هیوستون راکتس به دنبال جذب جیمی باتلر ستاره تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز

جیمی باتلر

ظاهر هیوستون راکتس قصد دارد تا در نقل و انتقالات حضور گسترده ای داشته باشد و ستاره ای که سابقه چهار حضور در تیم آل استار را دارد، به خدمت بگیرد. جیمی باتلر، ستارۀ تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز در رادار مدیران هیوستون قرار گرفته است.

تیم هیوستون راکتس خواهان جذب جیمی باتلر است

براساس گزارش هایی از برایان تی.اسمیت از Houston Chronicle، موشک ها (لقب تیم هیوستون راکتس) علاقه مند هستند تا جیمی باتلر را به عنوان بازیکن آزاد در اختیار بگیرند. به همین منظور انتظار می‌رود که باتلر از قراردادی که با فیلادلفیا دارد برای حضور در تکزاس، خارج شود. باتلر بازیکنی هجومی به حساب می آید که می تواند به تیم هیوستون در مسابقات کنفرانس غرب در فصل آتی کمک شایانی نماید. هیوستون این روزها در اوضاع خوبی به سر نمی برد. گزارش هایی حاکی از اختلاف بین دو ستاره این تیم، کریس پال و جیمز هاردن به گوش می‌رسد و خبر های جدی نیز بر جدایی کریس پال از این تیم می‌گویند. جیمی باتلر ۲۹ ساله، ستاره ثابت شده ای در مسابقات NBA قلمداد می‌شود. او سابقه چهار بار حضور در تیم آل استار را داشته و شش مرتبه نیز در تیم بهترین مدافعان رقابت های بسکتبال حرفه ای آمریکا قرار داشته است.

جیمی باتلر

عملکرد باتلر با سیکسرز رضایت بخش بوده و او توانسته به طور متوسط در هر بازی فصل ۱۹-۲۰۱۸ مسابقات NBA، ۱۸.۲ امتیاز، ۵.۳ ریباند و ۴ پاس گل را به نام خود به ثبت برساند. این درحالی است که او در بیشتر بازی ها در کنار جوئل امبید و بن سیمونز حضور داشته است. با وجود مشکلاتی که در مورد هیوستون وجود دارد اما داریل موری، مدیرعامل موشک ها مصمم است تا تیمش را همچنان به عنوان یک مدعی در کنفرانس غرب نگه دارد. این تیم در دیدارهای پلی آف مقابل گلدن استیت حذف و از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند. اما با مصدومیت دو ستاره طلایی پوشان، کلی تامپسون و کوین دورانت، حال مدیران هیوستون امیدوار هستند تا گوی سبقت را از این تیم در کنفرانس غرب بربایند. به دست آوردن جیمی باتلر می‌تواند به آن ها در تحقق این هدف کمک شایانی نماید. صحبت ها از عقد قراردادی سنگین بین باتلر و هیوستون به ارزش ۲۲۸ میلیون دلار خبر می‌دهند. آنچه مشخص خواهد بود این است که اگر هیوستون بتواند باتلر را به دست آورد، حضور او در کنار جیمز هاردن می‌تواند یکی از بهترین تیم های منطقه غرب را در بسکتبال NBA پدید آورد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *