درخشش تیلر هرو در بازی های پیش فصل میامی هیت

تیلر هرو به درستی بهترین پرتاب‌کننده کلاس مراسم درفت بود. او این قابلیت خود را در لیگ تابستانی لاس وگاس به نمایش گذاشت، جایی که او هم در زمینه دریافت توپ و هم پرتاب و جهش، استپ بک‌ها و دویدن‌های انفجاری عملکرد خوبی داشت و می‌توانست در جایجایی‌های زمین هم به خوبی شرکت کند. او با غرور خاصی هم بازی می‌کند.

درخشش تیلر هرو

تیلر هرو همه این قابلیت‌ها را در بازی تدارکاتی پیش‌فصل از خود نشان داد، بالاترین امتیاز تیم خود یعنی ۱۸ امتیاز را در پرتاب‌ها بدست آورد و ۲ پرتاب ۳ امتیازی انجام داد، ۳ اسیست را به نانم خود ثبت کرد و حتی در بازی سه شنبه شب ۱ بلاک هم بدست آورد. این فقط یک بازی تدارکاتی پیش‌فصل است و نباید با یک عملکرد نتیجه‌گیری کرد اما هرو در همین بازی شایستگی‌های خود را نشان داد. اگر به دنبال بازیکنی می‌گردید که بهتر از مراسم درفت خودش به نظر برسد، انتخاب بهترین شوت‌زن می‌تواند شیوه‌ای مناسب باشد (کلی تامپسون می‌تواند نمونه بارزی از این بازیکنان باشد).

تیلر هرو

هرو از این حیث در تیم کالج کنتاکی نفر سیزدهم بود اما او اخیراً مانند بازیکنانی شده که می‌توانند در زمین فضاسازی کنند و در سطح یک بازیکن لیگ NBA می‌تواند برا تیمش امتیاز به ارمغان آورد. دومین نفر می‌تواند جمی باتلر باشد و تیلر هرو می‌تواند فصل تأثیرگذاری با تیم میامی هیت داشته باشد. با حضور جمی باتلر و تیلر هرو میامی اتفاقات مثبت زیادی را در فصل پیش‌رو تجربه خواهد کرد. لازم به ذکر است تیلر هرو در شهر ویسکونسین ایالت میلواکی به دنیا آمد. دوران دبیرستان خود را در ویتنال گذراند و از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ در تیم کالج کنتاکی حضور داشت. وی در سیزدهمین پیک مراسم درفت سال ۲۰۱۹ توسط میامی هیت انتخاب شد. وی در سال ۲۰۱۹ و قبل از حضور در مراسم درفت بازیکن تازه وارد سال لیگ SEC لقب گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *