حسن وایتساید قصدی برای ترک تیم میامی هیت نخواهد داشت

hassan whiteside

حسن وایتساید یکی از بازیکنان با سابقه لیگ بسکتبال NBA به شمار می‌رود که در پست سنتر مشغول به بازی است. این بسکتبالیست ۳۰ ساله و ۲ متر و ۱۳ سانتی متری از سال ۲۰۱۴ در میامی هیت مشغول به بازی بوده و جزء بازیکنان تأثیرگذار این تیم در منطقۀ کنفرانس شرق نیز به حساب آمده است.

حسن وایتساید در میامی هیت باقی خواهد ماند

وایتساید در مسابقات لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا و در فصل ۱۹-۲۰۱۸ در ۷۲ بازی به میدان رفته که ماحصل تلاش او به طور میانگین در هر بازی ۱۲.۳ امتیاز و ۱۱.۳ ریباند (بهترین در میامی) بوده است. وی همچنین به طور متوسط ۲۳ دقیقه در هر بازی حضور داشته است. این بسکتبالیست سال پایانی خود را در میامی هیت می‌گذراند و شنیده ها حکایت از آن دارد که او تصمیمی به ترک این باشگاه در فصل آینده ندارد. یک مقام آگاه و نزدیک به باشگاه میامی هیت در گفت و گو با خبرگزاری آسوشیتدپرس اظهار داشت که وایتساید درحال اجرای بندی از قراردادش به ارزش ۲۷.۱ میلیون دلار در فصل آخرش در میامی بوده و به همین دلیل نیز در این تیم باقی خواهد ماند. این مقام آگاه در ادامه می‌گوید که نه وایتساید و نه باشگاه هیت هیچکدام این خبر را به صورت عمومی اعلام نکرده اند.

حسن وایتساید

باید گفت که این به هیچ وجه خبر غافلگیرکننده ای نبوده است. حسن وایتساید و میامی هیت پیش از این قراردادی چهار ساله و به ارزش ۹۸ میلیون دلار به امضاء رسانده بودند که تنها یک سال دیگر به پایان آن باقی مانده است. با این دستمزد او همچنان به عنوان یکی از بازیکنانی که بیشترین پرداختی را در لیگ NBA به خود اختصاص داده است، شناخته می‌شود. پت رایلی مدیرعامل باشگاه میامی هیت نیز درمورد وایتساید گفته بود که او نیز به مانند سایر هم تیمی هایش در اردوی پیش فصل و تمرینی هیت حاضر خواهند بود. وایتساید سومین بازیکن برتری دفاعی در بلاک ها پس از آلونزو مورینگ و دوین وید در میامی هیت به حساب می‌آید و پنجمین بازیکن برتر در بخش ریباند ها در میامی هیت پس از آدونیس هاسلم، مورنینگ، رونی سیکالی و دوین وید محسوب می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *