شب شلوغ یارکشی تیم ها در مراسم درفت بسکتبال NBA

جمعه شب مراسم درفت ۲۰۱۹ رقابت های بسکتبال NBA در شهر نیویورک انجام گرفت و تیم ‌ها بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب کردند. این یک شب سرسام آور در معاملات بازیکنان در درفت بسکتبال NBA به حساب می‌آمد.

مراسم درفت بسکتبال NBA برگزار شد

حق انتخاب (درفت بسکتبال NBA ) بازیکنانی چون جرت کالور، دی ‌آندره هانتر و جکسون هیز با تیم هایی که به آن ها پیک شده بودند، دوام چندانی نیافت. معمولا عدم وجود چنین مسائلی این است که یک تیم در ازای دریافت مبلغی پول، پیک خود را به فروش می‌رساند. بازیکنی چون دی آندره هانتر برای چهارمین بار توسط لیکرز انتخاب شده بود تا پس از ترید آنتونی دیویس از پلیکانز به این تیم منتقل شود. قرارداد انتقال دیویس تا ششم جولای نمی تواند رسمیت و اعتبار پیدا کند. به همین دلیل و با مبلغی که به مدیران تیم پلیکانز پیشنهاد شد، این تیم هانتر را به آتلانتا هاوکس درفت کرد.

هانتر درمورد تیم هاوکس در بسکتبال NBA می‌گوید:

من نمی‌دانستم که قرار است پیک (حق انتخاب) چهارم انتخاب شوم. این را می دانم که آن ها در تلاش برای انجام مواردی در درفت قبلی بودند.

این تنها مورد عجیبِ ستاره ویرجینیا در درفت به هاوکس نبوده است. نیواورلینز پلیکانز نیکایل الکساندر واکر که شماره ۱۷ پیک به کلیولند بود را امشب توانست در مراسم یارکشی دریافت نماید. نیواورلینز همچنین سلیمان هیل و جردن بن را به آتلانتا درفت کرد. این ترید به تیم پلیکانز کمک می کند تا مبلغ بیشتری نزدیک به ۱۲.۸ میلیون دلار برای فصل بعد به دست آورد. بازیکنی به مانند هانتر از درفت جدید خود خبر نداشت و به همین دلیل نیز با کلاه تیمی چون لیکرز به صحنه آمد.

بسکتبال NBA

او در این باره می گوید:

من نمی دانم که الان با این کلاه چه کاری انجام دهم؟ شاید آن را به عنوان هدیه به یکی از هواداران لیکرز بدهم.

پلیکانز و هاوکس تنها تیم هایی نبودند که این مدل معاملات را در پشت پرده با یکدیگر در بسکتبال NBA انجام دادند. جرت کالور هم که قبلا به عنوان پیک ششم برای فونیکس انتخاب شده بود، در جمعه شب سرانجام به مینه ‌سوتا تیمبروولوز درفت شد.

جرت کالور دراین باره می گوید:

خب شرایط فرق کرده است. من فقط خوشحالم که می توانم در مسابقات بسکتبال NBA به بازی مشغول شوم و این فرصت را به دست آورده ام تا خودم را نشان داده و کارهای بزرگی را انجام دهم. من در هر تیمی باشم خودم را ثابت خواهم کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *