• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • مأموریت موفقیت‌آمیز تری یانگ ؛ پاره کردن نوار ۱۰ شکست متوالی آتلانتا هاکس

مأموریت موفقیت‌آمیز تری یانگ ؛ پاره کردن نوار ۱۰ شکست متوالی آتلانتا هاکس

آتلانتا هاکس بعد از مدت‌ها خنده روی لب‌های بازیکنانش دید. تری یانگ ۲۴ امتیاز بدست آورد، دی آندره هانتر ۱۸ امتیازی شد و دامیان جونز با ۱۶ امتیاز، بیشترین امتیاز دوران بازیگری خود را کسب کرد و ۸ ریباند هم به آمار خود افزود تا آتلانتا هاکس دوشنبه شب بتواند با نتیجه ۱۰۴ بر ۷۹ مقابل گلدن استیت واریرز به پیروزی برسد.

درخشش تری یانگ برابر گلدن استیت

این بازی تقابل دو تیمی بود که بدترین عملکرد این فصل را به خود اختصاص داده بودند و هاکس به روند ۱۰ شکست متوالی خود پایان داد. گلدن استیت واریرز با ۴ پیروزی و ۱۸ شکست در این فصل امتیازات کمی بدست آورده و وضعیت هاکس با ۵ پیروزی و ۱۶ شکست هم چندان بهتر از واریرز نیست. گلدن استیت واریرز فقط ۹ بازیکن در دسترس داشت و حتی کوین لونی، سنتر این تیم بعد از ۱۹ بازی غیبت به دلیل مشکلات عصبی به ترکیب تیم بازگشته بود. رقیب برای آتلانتا هاکس اهمیتی نداشت. تنها مسئله بااهمیت برای این تیم کسب پیروزی بود. تری یانگ مرد اول این میدان بود که پیروزی را برای آتلانتا رقم زد. تری یانگ پس از پایان بازی اظهار داشت:

مشخصاً احساس خوبی دارم؛ ما مدت زیادی بود پیروز نشده بودیم که حس خوبی به ما نمی‌داد. همه ما خوشحال هستیم اما مسیر درازی در پیش داریم. باید به بهتر شدن خود ادامه دهیم.

اریک پاسکال، بازیکن فصل اولی گلدن استیت واریرز با ۲۴ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن این تیم بود اما واریرز ۲۵ بار توپ را لو داد تا آتلانتا هاکس با استفاده از آن ۲۵ امتیاز به دست آورد. دریموند گرین، دی آنجلو راسل و استفن کری نیز در این دیدار غایب بودند. اریک پاسکال بعد از اینکه برای یازدهمین بار در این فصل امتیاز دورقمی بدست آورد اظهار داشت:

ادامه روند باخت‌هایمان ناامیدکننده است. همه ما بازیکنان رقابتی هستیم. مثل این می‌ماند که قدم رو به عقب برمی‌داریم.

گلدن استیت واریرز در پایان کوارتر اول با حساب ۲۳ بر ۲۰ پیش افتاد اما در کوارتر دوم دی آندره هانتر ۶ امتیاز متوالی بدست آورد تا آتلانتا را پیش بیاندازد. گلدن استیت واریرز فقط ۳ پرتاب موفق از ۱۷ پرتاب سه امتیازی خود داشت و اریک پاسکال هر دو پرتاب سه امتیازی خود را تبدیل به امتیاز کرد. لوید پیرس، سرمربی آتلانتا هاکس در پایان بازی اظهار داشت:

ما الهام‌بخشی خوبی داشتیم، بازی با توپ و بدون توپ خوبی انجام دادیم و کار را برای تیم حریف سخت کردیم. می‌دانستیم که آن‌ها بازیکنان زیادی را از دست دادند و این بیش از هر تاکتیکی روی بازیکنانم تأثیرگذار بود.

تری یانگ

دی آندره هانتر ۱۳ امتیاز از ۱۸ امتیاز خود را در نیمه اول بازی بدست آورد. او در اواسط کوارتر چهارم به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد اما به او گفتند که انگشت وی دچار شکستگی نشده است. پیرس باور ندارد که این مصدومیت جدی باشد.

نکات بازی:

گلدن استیت واریرز: دریموند گرین به دلیل ورم پاشنه خود نتوانست در این دیدار حاضر باشد. پیراهن او در تیم ایالت میشیگان روز سه شنبه بایگانی خواهد شد، او دوران دانشگاهی خود را در این تیم گذراند، قرار بر این است که چندین بازیکن گلدن استیت واریرز به همراه استیو کر در این مراسم حاضر باشند. کلی تامپسون، همبازی او که مشغول گذراندن دوران ریکاوری بعد از پارگی رباط صلیبی‌اش است نیز در این مراسم حضور خواهد یافت. استفن کری، گارد آسیب دیده واریرز در این مراسم شرکت نمی‌کند چراکه سه شنبه باید برای درآوردن پین‌های دست شکسته‌اش بار دیگر مورد عمل جراحی قرار گیرد. اوماری اسپلمن، بازیکن سابق هاکس که در تابستان به گلدن استیت واریرز منتقل شد ۱۰ امتیاز و ۹ ریباند کسب کرد. او پس از پایان بازی گفت:

آنطور که استیو کر در دفاع از ما خواسته بود عمل نکردیم و حمله دیگر اهمیتی نداشت. وقتی برای اولین لحظات وارد زمین شدم کمی احساسی بودم. اما حرفه ما این است.

آتلانتا هاکس: آلن کربی به دلیل ابتلا به بیماری شبه آنفولانزا در این دیدار حاضر نبود. کم ردیش، گارد/مهاجم فصل اولی این تیم روز دوشنبه برای مشخص شدن وضعیت مچ دست چپ خود MRI انجام داد. اسکن چیزی بیشتر از یک پیچ‌خوردگی را نشان نداد. او به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و ۸ امتیاز در ۳ پرتاب موفق خود از ۱۰ پرتاب به دست آورد. کوین هوئرتر، گارد هاکس به دلیل مصدومیت یازدهمین بازی خود را از دست داد. جان کولینز نیز همچنان توسط سازمان NBA محروم است.

بازی بعد:

گلدن استیت واریرز: چهارشنبه شب به مصاف شیکاگو بولز خواهد رفت.

آتلانتا هاکس: چهارشنبه از بروکلین نتس میزبانی خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *