• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش اوجی آنیونوبی چگونه پیروزی رپترز مقابل مینسوتا را رقم زد؟

درخشش اوجی آنیونوبی چگونه پیروزی رپترز مقابل مینسوتا را رقم زد؟

پاسکال سیاکم، ستاره تورنتو رپترز به اوجی آنیونوبی می‌گوید که کمتر در زمین فکر کند تا عملکرد بهتری در خط حمله از خود ارائه بدهد.

درخشش اوجی آنیونوبی

اوجی آنیونوبی نباید در بازی دوشنبه شب مقابل مینسوتا تیمبرولوز بیش از اندازه فکر می‌کرد. اوجی آنیونوبی با کسب ۲۵ امتیاز بالاترین امتیاز دوران بازیگری خود را بدست آورد و با ۱۲ ریباند بالاترین تعداد ریباند دوران بازی خود را رقم زد، کایل لاری ۲۷ امتیاز و ۱۱ پاس گل داشت و تورنتو رپترز توانست با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۲۶ مقابل مینسوتا تیمبرولوز به برتری برسد و رکورد تاریخ خود را به ۱۵ پیروزی متوالی برساند. پاسکال سیاکم درباره آنیونوبی اظهار داشت:

در اکثر اوقات شما می‌بینید که او زیاد فکر می‌کند و آزادانه بازی نمی‌کند. هر بار که او به میدان می‌آید و بازی می‌کند بازی خوبی از او می‌بینیم.

آنیونوبی ۱۰ پرتاب موفق از ۱۳ پرتاب خود داشت که ۳ پرتاب موفق از ۴ پرتاب سه امتیازی را شامل می‌شد و پنجمین دبل دبل فصل خود را بدست آورد. تورنتو رپترز در بازی‌هایی که آنیونوبی ۲۰ امتیاز یا بیشتر در آن کسب کرده آمار شکست‌ناپذیری و ۴ پیروزی را به خود اختصاص داده است. نیک نرس، سرمربی تورنتو رپترز درباره او گفت:

فکر می‌کنم تصمیمات او عالی بودند و شب بسیار خوبی را سپری کرد.

پاسکال سیاکم ۱۴ امتیاز از ۳۴ امتیاز خود را در کوارتر چهارم بدست آورد، راندی هولیس جفرسون با ۲۱ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را بدست آورد و فرد ون ولیت ۱۶ امتیاز کسب کرد تا رپترز شانزدهمین پیروزی متوالی خانگی خود مقابل مینسوتا تیمبرولوز را رقم بزند. کایل لاری که به دلیل مصدومیت بازی شنبه مقابل بروکلین نتس را که با پیروزی رپترز همراه بود از دست داد و در این بازی به میادین بازگشت اما سرجی ایباکا به دلیل آنفولانزا این دیدار را از دست داد. هولیس جفرسون به جای سرجی ایباکا در ترکیب قرار گرفت. دی آنجلو راسل در اولین بازی خود برای مینسوتا ۲۲ امتیاز بدست آورد و کارل آنتونی تاؤنز هم در این بازی ۲۳ امتیاز و ۱۰ ریباند کسب کرد اما تیمبرولوز نتوانست پیروزی شوکه‌کننده شنبه خود مقابل لس آنجلس کلیپرز را تکرار کند. آن‌ها با پیروزی در آن بازی به ۱۳ شکست متوالی خود پایان داده بودند.

اوجی آنیونوبی

دی آنجلو راسل که به دلیل مصدومیت در بازی شنبه حاضر نبود گفت که از بازی در کنار تاؤنز و دیگر هم‌بازی‌های خود لذت برد. راسل در این باره گفت:

فوق‌العاده بود. از بازی در کنار این گروه بسیار هیجان‌زده‌ام.

جارت کالور، مالیک بیزلی و خوانچو هرناندوگومز هر کدام ۱۵ امتیاز برای تیمبرولوز بدست آوردند. مینستوتا ۵ باخت متوالی مقابل تورنتو رپترز داشته است. مینسوتا با ۲۳ بار لو دادن توپ بدترین آمار فصل خود از این حیث را رقم زد که رپترز توانست ۳۴ امتیاز در پی آن بدست آورد. رایان ساندرز، سرمربی مینسوتا تیمبرولوز پس از پایان بازی اظهار داشت:

ترن اورهای ما برای آن‌ها پرتاب‌های ۲ امتیازی و ۳ امتیازی به ارمغان آورد و آن‌ها به همین وسیله کنترل توپ را به دست گرفتند و برای خود فضاسازی کردند.

تورنتو رپترز در زمینه دقت حرکات با توپ وضعیت بهتری از حریف نداشت. آن‌ها مرتکب ۲۰ ترن اور شدند و فقط ۴ بار لو دادن توپ دیگر کافی بود که بدترین آمار ترن اور فصل آن‌ها رقم بخورد. مینسوتا تیمبرولوز ۲۶ امتیاز از ترن اورهای رپترز بدست آورد. مینسوتا در کوارتر سوم با نتیجه ۱۰۶ بر ۹۴ از حریف عقب افتاد اما جیمز جانسون، بازیکن سابق رپترز ۲ پرتاب سه امتیازی موفق داشت تا تیمبرولوز کوارتر چهارم را با ۱۲ امتیاز آغاز کند و فقط ۲ امتیاز به حریف بدهد و در ۹:۰۷ دقیقه مانده به پایان بازی حساب کار را ۱۰۸ بر ۱۰۶ کرد. این نزدیک‌ترین اختلاف مینسوتا با حریف خود بود. کریس بوچر و پاسکال سیاکم اختلاف امتیاز را به ۶ رساندند و فرد ون ولیت و پاتریک مک کاؤ پرتاب‌های سه امتیازی انجام دادند و پنالتی کارل آنتونی تاؤنز نیز به ثمر نشست تا در ۵:۲۸ دقیقه مانده به پایان بازی حساب کار به ۱۲۰ بر ۱۰۹ برسد.

وقتی هولیس جفرسون هوک شات خود را در ۸:۰۳ مانده به پایان کوارتر اول از دست داد تورنتو رپترز ۸ فیلدگل متوالی را به درون سبد فرستاد. لاری ۱۴ امتیاز در کوارتر اول بدست آورد و پاسکال سیاکم هر ۴ پرتاب خود را تبدیل به امتیاز کرد و ۱۰ امتیاز برای رپترز به دست آورد تا این تیم ۴۰ بر ۳۶ پیش بیفتد. مینسوتا اولین بار در ۶:۲۴ دقیقه مانده به پایان کوارتر دوم از حریف خود پیش افتاد و در انتهای نیمه اول نیز برتری ۷۵ بر ۷۴ داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *