با از سرگیری مسابقات بسکتبال NBA، در روز سوم این رقابت‌ها چه گذشت؟!

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به بسکتبال NBA در روز سوم خود در بازی‌های دوستانه جهت آمادگی تیم‌ها برای شروع مجدد لیگ که قرار است از روز چهارشنبه آغاز شود، به کار خود ادامه داد تا تیم‌های حاضر آمادگی خود و بازیکنان را ارزیابی کنند.

در روز سوم بازی‌های دوستانه بسکتبال NBA ، تورنتو رپترز برای رقبا خط و نشان کشید

در روز گذشته سه بازی برگزار شد که در این بازی‌ها اوکلاهاما سیتی تاندر برابر بوستون سلتیکس، فیلادلفیا سونی سیکسرز با ممفیس گریزلیز و در آخرین بازی تورنتو رپترز و هیوستون راکتس به مصاف هم رفتند.

در بازی اوکلاهاما سیتی تاندر برابر بوستون سلتیکس، اوکلاهاما موفق شد با نتیجه ۹۸ بر ۸۴ حریف خود را شکست دهد و دو بازیکن برتر این تیم استیون آدامز و شی گیلجس الکساندر بودند که توانستند هرکدام ۱۷ امتیاز برای تیم خود به دست آورند. از سوی دیگر در تیم تاندر انس کانتر بود که با ۱۱ امتیاز و ۱۰ ریباند به عنوان برترین بازیکن تیم خود معرفی شد.

در بازی دیگر روز سوم فیلادلفیا سونی سیکسرز توانست با نتیجه ۸۳ بر ۹۰ ممفیس گریزلیز را شکست دهد تا قدرت خود را به رخ رقیبان بکشد. در این بازی بن سیمنز در طی ۲۳ دقیقه‌ای که در میدان بود، ۹ امتیاز، ۷ ریباند و ۹ اسیست را به ثبت رساند که نشان از آمادگی او داشت. دیگر ستاره سیکسرز در این بازی توبایس هریس بود که توانست با ۱۵ امتیاز و ۱۰ ریباند . ممفیس که اختلاف ۲۶ امتیازی نیمه اول را در کوارتر سوم به ۸ امتیاز کاهش داد، در پایان نتوانست به فیلادلفیا برسد. یوناس ولنجونس ستاره اصلی گریزلیز بود که ۲۰ امتیاز و ۱۱ ریباند آورد و به عنوان برترین بازیکن این تیم معرفی شد.

بسکتبال NBA

در بازی که بین تورنتو رپترز و هیوستون راکتس برگزار شد تورنتو توانست حریف خود را با نتیجه ۹۴ بر ۸۳ شکست دهد تا خط و نشانی دیگر برای تیم‌های حاضر کشیده باشد. در این بازی بازیکنان تورنتو خوب ظاهر شدند و جهار نفر از آنها توانستند امتیاز دو رقمی را برای تیم خود بدست آورند. سرج ایباکا با ۱۸ امتیاز، بهترین بازیکن تورنتو بود و ترنس دیویس هم ۱۵ امتیاز آورد. جیمز هاردن شب بسیار خوبی را سپری کرد و ۲۴ امتیاز و ۱۰ اسیست به دست آورد. راسل وستبروک هم بازی را با کسب ۱۰ امتیاز و ۹ ریباند به پایان رساند و در کنار این دو، دنوئل هاوس جی آر نیز ۱۸ امتیاز کسب کرد تا این بازی پر از بازیکنانی باشد که توانستند امتیاز دو رقمی را برای تیم خود به ثبت برسانند.

بد نیست بدانید لیگ بسکتبال NBA قرار است از چند روز دیگر یعنی ۹ مرداد ماه مسابقات خود را از سر گیرد و تیم‌ها مجددا با یکدیگر به رقابت بپردازند تا تکلیف قهرمان این دوره نیز مشخص گردد. ضمن اینکه در حال حاضر ۲۲ تیم در ادامه رقابت‌ها حضور خواهند داشت که بعد از ۸ مسابقه ۶ تیم حذف می‌شوند و ۱۶ تیم دیگر در پلی آف رقابت خواهند کرد تا در نهایت دید که ویروس کرونا کار مسابقات این فصل بسکتبال را به کجا خواهد کشاند.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *