در روز پنجم بسکتبال NBA ، تورنتو رپترز با دومین پیروزی برای رقبا خط و نشان کشید

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به بسکتبال NBA در روز پنجم خود در بازی‌های دوستانه جهت آمادگی تیم‌ها برای شروع مجدد لیگ که قرار است از روز چهارشنبه آغاز شود، به کار خود ادامه داد تا تیم‌های حاضر آمادگی خود و بازیکنان را ارزیابی کنند.

مدعیانی که برای حریفان خط و نشان کشیدند

در روز گذشته شش بازی به ترتیب زیر برگزار شد که در این بازی‌ها مدعیان با غلبه بر حریفان بار دیگر قدرت خود را به رخ کشیدند.

بوستون سلتیکس و فینیکس سانز به مصاف هم رفتند که بوستون با نتیجه ۱۱۷- ۱۰۳ بر حریف خود چیره شد. در این بازی بهترین بازیکن بوستون جیلن براون بود که توانست ۲۱ امتیاز کسب کند و بعد از او گوردن هیوارد و جیسن تیتم به ترتیب ۱۷ و ۱۶ امتیاز به دست آوردند تا نقش پر رنگی در اولین پیروزی تیم خود داشته باشند.  بد نیست بدانید که اکثر بازیکنان سانز که در ابتدا در زمین مسابقه حضور داشتند امتیاز بالای ۱۰ را به دست آوردند ولی نتوانستند تیمشان را از شکست نجات دهند.

بازی میان اوکلاهاما سیتی تاندر و فیلادلفیا سونی سیکسرز با نتیجه ۱۰۲- ۹۷ به نفع تیم اوکلاهاما خاتمه یافت. بیشترین امتیازی که یکی از بازیکنان اوکلاهاما به دست آورد امتیاز ۱۶ بود که گیلجس آن را از خود کرد. بن سیمنز بازیکن فیلادلفیا هم با کسب ۱۴ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۹ اسیست بهترین بازیکن این تیم بود و توانست نقش مهمی در پیروزی تیمش ایفا کند.

بسکتبال NBA
تورنتو رپترز باز هم در برابر حریف خود که این بار پورتلند تریل بلیزرز بود پیروز شد. این دیدار با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۴ به نفع رپترز به پایان رسید. سرج ایباکا مانند دیدار اول رپترز خوب کار کرد و ۱۹ امتیاز کسب کرد و کنارش پاسکال سیاکام هم موفق به کسب ۱۸ امتیاز شد. مت تامس که یکی دیگر از بازیکنان درفت نشده رپترز است توانست ۱۶ امتیاز کسب کند و ۴ پرتاب سه امتیازی به ثمر رساند. در غیاب دیمین لیلرد، سی جی مک کالم و یوسف نرکیچ بهترین های پورتلند بودند. مک کالم که بازی خوب و متفاوتی از خود ارائه کرد ۲۱ امتیاز آورد و نرکیچ هم با کسب ۱۷ امتیاز و ۱۳ ریباند دابل دابل را از آن خود نمود.

در دیگر بازی دالاس موریکس با نتیجه ۱۱۸ بر ۱۱۱ از ایندیانا پیسرز شکست خورد. تی جی ورن با کسب ۲۰ امتیاز بهترین بازیکن ایندیانا بود. برای موریکس نیز دانچیچ با کسب ۲۰ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۹ اسیست به دست آورد که درخشیدن او تا حدودی پیروزی را برای تیمش رقم زد.

هیوستون راکتس نیز توانست با نتیجه ۱۰۴-۱۱۹ ممفیس گریزلیز را مغلوب خود کند. بهترین بازیکن هیوستون جیمز هاردن بود که توانست ۳۱ امتیاز، ۸ ریباند، ۹ اسیست، ۲ استیل و ۱ بلاک را به نام خود ثبت کند. بن مک لمور دیگر بازیکن راکتس بود که عملکرد خوبی از خود نشان داد. مک لمور ۲۶ امتیاز کسب کرد و از ۷ اقدام به پرتاب‌های سه امتیازی، ۶ تا را تبدیل به امتیاز کرد. بهترین بازیکن ممفیس مورنت بود که توانست ۱۷ امتیار را به نام خود بزند و دیگر کسانی که بازی را شروع کردند امتیاز بالای ۱۰ را به دست آوردند.

بد نیست بدانید لیگ بسکتبال NBA قرار است از چند روز دیگر یعنی ۹ مرداد ماه مسابقات خود را از سر گیرد و تیم‌ها مجددا با یکدیگر به رقابت بپردازند تا تکلیف قهرمان این دوره نیز مشخص گردد. ضمن اینکه در حال حاضر ۲۲ تیم در ادامه رقابت‌ها حضور خواهند داشت که بعد از ۸ مسابقه ۶ تیم حذف می‌شوند و ۱۶ تیم دیگر در پلی آف رقابت خواهند کرد تا در نهایت دید که ویروس کرونا کار مسابقات این فصل بسکتبال را به کجا خواهد کشاند.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *