بوستون سلتیک به دنبال کمبا واکر گارد راس تیم شارلوت هورنتس

کمبا واکر ، گارد راس باشگاه شارلوت هورنتس، ممکن است در تابستان پیش رو از این تیم جدا شود. واکر یکی از ستارگان فصل پیش رقابت های NBA بود که توانست در تیم منتخب یا آل استار فصل نیز قرار گیرد. این ستاره ۲۹ ساله را ممکن است در فصل آینده در تیمی به غیر از شارلوت ببینیم.

بوستون سلتیک خواهان جذب کمبا واکر است

شارلوت هورنتس اگر می‌خواهد گارد راس توانمندش در فصل آینده باقی بماند، به نوعی باید سرکیسه را شل نماید. بر اساس گزارش شمس کارانیا از خبرگزاری اتلتیک، همین حالا نیز شارلوت پول خوبی به واکر می‌دهد اما مشکل این است که تیم هایی که خواهان او هستند نیز پیشنهادهایی به مراتب بهتر برای جذب او ارائه خواهند داد.

شمس کارانیا گزارش می‌دهد:

یک شکاف بزرگ در مذاکرات بین باشگاه شارلوت و کمبا واکر وجود دارد. منابع ما در لیگ می‌گویند که تیم هایی چون بوستون سلتیک، نیویورک نیکس و دالاس موریکس، پیشنهادات اغوا کننده ای را به ستاره هورنتس ارائه داده اند.

در ادامه گزارشِ شمس کارانیا، آدرین وجناروسکی از ESPN نیز می‌گوید که دست های پشت پرده ای وجود دارد که می‌خواهند کمبا واکر به عنوان بازیکن آزاد راهی بوستون شود. دوره زمانی برای بازیکنان آزاد از روز یکشنبه ۳۰ ژوئن آغاز خواهد شد.

ورجناسکی در توییتی در این باره می‌گوید:

منابع ما در لیگ به ESPN گفته اند که تیم بوستون اصرار دارد تا کمبا واکر ، گارد راس شارلوت هورنتس در روز یکشنبه و از ساعت ۶ بعدازظهر که دوره زمانی برای انتقال بازیکنان آزاد در NBA است را به خدمت بگیرد.

کمبا واکر

با خروج احتمالی کایری اروینگ از بوستون، آن ها در پست گارد راس با مشکل مواجه خواهند شد و از همین رو باید جای خالی این ستاره را پر نمایند و چه کسی بهتر از واکر که در فصل گذشته به دلیل بازی های درخشانی که در ترکیب شارلوت انجام داد، در تیم آل استار فصل نیز جای گرفت. همچنین خروج آل هورفورد نیز سبب شده تا آن ها فقدان بزرگی را در خط حمله خود حس کنند. آن ها همچنین سنتری چون آرون باینس را به فینیکس سانس ترید کرده اند تا حال بتوانند با قراردادی حداکثری کمبا واکر را به خدمت بگیرند. هرچند در این بین شایعاتی نیز وجود دارد که دالاس موریکس هم سخت بدنبال واکر بوده و از همین رو رقابتی سخت بین دو تیم بوستون و موریکس برای در اختیار گرفتن این ستاره وجود دارد. باید دید با گشوده شدن پنجره نقل و انتقالات آزاد در NBA سرنوشت کمبا واکر به چه گونه ای رقم خواهد خورد؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *