گوردون هیوارد ، عامل پیروزی‌بخش بوستون سلتیکس در دیدار با کلیولند

گوردون هیوارد شب فوق‌العاده‌ای را از حیث پرتاب‌های موفق تجربه کرد. هایوارد با ۳۹ امتیاز بیشترین امتیاز دوران بازیگری خود را کسب کرد، تمام پرتاب‌های ۲ امتیازی‌اش تبدیل به امتیاز شد و بوستون سلتیکس سه‌شنبه شب با پیروزی ۱۱۹ بر ۱۱۳ مقابل کلیولند کاوالیرز پنجمین برد متوالی خود را کسب کرد.

درخشش گوردون هیوارد

هیوارد ۱۷ پرتاب از ۲۰ پرتاب خود را تبدیل به امتیاز کرد که شامل یک پرتاب ۳ امتیازی بود. او توپ از دست رفته کمبا واکر را در ۲۲ ثانیه مانده به بازی به درون سبد فرستاد تا بوستون سلتیکس با ۵ امتیاز پیش بیفتد. پس از آن کمبا واکر با پرتاب موفق خود کار را تمام کرد. گوردون هیوارد پس از پایان بازی گفت:

امشب از این پیروزی احساس شیرینی داشتم اما با پیروزی‌های قدرتمندانه‌تری از زمین بازی خارج شویم.

برد استیونس، سرمربی بوستون سلتیکس درباره هیوارد گفت:

مطمئناً شما همیشه احساس می‌کنید که توپ‌های هایوارد به درون سبد می‌رود. او تمایلی همیشگی به پرتاب دارد. او وقتی با بازیکنان درشت‌هیکلی گارد می‌شود عملکرد خوبی دارد، همین عملکرد خوب در هنگام گارد شدن با بازیکنان کوچک نیز قابل مشاهده است.

کمبا واکر ۲۵ امتیاز برای بوستون سلتیکسی کسب کرد که پس از باخت در بازی اول به فیلادلفیا سونی سیکسرز، شکستی را تجربه نکرده است. کمبا واکر درباره عملکرد گوردون هیوارد گفت:

او واقعاً تأثیرگذار بازی کرد. تمام پرتاب‌های ۲ امتیازی او به درون سبد رفت و فقط در زمینه پرتاب‌های ۳ امتیازی موفق نبود.

گوردون هیوارد

هیوارد در کوارتر اول ۱۶ امتیاز و در نیمه اول توانست ۲۲ امتیاز کسب کند تمامی ۹ پرتاب خود از درون فیلد را تبدیل به امتیاز کرد. لاری نانس جی آر، فوروارد کلیولند کاوالیرز ارزیابی ساده‌ای از عملکرد هیوارد داشت و گفت:

او پرتابی را از دست نداد. بازیکن باهوشی است و در سطح ذهنی بسیار بالایی از بازی قرار دارد.

هیوارد در لحظات ابتدایی بازی با کلیولند کاوالیرز در فصل ۱۸-۲۰۱۷ با مصدومیت شدیدی از ناحیه پا روبرو شد. او در دو بازی مقابل کلیولند کاوالیرز در فصل قبل به طور میانگین ۱۶.۵ امتیاز کسب کرد. کولین سکستون ۲۱ امتیاز کسب کرد و در ۱:۳۳ مانده به پایان بازی یک پرتاب ۳ امتیازی انجام داد که اختلاف امتیاز با بوستون سلتیکس را به ۳ امتیاز رساند. این امتیاز تا زمان پرتاب هیوارد دست نخورده باقی ماند. بوستون سلتیکس ۴۸ امتیاز از ۸۵ امتیاز خود را از فیلد بدست آورد. جیسون تاتوم ۱۸ امتیاز کسب کرد و کارسون ادواردز ۱۳ امتیاز بدست آورد. ترستان تامپسون ۱۹ امتیاز و ۱۳ ریباند برای کلیولند کسب کرد. کوئین لاو ۱۵ و لاری نانس جی آر ۱۵ امتیاز بدست آوردند.

نکات بازی:

بوستون: انس کانتر (مصدومیت از ناحیه زانو) پنجمین دیدار متوالی خود را از دست داد. استیونس به کانتر گفت:

واقعاً دوست داشتم بازی کنی اما کادر پزشکی به ما گفت هنوز آمده نیستی. جیلن براون (بیماری) در بوستون به تمرینات خود ادامه داد و می‌تواند برای دیدار پنجشنبه با شارلوت هورنتس آماده باشد.

کلیولند کاوالیرز: متیو دلاودولا بعد از از دست ذدادن دو بازی به دلایل شخصی به تیم بازگشت. نانس با انگشت بانداژ شده در دیدار حاضر شد. آلفونزو مک کین اولین امتیاز فصل خود را بدست آورد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *