ایسایا توماس به دلیل مصدومیت ۶ تا ۸ هفته از میادین دور خواهد ماند

ایسایا توماس ، گارد تیم واشنگتن ویزاردز روز چهارشنبه تحت عمل جراحی انگشت پا قرار گرفت و انتظار می‌رود وی ۶ یا ۸ هفته دور از میادین باشد و این بدان معنا است که توماس شروع فصل عادی لیگ NBA را از دست داده است.

مصدومیت ایسایا توماس

واشنگتن ویزاردز اعلام کرد که بر روی انگشت پای چپ ایسیا توماس عمل جراحی انجام شد تا پارگی لیگامنت طرفی شعاعی او ترمیم شود. این بازیکن که سابقاً دو بار آل استار شده روز دوشنبه و در حین تمرینات همیشگی خود دچار این مصدومیت شد. ایسیا توماس در حساب توئیتری خود در این باره نوشت:

انگشت لعنتی‌ام آسیب دید. دیگر هرگز نمی‌خواهم مصدوم شوم. هرگز!

تامی شپارد، مدیر ورزشی واشنگتن ویزاردز در یک بیانیه اعلام کرد:

این حادثه‌ای ناگوار برای ایسایا توماس بود اما با بهبودی او و مراقبت ویژه‌ای که او از تیم پزشکی ما دریافت خواهد کرد، انتظار داریم که ریکاوری کاملی داشته باشد. در این برهه، او گاردهای جوان ما را زیر نظر خواهد داشت و وقتی اردوی تمرینی فصل جدید را شروع کردیم بر روی تیم تأثیر مثبتی خواهد گذاشت.

ایسایا توماس

واشنگتن ویزاردز در تاریخ ۲۳ اکتبر اولین دیدار خود در لیگ NBA را مقابل دالاس موریکس انجام خواهد داد. ایسایا توماس در ماه جولای و بعد از سپری کردن فصل قبل با تیم دنور ناگتس با قراردادی  یک ساله به واشنگتن ویزاردز پیوست.

لازم به ذکر است ایسایا توماس ، گارد رأس ۳۰ ساله واشنگتن ویزارد در پیک شصتم راند دوم مراس درفت سال ۲۰۱۱ به ساکرامنتو کینگز پیوست و پس از این تیم راهی تیم‌های فونیکس ساندز، بوستون سلتیکس، کلیولند کاوالیرز، لس آنجلس لیکرز و دنور ناگتس شد. وی زمانی که در بوستون سلتیکس و کلیولند کاوالیرز بازی می‌کرد در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دو بار توانست عنوان آل استار را از آن خود کند. پیراهن شماره ۲ دانشگاه واشنگتن نیز به احترام او بایگانی شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *