دوین وید به میادین بسکتبال برمی‌گردد؟ هرگز نگویید هرگز!

دوین وید دوران فوق‌العاده‌ای داشت. او رد سن ۳۷ سالگی با کوله‌باری از افتخارات در NBA بازنشست شد، با گابریل یونیون، همسر بازیگرش به شهر لس آنجلس رفت، برنامه تلویزیونی اجرا می‌کند و پسرش زایر در دبیرستانی بسکتبال بازی می‌کند که پسر لبران جیمز نیز در آن حضور دارد؛ مدرسه پرپ اریا در لس آنجلس.

احتمال بازگشت دوین وید به بسکتبال

همانطور که دوین وید به آرش مرکزی، خبرنگار لس آنجلس تایمز می‌گوید زندگی برای او شیرین است، خانواده‌اش در کنار او هستند اما او گفت قصد دارد در طول فصل به میامی برگردد و عشق خود را به تیم میامی هیت نشان دهد. پس این که او کاملاً بازنشسته شده و هیچ شانسی برای بازگشت ندارد درست است؟ دوین وید تمام درها را به روی خود بسته است!

وید می‌خندد و می‌گوید:

من کارم را انجام دادم اما مربی تمرین‌دهنده من قصد دارد برای احتیاط از مسائل غیرقابل پیش‌بینی، من را روی فرم نگه دارد. من قصد دارم روی فرم باشم چراکه شما هرگز نمی‌دانید چه پیش‌ خواهد آمد! هرگز نگویید هرگز.

دوین وید

دوین گفت از قبل برنامه داشت که با لبران جیمز در لس آنجلس تمرین کند، شاید در سالن تمرین لس آنجلس لیکرز یا قبل از بازی‌های لیکرز و همین مسائل موجب دامن زدن به شایعه بازگشت او شده است. دوین وین در این باره گفت:

شما مسلماً من در سالن بسکتبال لس آنجلس خواهید دید. قبل از این که بازی‌ها شروع شود من صبح‌ها به آنجا خواهم رفت و با لبران جیمز تمرین خواهم کرد. فقط می‌خواهم در کنار بسکتبال باشم و تا آنجا که می‌توانم خودم را با آن درگیر کنم.

اگر وید به میادین بازگردد همه شوکه خواهند شد. وید برای زندگی بعد از بسکتبال آماده شده بود. اما بعد از اینکه درگیر زندگی بعد از بازنشستگی شدید بازگشت به میادین واقعاً سخت خواهد شد. وید مسیر را برای بازگشت احتمالی باز گذاشته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *