بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | ادامه پیروزی‌های تورنتو رپترز، یوتا، بوستون و کلیپرز

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

رقابت در بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA به اوج خود رسیده و مدعیان تلاش خود را برای کسب امتیاز بیشتر دوچندان کردند. در دیدارهای شب گذشته یوتا جاز، لس آنجلس کلیپرز، تورنتو رپترز و بوستون سلتیکس توانستند در بازی‌های خود پیروز شوند.

ورود به سایت بتکارت

همان طور که در خبرهای روزهای گذشته سایت بسکتفا خواندید پیش از آغاز رسمی رقابت‌ها، تیم‌های حاضر در لیگ NBA به مدت یک هفته در قالب بازی‌های دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند تا تیم‌ها یک دیگر را محک بزنند و همچنین آمادگی بازیکنان خود را بررسی کنند چرا که به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان این مسابقات به مدت پنج ماه به حالت تعلیق درآمد. در این بازی‌های دوستانه هرکدام از تیم‌ها در سه بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم‌های مدعی برای سایر تیم‌ها خط و نشان کشیدند. در حال حاضر که رقابت‌ها به صورت فشرده برگزار می‌شود و خبری از تعطیلی بازی‌ها وجود ندارد. با این حال سایر بازیکنان به صورت مرتب تست‌های کرونا را انجام می‌دهند تا صورت ابتلا به این بیماری، دوران قرنطینه خود را بگذرانند و مجددا به ترکیب تیم خود بازگردند.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

مجموع کلی سه دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف کنفرانس شرق : بوستون سلتیکس ۳ – ۰ فیلادلفیا

بوستون سلتیکس و فیلادلفیا با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم بوستون موفق شد با نتیجه ۱۰۲ – ۹۴ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۶ – ۲۴ به نفع تیم برنده به اتمام رسید. کوارتر دوم نتیجه تساوی ۲۵ – ۲۵ رقم خورد. در کوارتر سوم نیز مجددا بوستون موفق شد با نتیجه ۲۵ – ۲۳ پیروز شود. در کوارتر چهارم باز بوستون که عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، این ست را نیز با نتیجه ۲۶ بر ۲۲ پیروز شد که در مجموع کلی ۱۰۲ – ۹۴ پیروز اعلام شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن بوستون سلتیکس کمبا واکر بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۴ امتیاز، ۸ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن فیلادلفیا جوئل امبید بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی سه دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف کنفرانس شرق : تورنتو رپترز ۳ – ۰ بروکلین نتس

در بازی بعدی تورنتو رپترز و بروکلین نتس با یکدیگر به رقابت پرداختند که رپترز موفق شد با نتیجه ۱۱۷ – ۹۲ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۴ – ۱۷ به نفع رپترز به اتمام رسید. کوارتر دوم تیم کانادایی با نتیجه ۳۳ – ۲۵ پیروز شد. در کوارتر سوم بروکلین که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق نشد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه نزدیک ۲۷ – ۲۶ ست را واگذار کرد. در کوارتر چهارم مجددا تورنتو توانست ست را با نتیجه ۳۳ بر ۲۴ پیروز شود تا هر چهار ست را برده باشد و در مجموع کلی ۱۱۷ – ۹۲ برنده میدان باشد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن تورنتو رپترز پاسکال سیاکم بود که در مدت زمان ۳۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۶ امتیاز، ۸ ریباند و ۵ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بروکلین تایلور جانسون بود که در مدت زمان ۲۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۳ امتیاز، ۱ ریباند و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مجموع کلی سه دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف کنفرانس شرق : دنور ناگتس ۱ – ۲ یوتا جاز

در دیگر بازی دنور ناگتس و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۲۴ بر ۸۷ به نفع یوتا به پایان رسید. در ست اول نتیجه ۲۵ – ۱۴ به نفع یوتا رقم خورد. کوارتر دوم مجددا با نتیجه ۳۴ بر ۲۸ به نفع این تیم به پایان رسید. در کوارتر سوم یوتا که تلاش خود را دو چندان کرده و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود پیروز به رختکن رفت و با نتیجه ۳۵ – ۲۰ به پیروزی رسید.  در کوارتر چهارم مجددا یوتا توانست با نتیجه ۳۰ بر ۲۵ بر دنور پیروز شود که در مجموع کلی با نتیجه ۱۲۴ – ۸۷ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن یوتا جاز مایک کانلی بود که در مدت زمان ۲۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۷ امتیاز، ۱ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد تا نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس نیوکلا یوویچ بود که در مدت زمان ۳۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۱۵ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی سه دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف کنفرانس شرق : لس آنجلس کلیپرز ۲ – ۱ دالاس ماوریکس

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و دالاس ماریکس با نتیجه ۱۳۰ بر ۱۲۲ به نفع تیم لس آنجلسی به اتمام رسید؛ در کوارتر اول نتیجه مساوی ۲۳ – ۲۳ رقم خورد. کوارتر دوم اما کلیپرز با نتیجه ۴۵ بر ۳۱ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم کلیپرز مجددا موفق شد با نتیجه ۳۴ – ۳۱ حریف خود را از پیش رو بردارد و اما در کوارتر چهارم علیرغم پیروزی این ست دالاس و با تلاش‌های مضاعف این تیم که با نتیجه ۳۷ – ۲۸ پیروز شد، لس آنجلس کلیپرز در مجموع کلی توانست ۱۳۰ – ۱۲۲ پیروز شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز کوای لنارد بود که در مدت زمان ۳۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۶ امتیاز و ۹ ریباند و ۸ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دالاس ماریکس کریستاپس پورزینگیش بود که در مدت زمان ۳۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۴ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱ اسیست را به نام خود ثبت کند.

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *