برنامه آموزشی بسکتبال در TrainforHoops

آماده شدن برای بازی در بسکتبال

با تسلط بر حرکات توپ و انجام حرکات خود پس از برنامه تمرینی بسکتبال TrainForHoops ، به بهترین گلزن تیم خود تبدیل شوید.

ما به شما یک برنامه آموزشی مرحله به مرحله خواهیم داد که تمرکز آن بر تمریناتی است که بازی را تقلید می کنند تا شما بهتر شود و سریعتر نتایج واقعی را مشاهده کنید. شما توسعه می دهید:

دست زدن به توپ برای رسیدن به جایی که باید در زمین حضور داشته باشید (موقعیت گلزنی نخست یا سقوط دفاع برای شما ایجاد می شود تا هم تیمی شما شوت باز داشته باشد)

به ثمر رساندن حرکات برای آسانتر کردن سطل (1 تا 3 دریبل برای گرفتن امتیاز در بازی های توهین آمیز تیم شما)

در حال عبور برای اطمینان از اینکه هم تیمی های شما توپ را در جیب شوت خود قرار می دهند تا سرعت و دقت عکس های خود را افزایش دهند

این بدان معناست که دیگر به مدت 2 ساعت در یک سالن ورزشی ننوشید و روزانه 500 عدد عکس ثابت را در یک سالن ورزشی بنشینید و دیدن نتایج مورد نظر و نیازهای خود را در بازی های واقعی مشاهده نکنید.

اگر تصمیم دارید آنچه را که ما ارائه می دهیم دوست دارید ، سیستم آموزشی را که می خواهیم تمرینات مرحله به مرحله 90 دقیقه ای را برای شما ارائه دهیم ، طراحی کرده ایم تا بطور خاص شما را از منطقه راحتی خود عبور داده و بازی خود را به سطح بعدی برسانید.

این تمرین بسکتبال برای همه نیست. چرا؟ زیرا مستلزم قرار دادن مداوم کار است. ما می توانیم اطلاعات را به شما ارائه دهیم ، اما شما باید این کار را انجام دهید. برای آن دسته از بازیکنانی که مایل هستند برنامه را دنبال کنند و کار را انجام دهند ، پیشرفت های فوق العاده ای در بازی خود تجربه کرده اند.

برنامه آموزشی

فرصت برنامه آموزشی

آیا تا به حال احساس می کنید که مهم نیست چه مدت تمرین کنید ، شما بهتر نمی شوید؟ خسته از دیدن سایر بازیکنان نسبت به شما فراتر رفته و همه درخشش و شناخت را به دست می آورید؟ وقتی صحبت از بهبود بازی شما می شود ، بازیکنان جدی تقریباً به خودی خود می توانند این موضوع را تشخیص دهند.

تمریناتی که با تیم خود انجام می دهید فقط کافی نیستند تا دستاوردهایی را که می خواهید بدست آورید ببینید. بسیار ناامید کننده است که هفته ها 2 ساعت یا بیشتر در ورزشگاه بگذارید و شاهد پیشرفت چشمگیر مهارت ها و عملکرد بازی خود نباشید.

لازم نیست اینگونه باشد

به عنوان یک بازیکن ، هدف شما طراحی یک برنامه تمرینی برای خودتان نیست. راستش ، این اتلاف وقت شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک برنامه آموزشی بسکتبال پیدا کنید که بر آموزش مهارتهایی که در یک بازی واقعی از آنها استفاده خواهید کرد متمرکز شوید و برنامه را انجام دهید.

من معتقدم که برنامه آموزشی ما این امکان را برای شما فراهم می کند که این کار را انجام دهید … فقط اگر کار را بگذارید و آن را کامل کنید

برنامه آموزشی

چگونه آموزش می دهیم

در اصل ، این روش کار می کند:

کتابچه های راهنمای آموزش و دی وی دی بسیار خوب هستند ، اما افراد فقط در صورت کوتاه بودن آنها را دنبال می کنند ، در صورت وجود ، و همیشه با شکست مواجه می شود. دلیل: این یکبار اطلاعات خیلی زیاد است. ما در اینجا کارها بسیار متفاوت انجام می دهیم. برنامه آموزشی یک قطعه بسیار کوچک در یک زمان ساخته شده است ، و فقط یک بار در هر 2-3 هفته یک قسمت کاملاً جدید معرفی می کند. به این ترتیب ، در مدت زمان 3 ماه ، همه چیز چنان طبیعی به دست شما خواهد رسید که بدون فکر کردن می توانید آن را انجام دهید. این برای شما طبیعت دوم خواهد بود و شما فقط در فرصت های بازی های واقعی واکنش نشان می دهید.

بنابراین با دنبال کردن برنامه آموزشی ما در زیر شروع کنید. ما دیگر هزینه برنامه خود را نمی پردازیم زیرا می خواهیم هر چه بیشتر بازیکنان به توانایی های کامل خود برسند ، اما این بدان معنی نیست که این برنامه رایگان است.

قیمتی که باید بپردازید کار سخت ، تعهد و انجام مداوم تمرینات است.

ضمانت

اعتقاد من این است: اگر در مربیگری و آموزش حرفه ای سرمایه گذاری می کنید – و به طور مداوم برنامه را انجام می دهید – باید شروع به دیدن نتایج مورد نظر خود کنید. ظاهراً این یک ایده انقلابی است.

من به آنچه در TrainForHoops انجام می دهم بسیار اطمینان دارم. به طور خاص ، در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است. اگر برنامه را انجام دهید ، بازیکن بهتری می شوید و شروع به رسیدن به بسیاری از اهداف خود می کنید.

دوره زمانی

آسان است. این وظیفه ماست که حواس پرتی ها را برطرف کنیم. من می خواهم شما روی یک چیز و یک چیز تنها تمرکز کنید:

برنامه را انجام دهید.

خودشه. این تنها چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید. این کار را انجام دهید و در مدت 3 ماه یک گلزن انفجاری ، کنترل کننده توپ و رهگذر خواهید بود.

شروع کنید

اگر من می توانم شما را با یک توصیه ساده بگذارم که فقط ممکن است زندگی شما و نه فقط بازی شما را تغییر دهد ، این چنین است: امروز بیرون بروید ، برنامه ای را پیدا کنید که به آن اعتقاد داشته باشید ، شروع کنید و به آن بپردازید.

از راه خود خارج شوید و به خود ابزاری برای موفقیت دهید. کسی را پیدا کنید که آنچه را که می خواهید انجام داده است ، که می داند چگونه این کار انجام شده است و چه کسی می تواند به شما یاد دهد این کار را انجام دهد نیز انجام دهد.

سپس ، به آنها گوش دهید و آن را انجام دهید.

من خوش شانس بودم که آن درس را زود آموختم ، و این که یک درس همه تفاوت را ایجاد کرده است. امروز قاطع باشید و این کار را انجام دهید.

این مهم نیست که آنها را در کجا یا چگونه پیدا می کنید – می تواند یک مربی ، یک مربی ، یک پسر باشد که در یک سالن ورزشی باز یا حتی یک هم تیمی می بینید. تا امروز ، اگر می خواهید ، ما نیز می شنویم.

همه چیز مهم این است که شما یکی را پیدا کنید و شروع کنید.

داستان TrainForHoops

ایده اصلی TrainForHoops این است که اطلاعات مربوط به آموزش بسکتبال را بطور ویژه برای بازیکنانی تهیه کنید که از هدایای بدنی استثنایی یا “استعدادی” برخوردار نباشند. به عبارت دیگر ، نه فقط چیزی که برای کمک به شما کمی بهتر شود ، بلکه چیزی است که واقعاً شما را به سمت کسب سود سوق می دهد – شما را از مسیرهای معمولی و متوسط ​​تا یک محافظ امتیاز دهی چند بعدی انفجاری سوق می دهد.

این برنامه برای بازیکنان من بسیار خوب انجام شد ، و ما همچنان به بازیکنان خود (از دبیرستان های جوان تا حرفه ای ها) پیروی از این اصول و استراتژی های آموزش ثابت آموزش می دهیم.

اساساً بازیکنان از انجام همان دریل های خسته کننده قدیمی که همان نتیجه کسل کننده قدیمی را به همراه داشتند خسته شده اند. آنچه آنها واقعاً می خواستند یک برنامه آموزشی مبتنی بر نتایج بود که می توانست کالا را تحویل دهد.

و فهمیدم از کجا می آیند. در واقع ، این یک نقطه عطف بزرگ برای من بود ، و منجر به ایجاد TrainForHoops.com شد ، زیرا من چیزی یاد گرفتم ، قبلاً کاملاً درک نکرده بودم ، این این است

آن را ساده نگه دارید

اطلاعات بیشتر کار نمی کند. اگر واقعیت داشته باشم ، معتقدم که اطلاعات بیشتر بیشتر اوقات باعث بدتر شدن اوضاع می شود.

چرا؟ خوب ، دو دلیل.

  1. اضافه بار اطلاعات. در حال حاضر اطلاعات زیادی در دسترس است. من این کار را برای 15+ سال انجام داده ام ، و در طی این مدت دیده ام بازیکنان بیش از همیشه گیج می شوند. بازیکنان و مربیان هر چه بیشتر و بیشتر می دانند – که این یک دستورالعمل فاجعه است وقتی تسلط بر یک موضوع خاص است. این مانند تلاش برای نوشیدن آب از شیلنگ آتش نشانی در انفجار کامل است.
  2. زمان بندی به دست آوردن یک دسته از اطلاعات به طور هم زمان (به عنوان مثال تماشای ده ها DVD و آموزش مخلوط آموزش بسکتبال) به طعم جالب ، آموزش واقعی و پیشرفت مهارت را دشوارتر می کند – زیرا کلید آموزش موثر تنها مقدمه بعدی است.

بیشتر کمتر است!

این ممکن است برخی افراد را شوکه کند ، اما وقتی صحبت از آموزش بسکتبال مؤثر – بهبود مهارت های بسکتبال همه جانبه و عملکرد واقعی بازی است ، اطلاعات بیشتر بدتر می شوند. در مورد آن فکر کنید: اگر شما 10 ساله بودید ، فقط می آموزید ریاضیات پایه را بخوانید ، هیچ کس انتظار ندارد که شما را با حساب “Googling” حساب کاربری خود را انجام دهید و هرچه پیدا کردید را بخوانید.

همچنین کسی نمی تواند هر کتاب متنی ریاضی را از کلاس 4 از طریق سطح دانشکده به شما واگذار کند و از شما انتظار داشته باشد که همه آنرا حس کنید و برنامه های درسی خود را ایجاد کنید.

اما واقعاً ، این دقیقاً همان کاری است که شما انتظار دارید امروز با تمرین بسکتبال انجام دهید.

فقط آن را گوگل کنید ، هر کالای آموزشی بسکتبال را که می توانید پیدا کنید خریداری کنید … و این کار را خودتان انجام دهید.

که بسیار عالی خواهد بود ، تنها درصورتی که کار کند.

من دقیقاً به شما می گویم که چگونه مهارت های گلزنی و کنترل توپ در مهارت های خود را بیش از آنچه که فکر می کردید بهتر کنید.

بسیاری از بازیکنان به من اعتقاد ندارند ، بنابراین توصیه ها را نادیده می گیرند – تا زمانی که همه صبر و حوصله و پول تمام نشود ، تمام می شوند. برخی دیگر آن را دریافت می کنند و این کار را به صورت نیمه الاستیک انجام می دهند. اما تعداد معدودی اختصاص داده شده است که مرا به تعبیر خود می گیرند و اولین بار آنرا انجام می دهند.

امیدوارم که شما یکی از آنها باشید

اول ، انجام خودتان ، جستجوی اطلاعات بیشتر – تمام آموزش های “گوروس ها” ، وب سایت ها ، دی وی دی ها و کتابچه هایی که در آنجا پیدا خواهید کرد – در این مرحله ، تلاشی برای میانه روی و ناکامی است.

(و من می گویم که با شناخت کامل و کامل ، من سهم عادلانه خود را در انبوه اطلاعات موجود در آنجا سهیم بوده ام. می خواهم فکر کنم این اطلاعات مفید بوده و در واقع می تواند به بازیکنان برای توسعه مهارت ها و ورزشکاری کمک کند.)

با این وجود ، ارزش دارد برای لحظه ای تصدیق کنید که چرا همه این اطلاعات در وهله اول وجود دارد:

شیطان در جزئیات است.

زندگی و هر موضوع در آن پیچیده است؛ تسلط بر هر چیزی مستلزم درک آن پیچیدگی است.

بنابراین اگر می خواهید مثلاً مهارت های بسکتبال خود را بهبود بخشید ، قبل از تسلط بر آن ، باید تمام جزئیات ، همه آجیل و پیچ و مهره های کوچک را درک کنید. درست؟

قطعا نه!

در حقیقت ، جستجوی تصادفی در جزئیات هر چیز ، روشی مطمئن برای غرق شدن ، چرخاندن چرخهای چرخان یا بدتر از آن ، عدم موفقیت است.

بازیکنان دوست دارند با خرید هر برنامه آموزشی در اینترنت و تماشای مخلوط ها در یوتیوب ، اینگونه وانمود کنند که در حال بهبود شدن هستند ، اما آنها هرگز متعهد به انجام یک برنامه ، قرار دادن کار و چسبیدن به آن نمی شوند.

درنهایت باید جزئیات را بفهمید ، اما فقط در موعد مقرر.

برای بهبود مهارتهای خود ، فقط دو مورد نیاز دارید:

یکی – تمایل واقعی برای بهتر شدن و شروع کار ، که هیچ کس نمی تواند به شما بدهد و شما از قبل درجاتی در درون خود داشته باشید (یا این را نمی خوانید).

و دو – انجام یک برنامه آموزشی ساختاری ، کاربردی (بدون زواید) که باعث می شود مهارت های شما در طول زمان ایجاد شود.

به طور مداوم انجام یک برنامه تمرینی کاربردی ، طراحی شده برای توسعه مهارت های بسکتبال خود به گونه ای که عملکرد شما در بازی های واقعی بهبود قابل توجهی داشته باشد ، منجر به نتایج استثنایی می شود.

همه چیز ثانویه است. من تکرار می کنم ، هر چیز دیگری هم جزء است.

مربی شما

واقعیت ساده این است که مربی شما قصد ندارد شما را به یک بازیکن بهتر تبدیل کنید. تمرکز او روی اطمینان از انتخاب بهترین بازیکنان است و به تیم ژل کمک می کند تا تیم در بهترین موقعیت ممکن برای کسب بازی ها قرار بگیرد. او ساعتها از وقت خود را صرف تهیه نمایشنامه ها و شیوه هایی از اجرای برنامه برای فصل می کند.

آیا او می تواند زمان خود را در طول خارج از فصل به پیشرفت مهارت های فردی اختصاص دهد؟ مطمئن. اما واقعیت این است که او احتمالاً نمی داند چگونه یک برنامه آموزشی را برای شما تدوین کند یا به سادگی وقت کافی ندارد.

انتظار او این است که شما برای فصل آماده می شوید. او انتظار دارد که شما در بهبود مهارت های خود به تنهایی کار کرده باشید. اما ، همانطور که احتمالاً می دانید ، به طور کلی چنین نیست. اکثر بازیکنان ، هر چقدر هم که استعداد داشته باشند ، از آمادگی ، خارج از فرم و هیچیک از فصل قبل بهتر نیستند.

و به راحتی می توان فهمید که چرا آنها ، از جمله شما ، واقعاً در بهار و تابستان هیچ کاری بیشتر از بازی در یک سری بازی های AAU انجام ندادند. با من اشتباه نکنید ، تعدادی از بازیکنان من با انجام بیش از صد بازی AAU در طول خارج از فصل کمی بهتر و قوی تر شدند. اما خیلی بهتر نیست

کوتاه داستان کوتاه ، این بر عهده شماست که بازی خود را بهبود بخشید و خود را به بازیکنی تبدیل کنید که مربی شما باشد.

فلسفه

فلسفه ما در اینجا این است که گل سرخ را می بخشید (عفو زبان من) و دقیقاً به شما می گویم چه عواملی مؤثر است. به همین دلیل می گویم وقتی صحبت از مهارت های بسکتبال شما می شود ، می توان به سه کلمه خلاصه کرد: آموزش عملکردی بسکتبال.

تکرار کنید: همه چیز دیگر ثانویه است.

این تنها چیزی است که برای تیم من ، بازیکنان و مشتری های شخصی کار کرده است و به همین دلیل است که تصمیم گرفتم آنرا منتقل کنم.

طی 15 سال گذشته ، من گروه های کوچکی از بازیکنان مصمم را آموزش داده ام که میل به سوزش دارند که بهتر ، قوی تر ، انفجاری تر و سریعتر شوند ، اما با توانایی ورزشی مجنون به دنیا نیامده اند ، زیرا من می دانم که چه چیزی دوست دارد. من می دانم که برای بازیکنانی که هر حیله ای را در آنجا امتحان کرده اند ، بسیار ناامید کننده است و فقط چیزی را می خواهد که کار کند. و من می دانم چگونه می توان بر همه این چالش ها غلبه کرد ، مثل این که بخواهید وقتی نتایج را که می خواهید به طور ناامیدی مشاهده نکنید ، کنار بگذارید ، بسیاری از بازیکنان هنگام بهبود بازی خود با آن روبرو می شوند.

و می دانم ، زیرا من با بازیکنانم در آنجا بوده ام تا آنها بتوانند نتایج واقعی را ببینند.

و به همین دلیل ما این وب سایت را توسعه داده ایم ، تا بدون توجه به جایی که در آن زندگی می کنید ، اکنون می توانید آموزش های اساسی را که به بازیکنانم می دهم ، بدست آورید. من این کار را می کنم تا برای سایر بازیکنان ، لازم نیست یک ضربه به یک میلیون در هنگام بهبود بازی آنها باشد.

سوالات متداول

اطلاعات موجود در این سایت چاپ خوبی ندارد. همه چیز خیلی ساده است. بنابراین اجازه دهید من به چند سوال رایج در اینجا پاسخ دهم.

“قیمت آن چند است؟”

هم اکنون رایگان است هدف ما این است که به بسیاری از بازیکنان کمک کنیم تا بازی خود را بهبود بخشند.

“برنامه آموزشی چقدر طول می کشد؟”

شما به مدت 3 ماه متعهد می شوید ، زیرا در تجربه ما اینقدر طول می کشد که باعث می شود پیشرفت بسکتبال بسکتبال قابل توجه و مداوم باشد. اگر نمی توانید به سرمایه گذاری 3 ماهه در خودتان متعهد شوید ، تمرین نکنید.

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که طی 3 ماه پیشرفت های واقعی در بازی خود تجربه خواهید کرد ، بنابراین زمان خوبی برای شما است که بتوانید اهداف شخصی خود را دوباره ارزیابی کنید. اگر می خواهید بمانید ، آموزش دهید ، اطلاعات بیشتری کسب کنید و به آنجا بروید ، فقط نشان دهید و ما به شما آموزش خواهیم داد.

“آیا نیاز به سالن ورزشی یا تجهیزات ویژه دارم؟”

برای بخش مهارت های بسکتبال ، فقط آنچه شما نیاز دارید یک توپ ، حلقه و مربی بودن است. برای قسمت قدرت و تهویه ، عضویت در ورزشگاه مفید است.

سلب مسئولیت

با یک پزشک مشورت کنید و تمام دستورالعمل های ایمنی را رعایت کنید. تلاش شده است تا به طور دقیق پتانسیل این اطلاعات آموزشی نشان داده شود. نتایج معمولی نیستند و فقط نماینده بازیکنانی هستند که بسیار سخت کار کردند. البته هیچ ضمانتی برای هر بازیکن نمی تواند فراهم شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *