• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • چرا اوماری اسپلمن تا این اندازه مورد اعتماد سرمربی واریرز است؟

چرا اوماری اسپلمن تا این اندازه مورد اعتماد سرمربی واریرز است؟

گلدن استیت واریرز اریک پاسکال را در راند دوم مراسم درفت سال ۲۰۱۹ لیگ NBA انتخاب کرد اما آن‌ها در این پیش‌فصل دو مرد درشت هیکل سابق ویلانوایی را به تیم خود اضافه کردند. حالا باید منتظر بازی اوماری اسپلمن در واریرز باشیم.

اوماری اسپلمن مورد اعتماد استیو کر

اگرچه واریرز انتظارات بالایی از اریک پاسکال به عنوان یک بازیکن جوان دارد، استیو کر، سرمربی این تیم اوماری اسپلمن را به عنوان پاور فوروارد خود انتخاب کرد. بازیکنی که در راند اول مراسم درفت سال قبل مورد انتخاب قرار گرفت. گلدن استیت واریرز اسپلمن را از آتلانتا هاکس به خدمت گرفت که طی آن دامیان جونز به آتلانتا هاکس فرستاده شد و واریرز روی آینده این بازیکن حساب باز کرد.

واریرز پیک بیست و هشتم مراسم درفت سال ۲۰۱۸ را در اختیار داشتند. آن‌ها در آن مراسم یاکوب ایوانز را از دانشگاه سینسیناتی انتخاب کردند. اوماری اسپلمن دو پیک قبل او توسط آتلانتاهاکس انتخاب شده بود. استیو کر اخیرا در مصاحبه با آنتونی اسلاتر، خبرنگار The Athletic در این باره گفت:

ما واقعاً نسبت به او امیدوار بودیم. او به تیم آمد و تمرین فوق‌العاده‌ای با ما داشت. ما به قراردادمان با یاکوب ایوانز خاتمه دادیم زیر به یک وینگ بیشتر نیاز داشتیم اما عاشق اوماری بودیم. او توانایی‌های زیادی دارد.

اوماری اسپلمن

اوماری اسپلمن فقط یک فصل را در آتلانتا هاکس گذراند و پس از آن به واریرز منتقل شد. این بازیکن درشت هیکل در ۴۶ بازی برای هاکس حاضر شد و میانگین ۵.۹ امتیاز، ۴.۲ ریباند را در هر بازی به ثبت رساند. اما استیو کر معتقد است اسپلمن می‌تواند نقش خود را در ترکیب واریرز پیدا کند و در این باره گفت:

اوماری اسپلمن این شانس را دارد که نقشی در تیم ما داشته باشد. او پسر با استعدادی است. خوشحالم خواهم شد اگر بتوانیم از توانایی‌های او در زمین استفاده کنیم. از زمان حضور مو اسپیتس چنین بازیکنی در تیم نداشتیم.

اگرچه اوماری اسپلمن دقایق محدودی بازی کرد و با مشکل اضافه وزن روبرو بود، وی در فصل قبل ۴۴ پرتاب ۳ امتیازی انجام داد. وی همچنین ۴۳.۳ درصد پرتاب از راه دور در ویلانوا داشت. اسپلمن هنوز ۲۲ سال سن دارد. او با مهارت است و می‌تواند تحت نظر استیو کر به بازیکن موفقی تبدیل شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *