• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • شگفتی‌سازی کاوالیرز با درخشش کوین پورتر ؛ بیکر استف، میامی هیت را شوکه کرد

شگفتی‌سازی کاوالیرز با درخشش کوین پورتر ؛ بیکر استف، میامی هیت را شوکه کرد

در بازی دوشنبه شب به نظر می‌آمد کلیولند کاوالیرز یک باخت یک طرفه دیگر را متحمل شود اما این تیم نظرها را تغییر داد. با درخشش کوین پورتر این تیم موفق شد میامی را شکست دهد.

پیروزی کلیولند با درخشش کوین پورتر

کوین پورتر جی آر، بازیکن سال اولی کلیولند کاوالیرز با ۳۰ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را بدست آورد و در حالیکه کلیولند ۲۲ امتیاز از حریف خود عقب بود در پایان توانست میامی هیت را با نتیجه ۱۲۵ بر ۱۱۹ از پیش رو بردارد. کوین پورتر ۹ پرتاب موفق از ۱۸ پرتاب فیلد خود داشت و در ۴۱ دقیقه حضورش توانست ۴ پرتاب سه امتیازی موفق داشته باشد. این بازیکن در پایان بازی گفت:

شما می‌توانید بازی فوق‌العاده‌ای داشته باشید اما اگر نتوانید در پایان به حریف نزدیک شوید فایده‌ای ندارد. ما بسیار خوشحالیم که توانستیم به میامی هیت نزدیک شویم.

کلیولند کاوالیرز که در اواسط کوارترسوم با نتیجه ۸۴ بر ۶۲ از حریف عقب افتاده بود اولین باخت در وقت‌های اضافه این فصل را به میامی هیت تحمیل کرد. میامی بدون جیمی باتلر، بازیکن آل استار خود بازی کرد. باتلر دومین بازی متوالی خود را به دلایل شخصی از دست داد اما اریک اسپوئلسترا هیچ عذرخواهی را جایز نمی‌دانست. او در پایان بازی گفت:

هر کسی که در زمین بود تلاش خود را انجام داد. مهم نیست که چه کسی در زمین بود. به اندازه کافی برای پیروزی خوب بودیم.

کوین پورتر بعد از پاس کوین لاو یک دانک به نمایش گذاشت تا کلیولند در ۱:۲۰ مانده به پایان بازی با نتیجه ۱۱۹ بر ۱۱۸ از حریف خود پیش بیفتد. پس از آن داریوژ گارلند با امتیازگیری خود موجب شد کلیولند در ۴۰ ثانیه مانده به پایان بازی ۱۲۱ بر ۱۱۸ پیش بیفتد. جائه کراؤدر یک پرتاب سه امتیازی را از دست داد و پس از آن کوین لاو در ۶ ثانیه مانده به پایان یک ریباند هجومی داشت و پورتر با دو پرتاب موفق پنالتی خود پیروزی را قطعی کرد. میامی هیت در ۱:۴۴ دقیقه پایانی بازی یک امتیاز بدست آورد. کامبک کلیولند کاوالیرز با نشستن آندره دراموند و کولین سکستون روی نیمکت آغاز شد. لاو ۱۷ امتیاز و ۱۴ ریباند به دست آورد و ۷ بازیکن کلیولند در این بازی امتیازاتشان دورقمی شد. لاری نانس جی آر ۱۶ امتیاز کسب کرد و تریستان تامپسون ۱۵ امتیاز بدست آورد.

بسکتبال NBA کوین پورتر

کلیولند کاوالیرز اولین بازی خانگی خود را بعد از حضور جی بی بیکراستف و جایگزینی او با جان بیلین انجام داد. بیلین در جریان آل‌استار بریک از هدایت این تیم استعفا داد. بم آدبایو ۲۲ امتیاز و ۱۳ ریباند برای میامی هیت بدست آورد. گوران دراگیچ ۲۲ امتیاز کسب کرد و کندریک نان که بازی را در ۶ ثانیه مانده به پایان وقت‌های عادی به تساوی کشاند ۲۱ امتیاز کسب کرد. میامی هیت روز شنبه با نتیجه ۱۲۴ بر ۱۰۵ کیلولند کاوالیرز را از پیش رو برداشته بود. در این دیدار میامی هرگز از حریف خود عقب نیفتاده بود و برتری ۳۱ امتیازی داشت. به نظر می‌آمد آن‌ها در این بازی نیز کار آسانی پیش رو داشته باشند. میامی ۱۰ امتیاز اول این بازی را از آن خود کرد و قبل از این‌که کلیولند کاوالیرز به بازی روندی ماراتن‌گونه بدهد با اختلاف بیش از ۱۰ امتیاز از این تیم پیش بود.

کوین پورتر پرتاب‌های سه امتیازی متوالی را انجام داد تا کلیولند برای اولین بار و در ۴ دقیقه مانده به پایان وقت‌های عادی با نتیجه ۱۰۷ بر ۱۰۴ از حریف پیش بیفتد. ریباند کندریک نان در ۶ ثانیه مانده به پایان وقت‌های عادی بازی را به تساوی کشاند. پورتر یک پرتاب را از دست داد و دانک ریباند نانس نیز بعد از سوت به ثمر رسید. میامی هیت که در رتبه چهارم کنفرانس شرق قرار دارد در بازی‌های خارج از خانه آمار ۱۳ پیروزی و ۱۸ شکست را پیش روی خود می‌بیند.

نکات بازی:

میامی هیت: دریک جونز جی آر این بازی را با ایستادن در پست جیمی باتلر آغاز کرد. تایلر هرو و میرز لئونارد به دلیل مصدومیت از تاریخ ۳ فوریه هنوز نتوانسته‌اند در بازی‌ها حاضر شوند.

کلیولند کاوالیرز: دانته اگزام با مصدومیت مچ پای چپ به بازی رفت و در کوارتر دوم به رختکن منتقل شد و به بازی برنگشت. کلیولند درکوارتر اول ۷ پرتاب موفق داشت و در کوارتر اول ۴ بار توپ را لو داد. سکستون برای یست و هشتمین بازی متوالی امتیازات خود را دورقمی کرد.

آندره دراموند در پنجمین حضور خود بعد از انتقالش از دترویت به کلیولند کاوالیرز در ددلاین نقل و انتقالاتی ۱۳ امتیاز و ۶ ریباند در ۲۴ دقیقه بدست آورد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *