پیش بازی اوکلاهاما سیتی تاندر و دنور ناگتس در بسکتبال NBA

بسکتبال NBA

از سری رقابت‌های بسکتبال NBA ، دو تیم اوکلاهاما سیتی تاندر و دنور ناگتس در برابر هم قرار خواهند گرفت. جدال تیم‌های هفتم و دوم کنفرانس شرق که از جذابیتی بسیار برخوردار است. دو تیم در اواخر فصل عادی، فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده‌اند و رقابتشان در این برهه از فصل از هیجان خاصی برخوردار خواهد بود. باید دید در پایان مسابقه، یاران راسل وستبروک سربلند خواهند بود یا طعم خوش پیروزی را نیکولا یوکیچ و هم‌تیمی‌هایش خواهند چشید.

اوکلاهاما سیتی تاندر: افت بدموقع در اواخر فصل عادی

اوکلاهاما سیتی تاندر باز هم به عادت فصول گذشته‌اش در بسکتبال NBA عمل کرد و در افتی شدید به رده هفتم کنفرانس شرق سقوط کرد. آن‌ها که شانه به شانه همین دنور ناگتس برای صدرنشینی در کنفرانس غرب می‌جنگیدند، ناگهان قدر جایگاه خود را ندانستند. اگر همین رده‌بندی تا پایان فصل باقی بماند، این دو تیم در راند اول پلی‌آف برابرهم صف‌آرایی خواهند کرد. حضور پال جرج در این بازی مبهم است و همین می‌تواند در مسابقه بسیار تاثیرگذار باشد. با توجه به حساسیت بازی، به نظر می‌رسد او در این دیدار به میدان برود. یاران راسل وستبروک در بازی گذشته خود مقابل ایندیانا پیسرز به یک پیروزی شیرین رسیدند و نمی‌خواهند روند خوب خود را خراب کنند.

بسکتبال NBA

دنور ناگتس: روند شکست ناپذیری مقابل او کی سی ادامه خواهد داشت؟

با وجود به جایگاه خوب دنور ناگتس در رده بندی کنفرانس غرب بسکتبال NBA، بسیاری از تیم‌ها ترجیح می‌دهند در پلی‌آف به آن‌ها برخورد کنند. دلیل آن را نیز می‌توان به بی‌تجربگی این تیم در دوران سخت پلی‌آف نسبت داد. دنور ناگتس در شب گذشته و در دیداری خارج از خانه برابر هیوستون راکتس شکست  سختی خورد و حالا بلافاصله باید برای این مسابقه به اوکلاهاما سفر کند. فشردگی این دو بازی و خارج از خانه بودن آن، مسئله‌ای است که شانس دنور ناگتس را کمتر می‌کند. حضور مالیک بیزلی و مایکل پورتر جونیور برای این دیدار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و آن‌ها شاید در این سفر تیم خود را همراهی نکنند. مایکل مالون، سرمربی دنور ناگتس یکی از کاندیداهای جدی انتخاب به عنوان بهترین سرمربی سال است و کار او در این تیم، کمتر از معجزه نبوده است.

بسکتبال NBA

بسکتبال NBA ؛ آمار و ارقامی درباره این مسابقه

در ۶ بازی رودرروی اخیر این دو تیم، ۵ پیروزی سهم دنور ناگتس و تنها ۱ پیروزی برای اوکلاهاما سیتی تاندر بوده است. ۵ بازی گذشته او کی سی باپیروزی ۲  و ۳ شکست همراه بوده و این آمار برای دنور ناگتس، ۳ پیروزی و ۲ ناکامی در بسکتبال NBA است.

مشخصات بازی

  • تاریخ: شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸- ۳۰ مارس ۲۰۱۹
  • محل برگزاری: چیسپیک انرژی آرنا ( استادیوم اختصاصی اوکلاهاما سیتی تاندر)
  • ساعت: ۴:۳۰ بامداد
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *