توبیاس هریس: فیلادلفیا سونی سیکسرز برترین تیم کنفرانس شرق خواهد شد

توبیاس هریس امید زیادی دارد که فیلادلفیا سونی سیکسرز بتواند قهرمانی فصل ۲۰-۲۰۱۹ را بدست آورد.

توبیاس هریس معتقد است که فیلادلفیا بهترین تیم کنفرانس شرق است

پس از دو حذف پیاپی از مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس شرق، سیکسرز چند نقل و انتقال بزرگ را انجام داد که از جمله آن می‌توان به جذب آل هورفورد، جاش ریچاردسون از میامی هیت و تمدید پنج ساله با هریس اشاره کرد که آن‌ها را در قامت یک مدعی برای فینال کنفرانس و حتی قهرمانی NBA مطرح می‌سازد.

توبیاس هریس در گفتگو با نیویورک پست با اشاره به سونی سیکسرز گفت:

فکر می‌کنم ما برترین تیم شرق خواهیم شد. سخت است که در بازی‌های NBA برنده باشید. می‌دانم که پیچیدگی‌های زیادی در انتظار ما خواهد بود و همه بازیکنان تیم باید تلاش کنند. ما به عنوان یک تیم برای خودمان اهداف بزرگی داریم. ما آماده این نبرد هستیم.

فیلادلفیا هیچ کمبودی برای برتری در کنفرانس شرق ندارد، همانطور که مدافع عنوان قهرمانی و میلواکی باکس نیز هنوز رقبای مهیجی برای آنان هستند و ایندیانا پیسرز، بروکلین نتس متحول شده‌ای که در تابستان کوین دورانت و کایری اروینگ را به مدت ۴ سال به خدمت گرفت.

توبیاس هریس درباره وضعیت کنونی کنفرانس شرق گفت:

یک رقابت فوق‌العاده خواهیم داشت. عاشق این توازن و رقابت‌پذیری NBA هستم. من هنوز هم فکر می‌کنم که در کنفرانس شرق هم مانند کنفرانس غرب، کیفیت حرف اول را می‌زند و بازی‌های بزرگ زیادی در خود دارد. فصل فوق‌العاده‌ای برای بسکتبال خواهد بود و هواداران از تماشای بازی‌ها لذت خواهند برد.

توبیاس هریس

هریس از نقل و انتقالات باارزش بروکلین نتس متعجب نیست و درباره جذب کایری اروینگ و کوین دورانت گفت:

از بازیکنانی که بروکلین جذب کرد متعجب نشدم. زمزمه‌های زیادی در این باره وجود داشت. نمی‌توانستم ۱۰۰ درصد بگویم اما اگر مجبور بودم حدس بزنم می‌گفتم اروینگ و کوین به بروکلین نتس خواهند رفت. مثل همه فصل ها شما زمزمه‌های زیادی می‌شنوید.

جیمز انیس، هم‌تیمی هریس در سیکسرز نیز از شانس فیلادلفیا برای فصل پیش‌رو حتی بیشتر از هریس مطمئن است. وقتی از انیس درباره دلایل تمدید قرارداد با سونی سیکسرز پرسیدیم پاسخ داد:

ما سال قبل شانس خوبی داشتیم. کوای لنارد رفته است. او تصمیم گرفت در کنفرانس غرب به میدان برود. بنابراین قصد ما این است که از فینال کنفرانس شرق عبور کنیم.

مطمئناً پیروزی در کنفرانس شرق به این آسانی که هریس می‌گوید نیست و هیچ چیز لیگ قابل پیش‌بینی نیست، در یک چشم به هم زدن یک انتقال یا یک مصدومیت می‌تواند شرایط فصل را کاملاً دچار تغییر و تحول کند. اما طبق گفته هریس و انیس و دیگر بازیکنان سیکسرز در فصل ۲۰-۲۰۱۹ می‌توان شانس بسیار خوبی را برای پایان دادن به حسرت ۱۹ ساله سونی سیکسرز متصور شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *