پیش بازی کلیولند کاوالیرز و بوستون سلتیکس؛ جنگی نابرابر

کلیولند کاوالیرز بوستون سلتیکس

در چارچوب رقابت‌های بسکتبال NBA، تیم‌های کلیولند کاوالیرز و بوستون سلتیکس به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم از کنفرانس شرق هستند و در سالیان اخیر رقبایِ مهم هم بوده‌اند. البته که اکنون وضعیت هر دو تغییر کرده است.

کلیولند کاوالیرز: هدفی نیست

کلیولند با ۱۹ پیروزی و ۵۵ شکست در جایگاه چهاردهم جدول رده‌بندی قرار دارد. فصلِ کابوس‌وارِ تیم لری درو در حال پایان است. آنها قطعاً هدفِ خاصی در این فصل ندارند و صرفاً برای اتمامِ فصل به میدان می‌روند. جدایی لبران جیمز از کلیولند برای آنها به شدت گران تمام شد. شوالیه‌ها به فرمی بازگشتند که به آن عادت دارند! قبل از بازگشت جیمز به آکرون، کلیولند کاوالیرز اصلاً تیم خوبی نبود و با جدایی او هم دوباره به این وضعیت بازگشت. حضور بازیکنانی مثل کوین لاو، جی آر اسمیت و تریستن تامپسون هم نتوانست کلیولند را از بحران نجات دهد. نه تنها این بازیکنان، بلکه کالین سکستون، کسی که بهترین بازیکنِ فصل کوز بوده هم نتوانسته است این تیم را از بحران خارج کند. آینده‌ی کلیولند کاوالیرز اصلاً مشخص نیست. سرخ‌پوشانِ آکرون در صدر مدیریتی مشکلات بزرگی دارند. این موضوع چیزی نیست که به دست بازیکنان و سرمربی حل شود. البته که بازیکنان جوان خوبی در ترکیب کلیولند حضور دارند. شاید آنها شرایط را تغییر دادند. جدی عثمان، جردن کلارکسون و کالین سکستون، آینده‌ی کوز هستند. باید دید آنها چه می‌کنند.

کلیولند کاوالیرز

بوستون سلتیکس: سهمیه‌ی پلی‌آف را قطعی کنید

بوستون سلتیکس با ۴۳ پیروزی و ۳۱ شکست در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد. تیمِ استیو کر هنوز حضورش در پلی‌آف فصل ۱۹-۲۰۱۸ را قطعی نکرده است. آنها در فصل پر فراز و نشیبی قرار دارند. در حالی که به نظر می‌رسید بوستون مدعیِ اصلی کنفرانس شرق است اما وضعیت این‎‌گونه پیش نرفت. به دلایل نامشخص، سلتیکس دیگر قدرت سال گذشته را ندارد. آنها ستارگانِ خود را دارند. اما در بازی‌ها مثل گذشته موفق عمل نمی‌کنند. کایری اروینگ مثل فصل قبل بهترین بازیکن سلتیکس است اما دیگر نمایش‌های او به تنهایی نمی‌تواند بوستون را پیروز کند. گوردون هیوارد بازگشته است اما آن بازیکنِ قبل از مصدومیت نیست. جیسون تیتمِ جوان، مثل فصل گذشته آتشی بازی نمی‌کند. همه‌ی این عوامل دست به دست هم می‌دهد تا چنین بوستونی را ببینیم. در ابتدای فصل پیش بینی می‌شد که بوستون بهتر از هر تیمی دیگری در شرق باشد اما شرایط در حالت فعلی برای آنها خوب پیش نرفته است. سلتیکس فقط ۱ پیروزی تا رسیدن به پلی‌آف فاصله دارد. قطعاً‌ رتبه‌ی آنها در جدول می‌تواند وضعیت در پلی‌آف را تغییر دهد. این موضوع هشداری برای رقبای سلتیکس است. قطعاً بوستون در پلی‌آف تیم دیگری است اما باز هم چیزی دقیقاً مشخص نیست!

کایری اروینگ

مشخصات بازی

ورزشگاه: کویکن لونز آرنا (استادیوم خانگی کلیولند)

تاریخ: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸- ۲۷ مارس ۲۰۱۹

ساعت: ۰۳:۳۰ بامداد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *