باب میرز: گلدن استیت ، دی آنجلو راسل را جذب نکرد که ترید کند

از زمان پیوستن دی آنجلو راسل به گلدن استیت ، شایعات بسیاری در مورد ترید او وجود دارد اما باب میرز هیچ برنامه‌ای برای انتقال وی ندارد.

رئیس باشگاه گلدن استیت ، ترید شدن راسل را تکذیب کرد

گلدین استیت واریرز در برهه کنونی برای ترید دی آنجلو راسل هیچ برنامه ای ندارد. باب میرز، رئیس باشگاه گلدن استیت واریرز روز دوشنبه به شایعه ترید قریب الوقوع گارد ۲۳ ساله این تیم واکنش نشان داد.

انتظار می‌رود راسل که از بروکلین نتس به واریرز منتقل شده، فصل ۲۰-۲۰۱۹ در کنار استفن کری، ۲ گارد واریرز را تشکیل دهند. به نظر می‌رسد کلی تامپسون به واسطه مصدومیت پارگی رباط صیلبی قدامی در ششمین دیدار فینال NBA مدت‌ها از مسابقات این فصل دور باشد. گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد مبنی بر این که با بازگشت تامپسون به شرایط آرمانی، راسل ترید خواهد شد اما میرز تأکید می‌کند که تمرکز گلدن استیت بر روی زمان حال است.

گلدن استیت باب میرز

میرز در پاسخ به خبرنگاران گفت:

راسل را جذب نکردیم که او را معامله کنیم. ما حتی بازی او را در لباس تیم خود ندیده‌ایم و حالا افراد زیادی درباره معامله او صحبت می‌کنند. نگرش ما به این صورت نیست. اجازه دهید که عملکرد او را ببینیم. بگذارید ببینیم او کیست و آمادگی او را بسنجیم. این بخشی از کار مدیریتی ما و کادرفنی و سازمانی است که عملکرد همه بازیکنان را زیر نظر بگیریم. بخش اعظمی از ورزش ما این است که در آینده چه می‌کنید اما باید این را بسنجیم که در برهه کنونی چه کاری انجام می‌دهیم و این مسئله را می‌توان به بازیکنی مثل دی آنجلو تعمیم داد که شایعاتی در مورد انتقال او وجود دارد، حال آن که حتی ما بازی وی را ندیده‌ایم. فقط از این خوشحالیم که بازیکن جوانی را جذب کردیم که در تصور ما جایگاه بالایی دارد.

راسل برای اولین بار فصل قبل در آل استار قرار گرفت و به طور میانگین رکورد کسب ۲۱.۱ امتیاز و ۷ پاس گل در هر بازی را از خود به جا گذاشت. وی ماه گذشته با قراردادی ۴ ساله به ارزش ۱۱۷ میلیون دلار به واریرز پیوست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *