احتمال بالای ماندن دیمین لیلارد در تیم پورتلند با امضای یک قرارداد سوپرمکس

دیمین لیلارد ، گارد راس توانمند تیم پورتلند تریل بلیزرز به حساب می‌آید که سابقه چهار حضور در تیم منتخب لیگ حرفه ای آمریکا، آل استار را در طول سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ داشته است.

دیمین لیلارد به احتمال فراوان در پورتلند باقی خواهد ماند

عملکرد فوق العاده لیلارد در ترکیب پورتلند در فصل گذشته باعث شده تا مسئولین این تیم برای حفظ ستاره خود به او یک پیشنهاد سوپرمکس را ارائه دهند. پیشنهادی که به احتمال فراوان با موافقت لیلارد هم همراه خواهد بود تا این ستاره همچنان در بلیزرز باقی بماند. البته لیلارد دو سال دیگر و تا ۲۰۲۱ با پورتلند همچنان قرارداد دارد و امضای قرارداد مجدد را می توان به معنای اهمیت بالای این ستاره برای مدیران این تیم قلمداد کرد. به گزارش شمس کارانیا از خبرگزاری اتلتیک، لیلارد و پورتلند در حال دستیابی به یک توافق چهار ساله به ارزش ۱۹۶ میلیون دلار هستند. وی هنوز دو سال از قراردادش باقی مانده و درصورت تایید این قرارداد، الزامات آن از سال ۲۰۲۱ اجرایی خواهد شد. دیمین لیلارد از سال ۲۰۱۲ تاکنون در پورتلند مشغول به بازی بوده و همواره در آخر هر فصل توانسته یکی از عناوین شخصی برتر NBA را به نام خود ثبت نماید. لیلارد به همراه یوسف نورکیچ توانسته اند از پورتلند تیم خوبی را در مسابقات بسکتبال لیگ حرفه ای آمریکا بسازند.

دیمین لیلارد

پورتلند با هنرنمایی بازیکنان خود و به خصوص دیمین لیلارد توانست برای اولین بار پس از سال ۲۰۰۰ به فینال منطقه کنفرانس غرب صعود نماید که در آن جا با شکست ۴-۰ مقابل گلدن استیت از راهیابی به دیدار نهایی و بازی برابر تورنتو رپترز باز ماند. باحضور لیلارد و همچنین نورکیچ می‌توان انتظار داشت که پورتلند به مانند فصل گذشته حرف های زیادی را برای گفتن در منطقه کنفرانس غرب داشته باشد، خصوصا اینکه گلدن استیت با از دست دادن کوین دورانت و مصدومیت کلی تامپسون، دیگر به آن شکل نمی‌تواند تهدید جدی برای رقبای قدرتمندی در این منطقه به حساب آید. به هر حال حفظ چنین ستاره ای در ترکیب تیم پورتلند، اقدام عاقلانه و آینده نگرانه ای سوی مدیران این تیم به حساب می‌آید تا اینکه مجبور نباشند در فصل بعد ستاره خود را به عنوان یک بازیکن آزاد در تیم های دیگر لیگ NBA ببینند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *