رده بندی بهترین بک کورت ان بی ای در فصل 2019-20

ان بی ای

بسیاری از بهترین بک کورت های ان بی ای در فصل 2019-20 کاملاً متفاوت به نظر می رسند.

با حضور راسل وستبروك ، كيری ایروینگ ، كامبا واكر ، كریس پاول ، دی آنژلو راسل و مایك كونلی كه همه تیم های تعویض كننده این فصل آفات هستند ، بسیاری از بهترین نگهبانان لیگ مجبور به تعدیل تخلفات جدید ، مربیان و شاید مهمتر از همه همكاران پشتیبان هستند.

در حالی که استفان کاری و کلای تامپسون استاندارد عالی برای گارد را تعیین کرده اند ، تامپسون بیشتر فصل را به دنبال ACL پاره شده از دست می دهد. پیوستن به وی در لیست آسیب دیدگان عبارتند از: جان وال (آشیل) و ویکتور اولادیپو (چهار پاره) ، بازیکنانی که به طور معمول به بهترین های NBA می پیوندند.

همچنین سؤالاتی در مورد موقعیت یابی وجود دارد که می تواند در لیست 10 نفره نیز تأثیر بگذارد. اگر LeBron James واقعاً به سمت گارد محافظ حرکت کند ، او و گارد پرتاب دنی گرین یک دسته کوچک موسیقی جاز ویرانگر را رقم می زنند. همین مسئله را می توان در مورد پاتریک بورلی و پل جورج / کاوی لئونارد نیز گفت ، اگر کلیپ های لس آنجلس تصمیم بگیرند به جای اینکه آنها را پر کنند ، دو موقعیت پیش رو یکی از فوق ستاره های خود را در گارد پرتاب شروع کنند.

برای انتخاب بهترین مسابقات گارد NBA ، ما استعداد ، تولید ، دستاوردهای قبلی را در نظر گرفتیم. با آخرین فصل انجمن فقط چند هفته از شروع کار 10 بک کورت برتر انتخاب شده اند.

10 بک کورت برتر ان بی ای در فصل 2019-20

10 بک کورت برتر ان بی ای در فصل 2019-20

شماره 10:ریکی روبیو و دوین بوکر، فنیکس سانز

در حالی که ممکن است این بردها بلافاصله به دست نیاید ، بوکر و روبیو حداقل باید یکی از سرگرم کننده ترین مسابقات نگهبانی برای تماشای این فصل باشند.

بوکر سالها یکی از بهترین گلزنان NBA بوده است و او فصلی را پشت سر می گذارد که در آن شوت های شغلی 26.6 امتیاز را با 46.7 درصد تیراندازی به دست آورد. او تا اواخر اکتبر 23 ساله نخواهد شد و این نشان می دهد که وی هنوز سطح سقف خود را می خرد.

بوکر (از کل نهمین گلزن برتر لیگ) تنها کسی بود که فصل گذشته پلی آف را انجام نداد. روبیو باید به Suns  بورد و در فصل بعد به آن ها کمک کند.

روبیو در مسابقات جام جهانی FIBA ، جایی که تیم ملی اسپانیا او مدال طلا را به خانه برد ، MVP را به دست آورد. این گارد 28 ساله به طور متوسط 16.4 امتیاز و 6.0 پاس گل داده است و هر کسی را در تیم آمریکایی پشت سر می گذارد.

Suns مدت ها است که از یک بک کورت کهنه کار دفاع می کند و قبل از این که پرتاب خودش را انتخاب کند ، به دیگران نگاه می کند ، که روبیو باید با خوشحالی انجام دهد. بوکر مدتها است که به ایجاد جرم خودش اعتماد کرده است ، بازی کردن در کنار میز کار مثل روبیو باید برای کارآیی خود شگفتی هایی بسازد.

به دنبال بوکر باشید تا قدم بعدی را به سمت سوپر استار و روبیو بردارد تا قهرمانی لیگ را در دستیاری با تعداد زیادی سلاح تهاجمی جوان به دست آورد تا پاسهای خود را دریافت کند.

شماره 9: کمبا واکر و جیلن بران، بوستون سلتیکس

واکر و براون تابستان گذشته شروع ایجاد روحیه مثبت کرده اند ، زیرا هر دو در بین معدود آمریکایی هایی بودند که در بازی های جام جهانی فیفا توافق کردند که برای تیم ایالات متحده بازی کنند. اولی با هدایت این تیم با 14.4 امتیاز و 5.4 پاس گل در 25.4 دقیقه در هر بازی ، در حالی که دومی در 20 دقیقه 7.9 امتیاز و 4.3 ریباند زد.

واکر فصل گذشته پس از میانگین 25.9 امتیاز و 5.6 پاس گل ، به تیم سوم All-NBA معرفی شد. گلزنی او تقریبا در بوستون کاهش می یابد ، اگرچه او در هر بازی در هر چهار سال گذشته حداقل 20.9 امتیاز داشته است. با حضور کیری ایروینگ و ال هورفورد در آژانس آزاد ، واکر و جلو سوم سال جیسون تاتوم وظیفه دارند سلتیکس را به ثمر رساند.

در حالی که او یک گلزن بزرگ نیست ، براون باید با اندازه (6’7 “، 220 پوند) و توانایی دفاعی او را مکمل خوبی برای واکر قرار دهد. واکر یکی از بک کورت های کوچکتر لیگ (6’1” ، 184) است. پوند) و ارقام فقط با وارد شدن 30 سالگی در ماه می ، از نظر دفاعی بدتر می شوند.

براد استیونز ، سرمربی سلتیکس می توانست مارکوس اسمارت را در ترکیب اصلی قبل از براون قرار دهد ، اما با از بین رفتن تری روزیر و هیچ محافظ امتیاز جانبازی پشت واکر ، او باید ترجیح می داد از Smart به عنوان یک توپچی روی نیمکت استفاده کند و اولویت تخلف را از آن خود کند.

حتی اگر واکر کمی عقب تر از ایروینگ باشد ، جهش بزرگی از براون به تقویت این موضوع به عنوان بک کورت برتر NBA کمک می کند.

شماره 8: دآرون فاکس و بادی هیلد، ساکرامنتو کینگ

وقتی یکی از سریعترین بازیکنان لیگ با یکی از بهترین پرتاب کننده هایش جفت شود ، ساکرامنتو کینگ را بدست می آورید.

روباه تاریکی کاملاً مهار توپ است و در فصل گذشته شکست ، میانگین 17.3 امتیاز ، 7.3 پاس گل و 1.6 دزدی در حالی که 37.1 درصد از سه نشانگر خود را میخکوب کرد. او همچنین یکی از کم خطرترین Nunk های NBA است که در فصل گذشته 41 بار توانایی پرواز زیاد خود را از آن خود کرده است ، از 22 سال تازه کارش.

روباه 21 ساله جوانترین بازیکن نمایش داده شده در اینجا است ، زیرا بازی او در حال حاضر نزدیک به سطح All-Star است.

هیلد در فصل گذشته با سه امتیاز 42.7 درصد در رده هفتم جدول قرار گرفت و او با 7/20 امتیاز در هر بازی در امتیاز کینگ قرار گرفت. در حالی که این 26 ساله پیرتر از اکثر بازیکنانی است که هنوز هم در معاملات تازه کارشان شرکت می کنند ، کینگز انگیزه دارند که بدون در نظر گرفتن او در ساکرامنتو نگه داشته شوند.

Vlade Divac ، مدیر کل ، به جیسون اندرسون از زنبورهای ساکرامنتو در اشاره به برنامه های احتمالی هیلد گفت: “ما … هر روز کار می کنیم و بادی قسمت بزرگی از این تیم را تشکیل می دهیم ، و ما چیزی را در این مسیر مشخص خواهیم کرد.” “ما روی آن کار می کنیم و چیزی را فهمیدیم. دوستان (الف) قطعه بسیار مهمی از این حق رای دادن است.”

کینگز می توانند قبل از 21 اکتبر ، یک دوره پنج ساله به ارزش 158.1 میلیون دلار پیش بینی شده ارائه دهند. در غیر این صورت ، او تابستان آینده به یک عامل آزاد محدود تبدیل می شود. روباه تا سال 2021 واجد شرایط دسترسی نیست.

در حالی که این زوج فصل گذشته ساکرامنتو را به 39 برد رساند ، آنها باید قبل از اینکه به عنوان یکی از بک کورت های های برتر NBA شناخته شوند ، موفقیت بعد از فصلی را داشته باشند.

شماره 7: کایری ایروینگ و جو هریس، بروکلین نتس

در پیوستن به بروکلین ، ایروینگ با هم تیمی سابق کلیولند کاوالیرز جو هریس دوباره به هم پیوسته است.

هریس ، 28 ساله ، پس از هدایت NBA با 47.4 درصد پرتاب موفق از سه بازی ، بهترین فصل خود را به عنوان یک حرفه ای به سر می برد. این رقم در سه گانه گرفتن و پرتاب به 48.1 درصد می رسد ، چیزی که باید بازی های زیادی در کنار ایروینگ ببیند.

در کل ، هریس در فصل گذشته به طور میانگین 13.7 امتیاز ، 3.8 ریباند و 2.4 پاس گل را در کنار D’Angelo Russell به دست آورد. سپری کردن زمان در کنار یک محافظ مسلط توپ مانند راسل باید هریس را برای زندگی با ایروینگ آماده کند ، زیرا او فقط با توجه به توانایی بهبود یافته ایروینگ در شکستن یک دفاع با برخورداری از توپ ، می تواند بازتر به نظر برسد.

در حالی که هریس یک ستاره نیست ، وی در تیم جام جهانی FIBA ایالات متحده موفق به کسب امتیاز شد و باید در کنار ایروینگ به عنوان یک مربی کم پشت استفاده کند. در حالی که ایروینگ در گذشته با بازی در کنار نگهبانان توپ طلب مانند دیون وایترز تلاش می کرد ، هریس یک جناح گیر و شلیک است ، لا جی اسمیت ، که ایروینگ با بازی در کاوالیرز 2016 موفق به کسب یک قهرمانی شد.

ایروینگ نیز مانند هریس بهترین فصل آماری خود را نیز پشت سر می گذارد.

او در گلزنی بوستون را به ثمر رساند (23.8 امتیاز) و با یک پاس گل 6.9 پاس عالی ، یک بازی بهتر و مایل تر نشان داد. ایروینگ بیش از 40 درصد از سه گل را برای سومین سال مستقیم پرتاب کرد ، تعداد زیادی با توجه به اینکه او تقریباً به همان اندازه تعداد 3 نفر (3/3) بازی در هر بازی تلاش کرده است.

45.4 درصد از امتیاز سه ضرب و شتم او باید به افزایش تیم بروکلین (هشتمین امتیاز در مقایسه با رده بندی شانزدهم بوستون) کمک کند ، و نت را به یکی از بهترین بک کورت های پرتاب در NBA تبدیل کرد.

اگر ایروینگ بتواند رهبری خود را بهبود ببخشد و سطح دفاعی خود را حفظ کند ، وی می تواند کاندیدای MVP اسب تیره باشد.

شماره 6 : بن سیمون و جاش ریچاردسون ، فیلادلفیا

سیمونز و ریچاردسون ، یکی دیگر از جفت سازی های پشتی جدید ، باعث ترکیبی از اندازه ، گلزنی ، دفاع و پاس می شوند.

سیمونز 6’10 “بزرگترین نگهبان امتیاز لیگ است ، یک صاحب توپ با استعداد در بدن قدرت پیشرو با ورزشکاری است. تابستان امسال 23 ساله شد و سیمونز از دیگر ستاره ها برخوردار بوده و یک شب سه گانه است. تهدید مضاعف فقط در دو فصل در زمین مسابقه.

تابستان شاهد جهشی بهبود یافته بودیم که تاکنون از استفاده از آن در NBA ترسیده است. در فصل گذشته ، فقط شش مورد از 960 تلاش شوت سیمونز (006 درصد) از سه مورد انجام شده است ، و انتخاب کلی شماره 1 2016 هنوز هم در 160 بازی شغلی خود سه امتیازی نکرده است. در حالی که او می تواند بر یک بازی در مناطق دیگر مسلط شود ، یک پرش قابل اعتماد سیمونز را به یکی از بهترین بک کورت های لیگ تبدیل می کند.

ریچاردسون یک تیرانداز 36.8 درصد حرفه ای از اعماق ، ریچاردسون اندازه خوبی (6’6 “، 200 پوند) برای بازی در هر دو موقعیت بال دارد و می تواند از مناطق مختلفی گلزنی کند. او بازیکن خارج از توپ و فضا ردیک نیست بلکه ریچاردسون است. نه سال جوان تر است و می تواند با این هسته Sixers رشد کند.همچنین او یک موقعیت ناخوشایند و رهگذر موقعیت خود است و یک توپ گیر بهتر از Redick است.

ریچاردسون یک بازیکن کلی خوب است اما هیچ مهارت نخبه ای ندارد. اگر سیمونز به یک پرتاب کننده توانمند برگردد ، این یکی از بهترین بک کورت هایی خواهد بود که NBA باید ارائه دهد.

شماره 5: جمال مورای و گری هریس، دنور ناگتس

در سه سال با هم ، ناگت ها 57 درصد از بازی های خود را با موری و هریس به دست آوردند و آنها فصل گذشته با 54 برد در کنفرانس غربی با شماره 2 برنده شدند.

با وجود این که این موفقیت موفقیت آمیز بود ، موری هنوز 22 سال دارد و هریس اخیراً 25 ساله شده است. موری تحت شش سال تحت قرارداد است. هریس برای سه. ناگت ها هر دو معاملات حداقل تا 28 سالگی دارند.

هریس سالها با مصدومیت های ناخوشایند روبرو بوده است اما از پتانسیل واقعی او در سال 2017-18 استفاده می کند ، وقتی در 23 سالگی به طور متوسط 17.5 امتیاز گرفت و از سه گل 39.6 درصد شلیک کرد. بعد از عقب رفتن به 12.9 امتیاز و تیراندازی 33.9 درصد از اوج فصل گذشته ، انتظار داشته باشید که هریس در حالی که به عنوان اصلی در خط دفاعی محسوب می شود ، به عملکرد سال گذشته خود بازگردد.

سرمربی سرمربی مایك مالون درباره هریس گفت: “فقط توانایی محافظت او نیست ، بلکه تمایل او برای محافظت و غرور و افتخار او است.” “او یک پسر است که به من اعتماد می کنم هر شب برای بیرون رفتن و دفاع در سطح عالی.”

هنوز ، موری پتانسیل ستاره واقعی این دو را دارد. به همین دلیل است که دنور این دوره فرسوده پنج ساله و 170 میلیون دلاری را به وی تحویل داد.

موری یک ژنرال طبقه سنتی نیست و لازم نیست هنگام تقسیم دادگاه با نیکولا جوکیچ باشد. در حالی که او در فصل گذشته به طور میانگین 4.8 پاس گل بهترین شغل خود را به دست آورد ، دنور در درجه اول به گلزنی او (18.2 امتیاز) و تیراندازی در بیرون نیاز دارد. ناگتز در 1.078 دقیقه در حالی که موری و هریس در فصل گذشته در زمین حضور داشتند ، امتیاز خالص به همراه 4.8 را به دست آوردند.

با هم ، به نظر می رسد که این backcourt نسخه جدیدی از دوتایی Portland Trail Blazers از دمیان لیارد و سی جی مک کلوم است. هر دو در حال حاضر برنده و گلزن کشنده ثابت شده اند و همچنان به پرواز در زیر رادار می روند.

شماره 4: مایک کنلی و دونوان میچل، یوتا جاز

میچل فصل گذشته با ریکی روبیو بخشی از یک نگهبان خوب نگهبان بود ، زیرا این زوج امتیاز خالص به همراه 8.1 را در کنار هم قرار دادند. با این وجود جاز خوشحال شد و اجازه داد تا روبیو قدم بزند و دو انتخاب دور اول و مجموعه ای از بازیکنان برای کانلی را واگذار کند.

در حالی که دوام در گذشته مسئله ای بوده است ، او فصل گذشته 70 بازی انجام داد و به Memphis Grizzlies 21.1 امتیاز ، 3.4 ریباند ، 6.4 پاس گل و 1.3 دفع در هر بازی داد و در حالی که 36.4 درصد از سه امتیاز خود را به دست آورد. او بازیکنی مغزی است که بیش از شش سال 56 بازی پلی آف را در یوتا به ارمغان می آورد ، و او می تواند هم استعداد کالیبر All-Star و مربی میچل باشد.

در 23 سالگی ، میچل در دو فصل حرفه ای خود در حال حاضر به طور میانگین 22.1 امتیاز ، 3.9 ریباند و 3.9 پاس گل داده است ، دو بار یوتا را به مرحله پلی آف رساند.

در حالی که روبیو یک پاسدار خوب برای بازی در کنار بود ، جازها به شخصی احتیاج داشتند که بتواند پرتاب خودش را بدست آورد و جدول را برای دیگران قرار دهد. کسی که فشار را از میچل وارد کند و نه وادار کند رودی گبرت را به عنوان گلزن دوم تیم معرفی کند.

شماره 3: راسل وستبروک و جیمز هاردن، هاستون راکتس

علاوه بر این که در تیم اکلاهما سیتی تندر در فینال هم تیمی بوده اند ، این جفت ارز حتی دورتر هم می شود.

هاردن در مصاحبه با الكس شولتز گفت: “مثل من و روس نیست كه سه سال در اوكلاهما سیتی یك تیم بودیم. ما از 10 سالگی همدیگر را می شناختیم.” “نوع و روابط متفاوتی وجود دارد. ما نوع دیگری از هیجان را برای یکدیگر داریم. ما واقعاً اهمیتی نمی دهیم یا به آنچه دیگران می گویند یا فکر می کنند توجه نمی کنیم.”

با وجود موفقیت های فردی بسیار زیاد ، آنها هرگز مانند قهرمانی که هفت سال پیش انجام داده اند به یک قهرمانی نزدیک نشده اند.

هیچ بعید نیست که هر دو به شدت توپ طلب هستند ، حتی اگر وستبروک ثابت کند که او می تواند دومین کمانچه برای بازیکنانی مانند کوین دورانت و پل جورج باشد.

هاردن به شولتز گفت: “این مانند ، یو است ، ما آن را کشف خواهیم کرد.” “همه چیز لزوماً در ابتدا صاف نخواهد بود ؛ فراز و نشیب هایی پیش خواهد آمد و این بخشی از یک فصل 82 بازی است. امیدوارم تا پایان فصل ، ما ریتم گرفتار شویم و همه در حال بازی باشند. همان صفحه ای که به پلی آف می رود. این تنها چیزی است که می توانید درخواست کنید. ”

حتی بعد از دستیابی به NBA در دو سال گذشته ، این سؤال عادلانه است كه آیا وستبروك می تواند تمام عکس هایی را كه دوست دارد به هاردن بدهد یا خیر. دورانت و جورج از سال گذشته به عدد هاردن نرسیدند ، چیزی که کریس پل با بیشتر شبها کاملاً خوب به نظر می رسید.

وستبروك حتی با وجود تعداد كمكهای عالی ، در 3 بازی 21.8 شوت به طور متوسط 26.8 امتیاز داشته است. با توجه به اینکه هوستون فصل گذشته 87.4 شوت به عنوان یک تیم به طور متوسط بدست آورد ، اگر هاردن و وستبروک به طور میانگین 46.3 خود را ادامه دهند ، 41.1 شوت برای بقیه راکتها باقی می ماند.

در حالی که این ممکن است با استعدادترین پشت زمینه روی کاغذ باشد ، مناسب ، گردش مالی و عکسبرداری شدید در وستبروک (29.0 درصد) می توانند این دوئل را عقب نگه دارند.

شماره 2: استفن کری و دآنجلو راسل، گلدن استیت واریورز

حتی بدون داشتن کلای تامپسون ، به هیچ وجه یک صندلی کمر واریز با یک استفان کاری دیگر سالم نمی تواند خیلی دور باشد. با این همه ، اشتراک دربار با شون لیوینگستون منجر به امتیاز خالص به علاوه 8.6 در فصل گذشته شد ، رقم هایی که تقریباً برابر جمال موری و ناجی گری هریس دو برابر شده بودند.

راسل یک ستاره اول بارسلونا بود که فصل گذشته بروکلین نت را به پلی آف رساند و در پشت بازی 21.1 امتیاز و 7.0 پاس گل در هر بازی به دست آورد. درصد استفاده زیاد وی (31.9 درصد) می تواند توپ را مجبور کند بیشتر از قبل توپ را به سمت یک تیرانداز نقطه ای وادار کند ، موضوعی که در واقع ممکن است خطرناک تر باشد.

آخرین باری که کوین دورانت در گلدن ایالت نداشت ، میانگین 30.1 امتیاز در هر بازی بود ، 45.4 درصد از سه گل شلیک کرد و جنگجویان را به رکورد 73 برد برد. در حالی که ممکن است دیگر در 31 سالگی دیگر نتواند همان شماره ها را ارسال کند ، کری باید یک بار دیگر چراغ سبز نهایی را در اختیار بگذارد و هیچ گونه Durant و Thompson توانسته بیشتر سال را نتواند بازگرداند.

سرمربی استیو کر زمان زیادی را برای تدوین راه های انجام کار جدید جفت سازی پشتی خود اختصاص داده است ، با توجه به اینکه تجارت برای راسل دو و نیم ماه پیش به پایان رسید. کاری همچنین به لطف دامنه نامحدود وی و توجه گسترده ای که از دفاع می کند ، یکی از آسانترین ستاره های بزرگ برای به اشتراک گذاشتن دادگاه است.

راسل هرگز در كنار كسی نزدیك به سطح استعدادهای كوری بازی نکرده است ، و او باید از عدم مواجهه با تیم های دو نفره یا تلاش برای ایجاد تخلف لذت برد. او همچنین یک پرتاب کننده سه امتیازی توانمند است و فصل گذشته 36.9 درصد از تلاش هایش را به هم متصل می کند.

شماره 1: دامیان لیارد و سی جی مککلوم، پرتلند تریل بلیزر

بدون توجه به کاری و تامپسون (در حال حاضر) ، بک کورت  Trail Blazers می تواند در نهایت ادعای خود را به عنوان بهترین NBA مطرح کند.

با سفر به فینال کنفرانس غربی ، لیلارد و مک کلوم با 46.8 امتیاز ، 8.6 ریباند و 9.9 پاس گل در طول فصل معمولی در حالی که توپ را فقط 4/4 بار در هر بازی می چرخاند ، ترکیب کردند.

پس از یک فصل 53 برنده و سومین دانه در غرب ، لیلارد تقریباً به تنهایی حق رای Oklahoma City Thunder را با یک شلیک اکنون تصویری از بین برد و برای پایان دادن به دور اول ، موقعیتی را برای پایان یافت و منجر به این شد که پل جورج خواستار حرکت و تجارت بعدی شد. از وستبروک به موشک های هیوستون.

در 16 بازی بعد از فصل خود ، هر دو لیلارد و مک کالوم ثابت کردند که چرا آنها شایسته لقب بهترین های NBA هستند. لیلارد به طور متوسط 26.9 امتیاز ، 4.8 ریباند ، 6.6 پاس گل ، 1.7 دزدی و 37.3 درصد از عمق نزدیک به 10 تلاش در هر بازی پرتاب کرد. مک کولوم با 24.7 امتیاز ، 5.0 ریباند و 3.7 پاس گل هم عقب بود و 39.3 درصد از سه امتیاز خود را حریف کرد.

در حالی که یوسف نورکیچ با یک مصدومیت از ناحیه پا خارج شد ، هیچ بلزر دیگری به طور میانگین بیشتر از 11.4 امتیاز Enes Kanter در هر بازی نبود. پورتلند برای برنده شدن باید بک کورت خود را حمل می كرد و این زوج پاسخ می دادند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *