارد رأس مصدوم خود انجام داد. دینویدای تلاش کرد تا با ۱۴ پرتاب موفق از ۲۹ پرتاب فیلد خود این خلأ را پوشش دهد و ۲ امتیاز بیشتر از رکورد دوران بازیگری‌اش در این دیدار کسب کرد. اسپنسر دینویدای پس از پایان بازی اظهار داشت:

شما فقط باید در این بازی پرتکاپو ظاهر می‌شدید زیرا لامارکوس آلدریج در تلاش بود تا جارت آلن را از بازی خارج کند و آن‌ها می‌خواستند پرتاب‌کننده‌های ما را از کار بیاندازند. اگر آن‌ها گارد زیر می‌گرفتند من پرتاب سه امتیازی انجام می‌دادم، اگر بالای سرم را پوشش می‌دادند به سمت سبد حمله می‌کردم.

پتی میلز

بروکلین نتس با کمک این استراتژی در نیمه اول ۱۴ امتیاز اختلاف با حریف ایجاد کرد. سن آنتونیو اسپرز با کسب ۱۲ امتیاز متوالی در کوارتر سوم به حریف خود نزدیک شد و با لی اوپ پتی میلز در ۳.۸ ثانیه مانده به پایان بازی با نتیجه ۸۳ بر ۸۱ از بروکلین نتس پیش افتاد. سن آنتونیو اسپرز در کوارتر سوم ۴ پرتاب موفق از ۹ پرتاب سه امتیازی خود داشت که پرتاب سه امتیازی دریک وایت دو تیم را در امتیاز ۸۱ به تساوی رساند. میلز ۷ پرتاب موفق از ۱۰ پرتاب سه امتیازی خود داشت. دجونته مورای، گارد رأس سن آنتونیو اسپرز پس از پایان بازی درباره میلز گفت:

او همه کاره میدان است. در چهار سالی که اینجا حضور دارم بازیکنی مثل او را ندیدم. او واقعاً یک بازیکن حرفه‌ای است.

بروکلین نتس هیچ‌گاه در نیمه اول از حریف عقب نیفتاد. سن آتونیو در نیمه اول ۹ بار توپ را لو داد و ۴۰ درصد پرتاب موفثق از فیلد داشت. بروکلین نتس در ابتدای بازی ۱۲ امتیاز کسب کرد و فقط ۲ امتیاز به حریف داد که شامل ۲ دانک فوق‌العاده از جارت آلن بود. آلن با کسب ۱۹ امتیاز و ۱۳ ریباند به کار خود در این بازی پایان داد. لارمارکوس آلدریج برای سن آنتونیو اسپرز ۲۰ امتیاز و ۱۰ ریباند کسب کرد.

نکات بازی:

بروکلین نتس: کایری اروینگ به دلیل دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت از ناحیه شانه راست در ۲ سفر تیمش، آن‌ها را همراهی نکرد. اتکینسون گفت که هیچ خبر جدیدی از زمان بازگشت اروینگ وجود ندارد. بروکلین در غیاب اروینگ ۱۱ پیروزی و ۶ شکست در کارنامه خود ثبت کرده است.

سن آنتونیو اسپرز: دمار کرول، بازیکن سابق بروکلین نتس با تصمیم سرمربی برای شانزدهمین بار نتوانست در لیست بازیکنان میدان قرار گیرد. کرول از زمان عقد قرارداد با سن آنتونیو در نقل و انتقالات آزاد میانگین ۲.۵ امتیاز و ۱۰.۹ دقیقه حضور را در ۱۱ بازی به ثبت رسانده است.

بازی بعدی:

بروکلین نتس: شنبه شب از آتلانتا هاکس میزبانی خواهد کرد.

سن آنتونیو اسپرز: شنبه شب پذیرای لس آنجلس کلیپرز خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *