امتیاز دهی خلاق ، درام بالا و صهیون ویلیامسون

در جمعه یك شب جمعه در شیكاگو ، قبل از بازی سالانه Rising Stars ، پاو گازول به W.N.B.A. پیوست. ستاره سو پرنده، صهیون ویلیامسون در میانه راه برای ادای احترام به کوبی برایانت و ابق N.B.A. کمیسر دیوید استرن.

گازول ، یکی از هم تیمی های محبوب سابق برایانت با لس آنجلس لیکرز ، داستان این داستان را گفت که “چگونه برادر بزرگترم کوبه می گفت ،” همیشه کارهای حماسی را انجام دهی. ”

گاسول خواستار جمع جمعیت یونایتد مرکز شد: “پس یک آخر هفته حماسی داشته باشیم.”

در حقیقت ، اپیک خیلی زود پس از کشته شدن برایانانت و استرن ، هر دو ماه گذشته ، هدف واقع گرایانه نبود. حس از دست دادن بسیار زیاد است.

صهیون ویلیامسون

با این حال ، وقایع مختلف All-Star موفق به ایجاد مجموعه ای از لحظه های به یاد ماندنی در میان همه اندوه ها شد. بنابراین از آنجا که نمایشنامه به طور منظم از سر گرفته می شود ، در اینجا پنج راه بزرگ برای برداشتن من از آنچه در شیکاگو دیدیم (و نمی بینید):

پرتاب آزاد آنتونی دیویس که بازی تمام ستاره را به پایان رساند بزرگترین مشکل سیستم امتیاز دهی “ایلام” نبود.

واکنش قاطعانه در سه ماهه چهارم یکشنبه مثبت بود. بازی در “نمره هدف” ، بدون ساعت – و با صدها جوان ، قرار است از طریق خیریه به طور مستقیم از نتیجه بهره مند شوند ، فریاد زدن از صندلی های کاسه پایین برای قهرمانانشان – یک فرمول موفق تر از دفتر لیگ بود که تا به حال می توانست داشته باشد. خواب دید

اگر می خواهید گوش دلسوزانه به شما ملحق شوید ، اگر این بازی را با خطای کایل لوری و تبدیل دیویس در خط به پایان رساند ، از من بشمارید. این بسکتبال حرفه ای است ، وانت در زمین بازی نیست. خطا و پرتاب رایگان بخشی از بازی است.

من در این مورد ثابت قدم هستم: کرایه یکشنبه بیش از حد غیر منتظره از Nitpick بالا می رفت.

متأسفانه مسئله واقعی این است که آنچه که خیلی از ما در آن سه ماهه چهارم دوست داشتیم ، اگر لیگ با این قالب جدید چسبیده باشد ، روزی مجبور به آتش سوزی خواهد شد.

فقط تصور کنید که اگر یکی از آن ستاره ها صدمه دیده باشد. مکالمه خیلی سریع تغییر می کرد اگر کریس پل ، لوری یا اوکلاهما سیتی یا هر کس دیگری که یکشنبه شب در حال پرتاب بدن خود بود ، از هرگونه یادداشت برآمده باشد.

غریزه به من می گوید كه دالاس ماوریكس ، در اعماق زمین ، یك كارش را در نظر نگیرید كه لوكا دونسیچ ، تازه از مچ پا پاشیده ، از شدیدترین چهارم در تاریخ بازی All-Star توسط پاول بر اساس سنوات بیرون آمد.

بازی‌های صهیون ویلیامسون

بزرگترین اسم های بازی ، به همان سختی که انجام داده اند ، همان چیزی است که رمانتیک های بسکتبال مثل خودم همیشه به بازی All-Star امیدوار بودند. اما به محض این که بازی شدید منجر به مصدومیت شود ، گلزنی “ایلام” به مصیبت لیگ تبدیل می شود. غم انگیز اما درست است

با این صدا غیرممکن است ، ما به اندازه کافی درباره صهیون ویلیامسون صحبت نمی کنیم.

آنقدر در شیکاگو اتفاق افتاد که لبه صهیون  ویلیامسون در بازی Rising Stars بازی جمعه شب خم شد و بازیکنان درجه یک و دو را به راحتی فراموش کرد. تکرار می کنیم: صهیون لبه را در یک بازی واقعی خم کرد.

عمق محافظت در کنفرانس غربی به حدی است که Ja Morant’s Memphis باید حتی بهتر از آن باشد که در یک فصل تازه کار تازه کار برای تبدیل شدن به یک All-Star در سال 2 ، مانند Doncic و Trae Young آتلانتا باشد. اما فکر می کنم با اطمینان می توانیم بگوییم که ویلیامسون اگر سالم باشد ، قفلی است که آن را به بازی بزرگ ایندیاناپولیس در فوریه آینده تبدیل کرد.

اگرچه ممکن است او در New Orleans Pelicans 5 بازی 5 by را انتخاب کند که با استفاده از آنها Grizzlies Morant را برای حضور در مرحله پلی آف نهایی در غرب دنبال می کند ، ویلیامسون در 10 بازی اول فصل عادی خود یک قدرت مطلق بوده است. در 27.4 دقیقه در هر بازی ، ویلیامسون با میانگین 22.1 امتیاز (در 57.6 درصد تیراندازی) و 7.5 ریباند است.

سالها آماده شوید تا از او در صحنه All-Star لذت ببرید – اجازه سلامتی

نمی توانم منتظر 25 مارس باشم.

آن شب Milwaukee Bucks میزبان موشک های هیوستون است. این اولین دیدار تیم های آنها از زمان پیروزی میلواکی در هوستون در 24 اکتبر در رقابت های فصل هر دو خواهد بود.

همچنین اولین بار خواهد بود که Giannis Antetokounmpo پس از چند عکس اخیر از Antetokounmpo در مورد The Beard ، مقابل جیمز هاردن می رود.

به یاد داشته باشید که چگونه در تاریخ 9 فوریه ، درمورد اینکه چگونه Antetokounmpo این روزها کاری را می خواهد انجام دهد ، نوشتیم این ظاهرا اکنون شامل یک بحث کوچک زباله است ، موضوعی که او قبلاً هرگز درگیر آن نشده بود.

هاردن منتقد صوتی رای گیری رسانه های خبری از Antetokounmpo به عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل عادی فصل گذشته بود – بیش از هاردن و 36.1 امتیاز پیشرو در لیگ.

Antetokounmpo در آن زمان چیزی نگفت ، اما او چند هفته گذشته چند جفت را در هاردن جار زده است که نادیده گرفتن آنها غیرممکن بوده است.

در طول پیش نویس بازیکن All-Star در تاریخ 6 فوریه ، Antetokounmpo در اصل گفت که او هاردن را برای تیم Giannis انتخاب نمی کند زیرا او خیلی دریبل می زند. سپس یکشنبه شب ، بعد از بازی All-Star ، Antetokounmpo اعلام کرد که استراتژی چهارم چهارم تیم وی اساساً گرفتن توپ به هرکسی که هاردن محافظت می کند بود.

با توجه به چشم انداز مسابقه Bucks-Rockets در N.B.A. فینال ، 25 مارس به این ترتیب آخرین باری است که در این فصل مجبور به دیدن Antetokounmpo و هاردن در یک طبقه هستیم. من به شما توصیه می کنم آن را از دست ندهید.

Luka Doncic و Trae Young GIF از بازی جمعه Rising Stars ، پس از آنکه یانگ جرات دونسیچ را به محاصره یک شلیک نیمه دادگاه که درون آن قرار داشت ، هر زمان که می بینم ، می خنداند.

برای رکورد: من نیز بیشتر اوقات آخر هفته هوای معتدل برفی شیکاگو را دوست داشتم – وقتی روز جمعه روز ولنتاین واقعاً قطب شمال را پشت سر گذاشتیم – اما در مورد آن نیز به من نگو.

اصرار ثابت مایکل جردن برای اجتناب از نورافکن ، حتی برای چند دقیقه ، هرگز برای من معنی نخواهد داشت.

تیم مایکل جردن صاحب بازی در بازی های تمام ستاره 2019 در شارلوت ، N.C است. تیم جردن منجر به شش قهرمانی در دهه 1990 شد و فقط میزبان بازی های 2020 ستاره در شیکاگو بود.

اردن سال گذشته ، هنگامی که در اصل مارشال بزرگ All-Star به حساب می آمد ، کوتاهترین حضورهای عمومی را از آن خود کرد و سپس امسال کاملاً از منظر عمومی خارج شد.

مدافعان اردن همیشه وقتی من این مسائل را مطرح می کنند به من می گویند که احتمالاً نمی توانم درک کنم چقدر سخت است که ایرلاینز خودش را در آنجا قرار دهد. او همیشه یک شخص بسیار خصوصی است و این کار را برای جلوگیری از کانون توجه قرار می دهد.

اما اردن با این دو بازی آخر بازی تمام ستاره ارتباط مستقیمی داشت. این هیچ ارتباطی با یک مزاحم آغشته به جوهر از رسانه های خبری مانند من که می خواهم با او مصاحبه کنم ، ندارد این مربوط به هواداران هورنتس یک سال پیش و هواداران بولز امسال در سراسر جهان بود که از دیدن او ناامید شدند.

غریزه طبیعی یکشنبه شب ، وقتی دیدید که اسکات پیپن با مخاطبان پر سروصدا یونایتد سنتر آشنا شده است ، بدیهی بود که می پرسید: مایکل کجاست؟

یکی از مدافعان اردن از من سؤال كرد كه چرا من در این چند روز گذشته جری رینسفورف ، صاحب تیم بولز را ندیدیم. نقطه عادلانه اما چه کسی واقعاً در بازدید از رینسدورف به جز هواداران بولس ناامید از هدایت تیم خود است؟

فانی مانند من هرگز نمی توانند درک کنند که برای اردن چه چیزی دوست دارد خودش را در آنجا جا بگذارد ، اما باراک اوباما چهره ای همه جانبه در سراسر جشن های All-Star بود. اگر تدابیری اتخاذ شود تا رئیس جمهور پیشین ایالات متحده بتواند به راحتی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از آخر هفته خدمت کند ، مطمئناً راهی برای اردن وجود دارد که اجازه دهد خود را در کوتاه ترین دیدگاه ها مشاهده کند.

تنها راه مطمئن برای دیدن اردن در اولین بازی All-Star در شیکاگو از سال 1988 ، کسب دعوت به مهمانی اختصاصی سالانه خود جمعه شب بود. دوشنبه زمانی است که واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد که او در آخر هفته تمام صحنه را پشت سر گذاشت ، زیرا روز بعد از بازی یکشنبه تمام ستاره یک روز تولد 57 سالگی در اردن بود.

درست هنگامی که تمام مهمانی در حال ترک شهر بودند ، رسانه های اجتماعی با ادای احترام و حقایق اردن غافلگیر شدند. ناامید نشوید که گفتمان روز دوشنبه به همان اندازه که توده مردم به او نزدیک بودند ، ناامید نشوند.

این فهرست همچنان سوراخ هایی دارد – ساختن فراتر از جیمز ، تیراندازی ، عمق بال – اما مدیریت لیکرز می تواند تصمیم خود را برای استخدام فرانک ووگل به عنوان مربی جشن بگیرد. اگرچه این جستجو تا آنجا که ممکن بود کثیف بود ، تصمیم Rob Pelinka مبنی بر رفتن با Vogel پس از سقوط مذاکرات با Tyronn Lue – با یک صدای گنگ از مشاور تیم Kurt Kurt Rambis – ضربه ای جدی به بار آورد.

در مورد سلامتی جیمز و دیویس نگران باشید ، اما من سعی می کنم برای جراحات و مصدومیت هایی که هنوز اتفاق نیفتاده است وقت زیادی صرف کنم. انجام این کار چه حسنی دارد؟

ظاهراً لیکرز به دو گل میخ خود تکیه می کند ، اما این راهی است که باید در این فصل باشد. کلیپرز نیز بسیاری از همان نگرانی ها را دارد ، بنابراین منحصراً یک مشکل لیکرز نیست.

به نظر می رسد که لیکرز شیمی تیمی بسیار قوی تری نسبت به تصور خارج از افراد خارجی دارد ، که این نیز تا حد زیادی به تأثیر جیمز مربوط می شود. عاملی در اینکه چطور جیمز تنها دو بازی از 53 بازی لس آنجلس را از دست داده است ، باید گفت که هفدهمین بازی او N.B.A. فصل در حال شکل گیری است تا یکی از بهترین های او باشد.

استین: جو در مورد جایزه بهترین بازیکن N.B.A. ، که به افتخار کوبی برایانت در پی مرگ بریانت نامگذاری شده است ، سؤال می کند.

قبل از تغییر ، که لیگ روز شنبه رسمی انجام داد ، All-Star M.V. P. trophy نام یک بازیکن سابق را نداشت. N.B.A. فینال M.V.P. این جایزه در سال 2009 به بیل راسل تعلق گرفت.

س: تا چه حد N.B.A. بازیکنان در هر دهه اجرا می شوند؟ من به عنوان یک طرفدار مادام العمر 72 ساله از بازی ، از شنیدن “مدیریت بار” و اینکه بازیکنان سخت تر “در روز” بدون هیچ گونه اطلاعاتی برای پشتیبان گیری از این ادعاها ، ناامید شده ام. داده ها کجاست؟ – ویلیام بریگز.

تست چشم اصلی به شما می گوید که در بازی مدرن بیش از گذشته حرکتی وجود دارد ، اما شما کاملاً درست است. بدون داده نمی توان چنین قاطع گفت. و واقعیت غم انگیز این است که داده های مورد نظر در دسترس نیست.

تیم های ابزار برای ردیابی این موارد پدیده ای نسبتاً جدید هستند ، بنابراین داده ها خیلی به عقب برنمی گردند. تنها تسلیتی که می توانم ارائه دهم این است که من معتقدم چنین داده هایی روزی در دسترس خواهند بود.

نمی توان گفت چقدر طول خواهد کشید ، اما افرادی که بسیار باهوش تر از من هستند و از هوش مصنوعی آگاهی بالایی دارند مطمئناً به شما می گویند که فناوری در نهایت به کنجکاو اجازه می دهد تا بازی های قدیمی را مرور کند و میانگین های تقریبی را محاسبه کند.

فکر نمی کنم قدرت محاسباتی برای پردازش ویدیو هنوز کاملاً وجود داشته باشد ، اما به آنجا می رسد. تنها آنچه در آن زمان لازم خواهد بود ، روحهای کنجکاوی مانند شما هستند که مایل به انجام تحقیقات هستند. اتفاق خواهد افتاد.

بازی اعداد

8

هشت تیم برای کسب کمتر از 30 بازی در این فصل قدم می گذارند که وارد پنج شنبه های بعدی از بازی برگشت پنجشنبه به دنبال استراحت All-Star. آنها عبارتند از: شیکاگو ، شارلوت ، دیترویت ، آتلانتا ، کلیولند و ناکس در شرق و مینسوتا و گلدن ایالت در غرب. فصل گذشته فقط 5 تیم زیر 30 پیروزی حضور داشتند.

7

فقط هفت تیم در لیگ رکورد برنده مقابل تیم های 50000 یا بهتر دارند. در شرق ، آنها میلواکی (12-7) ، بوستون (13-9) و میامی (13-11) هستند. در غرب ، آنها لیکرز (15-10) ، دنور (15-9) ، کلیپرز (14-11) و هیوستون (14-11) هستند.

0

یکی دیگر از نشانه های مبارزات سن آنتونیو اسپرز در این فصل پس از 22 بازی پیاپی پیاپی: سان آنتونیو برای اولین بار از سال 1996-97 در مسابقات مختلف All-Star لیگ شرکت کرده بود. در این فصل مربیگری گرگگ پوپوویچ برای باب هیل بود و بعد از اینکه اسپورز رکورد 20-62 را ثبت کرد ، آنها پیش نویس قرعه کشی و حق انتخاب تیم دانکن را به دست آوردند.

12

لوکا دونسیچ و دالاس دالاس و لبرن جیمز در این فصل با 12 بازی دوبل به صدرنشین لیگ هستند. نیکولا جوکیچ دنور با 11 امتیاز عقب است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *