• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • کایل لاری قرارداد خود را یک سال دیگر با تورنتو رپترز تمدید کرد

کایل لاری قرارداد خود را یک سال دیگر با تورنتو رپترز تمدید کرد

تیم‌هایی که قویاً امیدوار بودند که کایل لاری ، گارد کهنه‌کار لیگ NBA را در نقل و انتقالات آزاد فصل آینده در اختیار می‌گیرند مجبور خواهند بود که یک سال دیگر هم صبر بکنند.

تمدید قرارداد کایل لاری با تورنتو رپترز

براساس گزارش آدریان وجناروفسکی، خبرنگار ESPN ، صبح دوشنبه ، این بازیکن که پنج بار عنوان آل استار را بدست آورد و به تازگی با تیمش قهرمان لیگ NBA شده است به توافقی یک ساله به ارزش ۳۱ میلیون دلار با تورنتو رپترز دست یافت. کایل لاری ۳۳ ساله، در نقل و انتقالات آزاد سال ۲۰۱۷ قرارداد سه ساله‌ای به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار با تورنتو رپترز امضا کرد که یک سال از آن باقی مانده بود و در ماه جولای به نقل و انتقالات آزاد محدود وارد می‌شد. حالا، او قراردادی دو ساله به ارزش ۶۴ میلیون دلار با تورنتو رپتورز خواهد داشت و تا سال ۲۰۲۱ به بازار نقل و انتقالات آزاد وارد نخواهد شد. دو طرف چندین بار با یکدیگر در این خصوص مذاکراتی داشتند. با قرارداد جدید لاری ، وی به اولین بازیکن بالای ۳۳ سالی تبدیل شد که در منطقه شمال تمدید قراردادی یک ساله به ارزش ۳۰ میلیون دلار پیش روی خود دیده است. لاری در سال ۲۰۱۲ به تورنتو رپترز پیوست و نقش مهمی در حضور مستمر این تیم در مرحله پلی‌آف بازی کرد و همچنین کمک رد تا آن‌ها اولین عنوان قهرمانی لیگ NBA خود را بدست آورند. او در پنج بازی آل استار حاضر شد و در سال ۲۰۱۶ در تیم سوم منتخب لیگ NBA قرار گرفت. او باسابقه‌ترین بازیکن تورنتو رپترز است.

کایل لاری در روز رسانه درباره دوران حضورش در تورنتو رپترز گفت:

فکر می‌کنم زمان زیادی است که در این تیم حضور دارم. حالا باسابقه‌ترین بازیکن تورنتو رپترز هستم. فراز و نشیب‌ها را با این تیم تجربه کردم. به رپتورز کمک کردم تا عنوان قهرمانی NBA را بدست آورد. نمی‌گویم فقط به خاطر من این قهرمانی بدست آمد اما احساس می‌کنم نقش مهمی در آن داشتم.

کایل لاری

در طول ۷ سال حضورش در تورنتو رپترز، لاری برای همه هواداران و کادر مدیریتی این تیم بازیکن قابل احترامی بوده است. همین هفته گذشته، ماسای یئجیری، رئیس تیم درباره میراثی که لاری در تورتنتو به جای گذاشت صحبت کرد. یوجیری در این باره گفت:

کایل میراث غیرقابل باوری در این تیم دارد و فکر می‌کنم همه ما آن را فراموش کرده‌ایم. بازیکنی که همه چیز به ما داد: فردی که پنج بار عنوان آل استار را بدست آورد و می‌توانست ششمین عنوان آل استار را نیز بدست آورد، او به یکی از این عناوین نزدیک بود و به خاطر دارم که وقتی شنیدم او برای این عنوان انتخاب نشد بسیار ناراحت شدیم. او به ما همه چیز داد. ما می‌توانیم هرچیزی درباره کایل بگوییم: او به تیم ما آمد و در زمین دستاوردهای زیادی برای ما داشت. او یک ماه سر ما را به درد آورد اما در نهایت همه چیز به خیر و خوشی تمام شد. این رابطه ما است. واقعاً برای او احترام قائل هستم. ما همیشه این احترام را برای او قئل هستیم. کاری که او برای این شهر انجام داد قابل توجه بود. همه شما می‌دانید: ما در اینجا نشسته‌ایم، تعداد زیادی از شما خبرنگاران در اینجا حضور دارند، همه شما می‌دانید که وقتی شش سال پیش اینجا نشسته بودیم فکر نمی‌کردیم که چنین سرنوشت رویایی برای ما رقم بخورد و به همین خاطر است که به او افتخار می‌کنم.

فصل قبل، لاری میانگین ۱۴.۲ امتیاز، ۴.۸ ریباند، ۸.۷ اسیست و ۱.۴ توپ‌ربایی را در هر بازی بدست آورد. حالا او در غیاب کوای لنارد این وظیفه را به عهده دارد که تورنتو رپترز را در همان سطح رقابت نگه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *