زندگینامه کیوری ایروینگ را بخوانید!

 

کیوری ایروینگ متولد 1992 در ملبورن ، استرالیا ، کیوری ایروینگ قبل از اینکه به طور مختصر برای دانشگاه دوک بازی کند ، به یک ستاره بسکتبال دبیرستانی در نیوجرسی تبدیل شد. وی در انتخاب NBA 2011 پیش نویس توسط شماره Cleveland Cavaliers انتخاب شد و در سال 2016 با LeBron James همراه شد تا به Cavaliers اولین قهرمانی خود را در تاریخ حق رای دادن اختصاص دهد. ایروینگ به همراه توانایی گلزنی خیره کننده ، به خاطر تبلیغات “عمو درو” و اظهار نظرهای جنجالی اش درباره زمین مسطح شناخته شده است. ایروینگ پس از شش سال در کلیولند ، در سال 2017 به سمت بوستون سلتیکس و سپس در سال 2019 بروکلین نت حرکت کرد.

کیوری ایروینگ

پیوستن به بروکلین نت

در آغاز دوره تابستان 2019 NBA آژانس آزاد ، اعلام شد که ایروینگ قرارداد 4 ساله ، 142 میلیون دلاری را برای بازی در نیوجرسی نت امضا کرده است. با حضور همکار ارشد آزاد کوین دورانت نیز به بروکلین (که احتمالاً فصل 2019-20 را به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد) انتظار می رود این دو ستاره تمام ستاره ها نت ها را به یکی از تیم های برتر لیگ تبدیل کنند.

بوستون سلتیکس

پس از شش فصل ، چهار بازی All-Star و یک قهرمانی در NBA به عنوان عضوی از کلیولند کاوالیرز ، کیری ایروینگ در سال 2017 با فینال بوستون سلتیکس راهی مرحله بعدی کار خود شد.

کارها با شروع کمتری از ایده آل شروع می شوند: در تاریخ 17 اکتبر ، پنج دقیقه با شروع فصل ، گوردون هایوارد تازه وارد سلتیکس با یک تیغه شکسته به زمین رفت. در 11 نوامبر ، ایروینگ دچار شکستگی جزئی صورت شد و چند روز بعد با پوشیدن ماسک سفت کننده به عمل بازگشت.

با وجود این مشکلات ، سلتیکس از اواخر ماه اکتبر تا درست قبل از شکرگذاری ، یک پیروزی 16 بازی را از آن خود کرد. سلویکس با نشان دادن توانایی گلزنی کلاچ خود ، به همراه تعهد به بازی دفاع پرانرژی تحت مربی براد استیونز ، سلتیك ها به پیروزی در كنفرانس شرقی NBA تبدیل شدند. با این حال ، ایروینگ در اواخر مارس 2018 تحت عمل جراحی زانو پایان یافت و سلتیکس در فینال کنفرانس توسط کاوالیرز شکست خورد.

در حالی که ایروینگ توانست برای افتتاحیه فصل NBA 2017-18 برگردد ، سلتیکس تلاش کرد تا مطابق انتظارات بالا عمل کند. علاوه بر این ، ایروینگ خود را به دلیل انتقاد عمومی از هم تیمی های خود و به خاطر دلسردی به فکر عقد قرارداد دوباره با سلتیکس بعد از فصل ، زیر نظر گرفت و این اتفاق با افت 5 بازی ناامید کننده به میلویکی باکس در دور دوم رقابت های پلی آف NBA پایان یافت.

آمارهای کیوری ایروینگ

به طور کامل یک پاسدار امتیاز ، ایرلینگ 6’3 “بسیار بیشتر از بازیکنان” پاس اول “است که به طور سنتی این موقعیت را کسب می کنند. او در فصل NBA 2016-17 به طور متوسط ​​25.2 امتیاز چشمگیر و هر بازی 21.6 امتیاز کسب کرد. او به طور کلی در شش فصل حضورش در بازی با کاوالیرز ، در 57 مارس 2015 با پیروزی برابر سن آنتونیو اسپورز با 57 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

ایروینگ به طور متوسط ​​در هر بازی 5/5 پاس گل ناچیز با کاوالیرز به ارمغان آورد ، اگرچه او در هر بازی در این دسته از بازیها در فصل 2018-19 بازی 6.9 امتیاز کسب کرد ، اما در 18 ژانویه با بهترین 18 پاس گل در مقابل تورنتو راپتورز ساخته شد. چند روز بعد ، وی با هشت سرقت در مقابل میامی هیت ، یک مارک شخصی دیگر را تعیین

ایروینگ یک تیرانداز پرتاب عالی ، 87.3 درصد از تلاش های خود را با کاوالیرز انجام داد. وی در این سالها 38.3 درصد از تلاشهای خود را از محدوده سه امتیاز انجام داد ، از جمله 41.5 درصد بهترین شغل در 15-15-2014.

 

کفش و ‘عمو درو’

در زمان حضور در چهارمین دوره NBA خود ، یک ستاره All-Star بود ، ایروینگ وقتی به کفش نایک خود یعنی Kyrie 1 در دسامبر 2014 داده شد ، به یک فلات دیگر رسید.

ایروینگ در این سالها از این فرصت استفاده کرده است تا با کفش خود ابراز کند. وی با الهام از تماشای Whiplash برنده جوایز آکادمی ، وی شروع به نوشتن عنوان این فیلم در کنار کفش های خود در سال 2015 کرد. وی همچنین از زمان پیوستن به سلتیک ها نسخه های مختلفی از ضربات امضای خود را پوشیده است ، از جمله یکی با سکه های شبدر پوشیده از شبدر. و همچنین کفش ویژه “مادر”.

ایروینگ همچنین به دلیل تایید پپسی مکس مشهور است. در سال 2012 ، او اولین تبلیغات “عمو درو” خود را آغاز کرد ، که در آن او به عنوان پیرمرد بی پروایی ظاهر می شود که ضمن پیروزی بر حریفان جوانتر در یک بازی بسکتبال ، در روزهای خوب قدیمی قدم می زند. این لکه ها در فیلم های گسترده در YouTube از ماندگاری طولانی برخوردار بودند.

در سال 2017 ، اعلام شد که مفهوم عمو درو به یک فیلم سینمایی در حال توسعه است ، که ستاره های سابق NBA ، Shaquille O’Neal ، Reggie Miller و Chris Webber به این تفریح ​​پیوستند. عمو درو در ژوئن سال 2018 به سینماها رسید و از نمایش قابل احترامی در گیشه لذت برد.

تجارت از کلیولند تا بوستون

اگرچه او به تازگی در سومین دوره متوالی خود در رقابت های NBA با همبازی تیم کلولند لبرن جیمز ظاهر شده بود ، اما ایروینگ با درخواست تجارت در تابستان سال 2017 هواداران را متحیر کرد.

وی در 22 آگوست آرزوی خود را بدست آورد ، هنگامی که کاوالیز برای محافظت از اشعیا توماس ، جائو کراودر ، مرد بزرگ آنت زیزیچ و پیش نویس دور اول ، ایروینگ را به سلتیک داد و ستد کرد. یک هفته بعد ، پس از ابراز نگرانی کلیولند در مورد سلامتی توماس ، سلتیک در مورد انتخاب پیش نویس دیگر پیروز شد.

دلیل ایروینگ در مورد بیرون آمدن از شرایط به ظاهر خوب در کلیولند سرانجام مشخص شد: پس از تسلیم کردن توجه به جیمز ، بی تردید یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ NBA ، گارد All-Star به دنبال این شانس برای هدایت تیم خود بود.

او در سپتامبر تفکر خود را برای ESPN توضیح داد: “به عنوان یک مرد 25 ساله در حال تحول و پیشرفت که هر روز کار خود را کامل می کنم ، فقط می خواستم در محیطی باشم که احساس می کنم هر روز می توانم تدریس شوم. این خواسته از کادر مربیگری است ، و آن تقاضا را از حق رای دادن دارم که باعث می شود من از پتانسیل خود فراتر بروم و ببینم تا چه حد می توانم بروم. ”

تئوری زمین مسطح کیوری ایروینگ

در فوریه سال 2017 ، ایرووین وقتی روی پادکست “Road Trippin” هم تیمی هایش ظاهر شد ، ابراز ابرو کرد و اظهار داشت که زمین صاف است. وی تصریح کرد که حقیقت بدیهی است ، اما افراد قدرتمند کنترل جریان اطلاعات را برای متقاعد کردن توده ها در غیر این صورت کنترل می کردند.

اظهارات ایرووین ویروسی شد و الهام بخش بسیاری از نظرات مختلفی بود که سلامت وی ​​را زیر سوال می برد. نیل دگراس تایسون ، اخترفیزیک مشهور ، حتی در این باره گفت: “ما در یک کشور آزاد زندگی می کنیم ، بنابراین شما باید بتوانید هرچه می خواهید فکر کنید و بگویید.” “اگر او می خواهد فکر کند زمین صاف است ، درست پیش بروید – تا زمانی که او همچنان به بازی بسکتبال بپردازد و رئیس هیچ آژانس فضایی نشود.”

ایروینگ سرانجام توضیح داد که این اظهارنظرها “یک تاکتیک استثمار” برای نشان دادن چگونگی تلاش رسانه ها برای شیطنت کردن افرادی است که وضع موجود را به چالش می کشند ، و گفت که او می خواهد که مردم به طور کورکورانه همه چیزهایی که به آنها آموخته می شود را قبول نکنند.

 

پدر و مادر

قبل از آمدن کیوری ، پدرش ، ددریک ایروینگ ، در نوع خودش یک بسکتبالیست چشمگیر بود. او در دبیرستان آدلای استیونسون در شهر برونکس ، در یك شهر سرنوشت ساز زندگی خود را در دانشگاه بوستون پشت سر گذاشت و به عنوان بهترین گلزن برتر این مدرسه در سال 1988 به پایان رسید. چند سال

درکر در حالی که در BU بود ، ددریک با الیزابت لارسون ، عضو تیم والیبال و یک پیانیست آموزش دیده کلاس آشنا شد. آنها قبل از مهاجرت به استرالیا برای کار در بسکتبال دردرریک ، آنها ازدواج کردند و به زادگاه الیزابت در نزدیکی سیاتل ، واشنگتن نقل مکان کردند. الیزابت به طور غیر منتظره در 29 سالگی در سال 1996 درگذشت ، پس از انقباض بیماری سپسیس.

ریشه و رقابت بین المللی استرالیا

کری اندرو ایروینگ در 23 مارس 1992 در ملبورن استرالیا متولد شد. عالی آینده NBA به مدت طولانی Down Under باقی نماند و با پدر و خواهر بزرگتر خود آسیا در حدود 2 سال به ایالات متحده نقل مکان کرد ، اما وی تابعیت دوگانه استرالیا-آمریکا را حفظ کرد.

سالها بعد ، ایروینگ به طور جدی بازی برای تیم استرالیا را در رقابت های بین المللی در نظر گرفت. وی سرانجام برای تیم USA آمریكا شد و در جام جهانی بسکتبال FIBA ​​2014 و یک مدال طلای دیگر در المپیك 2016 ریو مدال طلا (و افتخارات MVP) را با آمریكایی ها بدست آورد.

 

دانشگاه استار و دوک دبیرستان

در بازگشت به ایالات متحده آمریکا ، درودریک ایروینگ سرانجام در West Orange نیوجرسی مستقر شد و پسر جوان خود را به سمت بازیهای بسکتبال وانت برد.

کیوری ایروینگ که از این ورزش غوطه ور شده بود ، قبل از انتقال به دبیرستان سنت پاتریک در الیزابت ، در آکادمی Montclair Kimberley ، مدرسه ای خصوصی که بیشتر برای آکادمیک ها شناخته شده است ، به ورزش پرداخت. در کنار آینده NBA طرفدار مایکل کید-گیلچریست ، ایروینگ سنت پاتریک را به عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی ایالتی هدایت کرد و به عنوان یک ارشد جوایزی را به دست آورد ، از جمله انتخاب به تیم تمام آمریکایی مک دونالد و بازیکن برتر دبیرستان ایالتی گیتاراد سال. .

در دانشگاه دوک ، ایروینگ به یکی از نگهبانان نادر دانشجوی سال اول تبدیل شد تا مایک کرزیژسکی مربی افسانه ای را شروع کند. او نشان داد که در یک مسابقه قدرتمند 31 امتیاز در برابر ایالت میشیگان در دسامبر 2010 چه حیرتی داشت ، اما چند روز بعد دچار آسیب دیدگی پا شد که او را از مسابقات تا مسابقات NCAA در ماه مارس بیرون کشید.

با وجود 11 بازی برای دوک ، ایروینگ به اندازه كافی در زندگی كوتاهی دانشگاه خود را نشان داد تا با انتخاب شماره یك كل شماره 1 در پیش نویس NBA 2011 توسط كلیولند كاوالیز انتخاب شود.

Stardom & Championship در کلیولند

با بازگشت دوباره کاوز به دنبال از دست دادن لابرن جیمز در میامی هیت در سال 2010 ، ایروینگ یکی از نقاط روشن تنها در روزهای ابتدایی خود با این تیم را ثابت کرد. وی در طول آخر هفته NBA All-Star 2012 به عنوان MVP از Rising Stars Challenge انتخاب شد و چند ماه بعد به او تازه کار سال معرفی شد.

ایروینگ با مهارت های دریبل و دریبل خیره کننده خود و توانایی عکسبرداری در آکروباتیک ، خیلی زود راه خود را به عنوان یکی از نگهبانان برتر لیگ وارد گفتگو کرد. او اولین انتخاب All-Star خود را در سال 2013 بدست آورد و سال بعد او را MVP بازی معرفی کرد.

در آن تابستان ، جیمز اعلام کرد که به کلیولند باز می گردد. با پیش نمایش سریع کوین عشق به کوین عشق ، انتظار می رود کاوالیرز با قهرمانی جدید خود “سه بزرگ” قهرمان NBA شود. کاوالیرز در واقع عنوانی را به ثمر رساند ، اما ایروینگ در بازی 1 از ناحیه زانو شکسته دچار شکستگی شد. فینال NBA 2015 در برابر گلدن استریت واریورز ، او را برای باقی مانده از این سری و به خوبی به فصل بعد.

در سال 2016 ، Cavs با بازی Warriors یک بازی برگشت فینال را بدست آورد و این بار ایروینگ آماده درخشش در صحنه بزرگ بود: پس از کسب 41 امتیاز برای کمک به کلیولند در راه دور از حذف 5 در بازی 5 ، وی سه برنده برنده را در بازی 7 تحویل داد. به Cavaliers اولین قهرمانی خود را در تاریخ حق رای دادن اختصاص دهد.

در سال 2017 ، ایروینگ و هم تیمی هایش برای سومین سال مستقیم با واریورز در فینال دیدار کردند ، اما کوین دورانت بالاخره گلدن استیت غافلگیر شدند و در 5 بازی باختند.

شخصی

قبل از شروع فصل 2017-18 ، ایروینگ به لیست رو به رشد بازیکنان NBA که به رژیم غذایی وگان روی آورده اند پیوست.

ایروینگ در نوامبر سال 2015 با تولد دختر آزوری الیزابت ، به نام مادرش ، پدر شد. با جدا شدن از مادر این دختر ، آندره ویلسون ، او به زودی تأیید کرد که با خواننده R&B Kehlani ملاقات کرده است ، اگرچه چند ماه بعد از هم جدا شدند.

NBA All-Star به پروژه Shared Grief Project کمک کرده است ، سازمانی که داستان های ورزشکارانی را که تحمل از دست دادن عزیزان به ویژه در سنین جوانی را تحمل کرده اند ، برجسته می کند ، اما به زندگی های موفقی ادامه داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *