بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | دومین پیروزی میامی هیت مقابل بوستون در فینال

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA به اوج حساسیت خود رسیده است و تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی و فینال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بازی‌ها روزانه در قالب چند بازی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با دنبال کردن اخبار روزانه سایت بسکتفا، از نتایج و اتفاقات مسابقات به صورت کامل باخبر شوید.

ورود به سایت بتکارت

در حال حاضر یکی از مهیج ترین بازی‌های روز دنیای ورزش، بازی‌های بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA است که به روزهای اوج خود نزدیک شده است و بازار داغی را در سایت‌های شرط بندی بوجود آورده است چرا که با دور ماندن تماشاگران از استادیوم‌های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، هواداران به صورت آنلاین و از راه دور تفریح و سرگرمی مهیجی را برای خود تدارک دیده‌اند.

بیشتر بخوانید:

بد نیست بدانید که دلیل پراکندگی و نامرتب بودن برنامه مسابقات، تعویق سه روزه‌ بازی‌ها بود که برنامه مرتب و ترتیب بازی‌ها را به هم ریخت که در ادامه شما می‌توانید شرح ماجرا را از لینک رو به رو و خبرهای قبلی سایت بسکتفا مشاهده فرمایید.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بازی دوم فینال و مجموع نتیجه کلی بازی‌های فینال پلی آف : میامی هیت ۲ – ۰ بوستون سلتیکس

در بازی دوم فینال پلی آف میامی هیت و بوستون سلتیکس با یکدیگر به رقابت پرداختند که میامی هیت موفق شد با نتیجه ۱۰۶ – ۱۰۱ حریف خود را شکست دهد و همچنان به برتری خود در مسابقات ادامه دهد. این پیروزی ارزشمند نیز در حالی برای این تیم رقم خورد که آنها از حیف عقب بودند ولی در ست سوم توانستند بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارند.

کوارتر اول با برتری ۳۱ – ۲۸ به نفع بوستون به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز به همین ترتیب و با اختلافی مناسب به نفع تیم بازنده یعنی بوستون با نتیجه ۲۹ بر ۱۹ رقم خورد.

 

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

در کوارتر سوم اما ورق برگشت و میامی یک کامبک فوق العاده را به ثبت رساند. آنها علاوه بر جبران اختلاف امتیازی بوجود آمده در دو ست قبلی، توانستند با نتیجه قاطع ۳۷ بر ۱۷ پیروز میدان باشد.
در کوارتر چهارم باز هم بوستون توانست این ست با نتیجه ۲۴ بر ۲۲ پیروز شود ولی به خاطر اختلاف امتیازی که در ست سوم به نفع میامی رقم خورد این تیم در مجموع کلی با نتیجه ۱۰۶ – ۱۰۱ برنده میدان لقب بگیرد.

در این بازی امتیاز آورترین بازیکن میامی هیت گوران دراگیچ بود که در مدت زمان ۳۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۵ امتیاز، ۳ ریباند و ۵ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بوستون سلتیکس کمبا واکر بود که در مدت زمان ۳۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۳ امتیاز، ۷ ریباند و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مطالب آموزشی سایت بسکتفا را دنبال کنید:

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *